FOTO: Zbořil nastoupil za Přerov

Tomáš Zbořil zažil povedený návrat po zranění. Osmadvacetiletý útočník HC Olomouc nastoupil v sobotu v rámci střídavých startů poprvé za Přerov a pomohl mu ke třem bodům. Zubři zvítězili v 25. kole druhé ligy nad Frýdkem-Místkem 4:1. Zbořil asistoval u poslední branky Hanáků, kteří díky výhře přerušili špatnou sérii. V předchozích čtyřech duelech totiž získali pouze jediný bod.

HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 20. Vlček (Sedlák, Hanák), 22. Sedlák (Pala, Kolařík), 33. Kotásek (Hanák), 57. Sedlák (Zbořil) – 54. Hrubý (Štubňa, Kudláček). Rozhodčí: Mech – Černý, Kříž. Vyloučení: 4:9, navíc Láníček (Frýdek-Místek) 10 minut osobní trest, J. Sluštík (Frýdek-Místek) trest do konce zápasu. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 895.

Přerov: Tihlář – Pala, Ferenc, Faltýnek, Vlček, V. Sklenář, Pospíšil, Drábek – Kotásek, Hanák, Blinka – Kočara, Ditrich, Goiš – Brančík, Sedlák, Kolařík – Zbořil, Kundrátek, Coufal – Černý.

Foto: Lukáš Drštička

[fbphotos id=155042541262875]

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Zbořil nastoupil za Přerov"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE