FOTO: Vysokoškolačky snadno přehrály Přerov

Středomoravské derby se na olomoucké palubovce odehrálo v předehrávce 13. kola UNIQA extraligy. Dívky z nedalekého Přerova nenašly za celý zápas účinnou odpověď na efektivní hru Univerzity a nezískaly ani set.

Po celou první sadu si domácí celek držel dostatečný bodový náskok a také díky zbytečným chybám hostů ji bez problémů získal ve svůj prospěch.

Začátek prostředního dějství byl až do stavu 7:7 vcelku vyrovnaný, pak se však začala projevovat větší herní kvalita domácího týmu, který odskočil na několikabodový náskok a set dotáhl do vítězné koncovky.

Přerovu se výsledkově nejlépe vyvedl set poslední. Vysokoškolačky měly ve svých řadách výborně smečující Michalíkovou, která svým takřka neomylným útokem deptala hosty a domácí celek tak i díky ní vedl již 16:7. Patrně pod dojmem očekávané výhry domácí děvčata pak poněkud polevila v nasazení, což se projevilo tím, že hostům se podařilo v závěru poslední sady opticky korigovat výsledek na přijatelnější rozdíl.

Další domácí zápas odehrají vysokoškolačky již tuto sobotu, začátek utkání je v poněkud netradičních 18:00.

VK UP Olomouc – Volejbal Přerov 3:0 (14, 17, 19)

Rozhodčí: Lenert A.,Peloušek J. Diváků: 250.

Olomouc: Dudová, Košická, Sajdová, Andreeva , Michalíková, Čutuk, libero: Sain, střídala: Orvošová.

Přerov: Yancy, Zatloukalová, Svobodová, Kohoutová K., Kohoutová L., Gálíková, libera: Šádková, Zajícová, střídaly: Dostálíková, Ticháčková.

Foto: Jiří Novotný.

01-VKUPPrerov.jpg02-VKUPPrerov.jpg03-VKUPPrerov.jpg04-VKUPPrerov.jpg05-VKUPPrerov.jpg06-VKUPPrerov.jpg07-VKUPPrerov.jpg08-VKUPPrerov.jpg09-VKUPPrerov.jpg10-VKUPPrerov.jpg11-VKUPPrerov.jpg12-VKUPPrerov.jpg13-VKUPPrerov.jpg14-VKUPPrerov.jpg15-VKUPPrerov.jpg16-VKUPPrerov.jpg17-VKUPPrerov.jpg18-VKUPPrerov.jpg19-VKUPPrerov.jpg20-VKUPPrerov.jpg21-VKUPPrerov.jpg22-VKUPPrerov.jpg23-VKUPPrerov.jpg24-VKUPPrerov.jpg25-VKUPPrerov.jpg26-VKUPPrerov.jpg27-VKUPPrerov.jpg28-VKUPPrerov.jpg29-VKUPPrerov.jpg30-VKUPPrerov.jpg

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Vysokoškolačky snadno přehrály Přerov"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE