vkupprerovhlavni

Středomoravské derby se na olomoucké palubovce odehrálo v předehrávce 13. kola UNIQA extraligy. Dívky z nedalekého Přerova nenašly za celý zápas účinnou odpověď na efektivní hru Univerzity a nezískaly ani set.

Po celou první sadu si domácí celek držel dostatečný bodový náskok a také díky zbytečným chybám hostů ji bez problémů získal ve svůj prospěch.

Začátek prostředního dějství byl až do stavu 7:7 vcelku vyrovnaný, pak se však začala projevovat větší herní kvalita domácího týmu, který odskočil na několikabodový náskok a set dotáhl do vítězné koncovky.

Přerovu se výsledkově nejlépe vyvedl set poslední. Vysokoškolačky měly ve svých řadách výborně smečující Michalíkovou, která svým takřka neomylným útokem deptala hosty a domácí celek tak i díky ní vedl již 16:7. Patrně pod dojmem očekávané výhry domácí děvčata pak poněkud polevila v nasazení, což se projevilo tím, že hostům se podařilo v závěru poslední sady opticky korigovat výsledek na přijatelnější rozdíl.

Další domácí zápas odehrají vysokoškolačky již tuto sobotu, začátek utkání je v poněkud netradičních 18:00.

VK UP Olomouc – Volejbal Přerov 3:0 (14, 17, 19)

Rozhodčí: Lenert A.,Peloušek J. Diváků: 250.

Olomouc: Dudová, Košická, Sajdová, Andreeva , Michalíková, Čutuk, libero: Sain, střídala: Orvošová.

Přerov: Yancy, Zatloukalová, Svobodová, Kohoutová K., Kohoutová L., Gálíková, libera: Šádková, Zajícová, střídaly: Dostálíková, Ticháčková.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Vysokoškolačky snadno přehrály Přerov"