FOTO: Zora ukradla Veselí bod, mohla mít oba

Stylově oslavila Zora svůj svátek. Právě na den, kdy všechny ženy tohoto jména slaví svůj den, dokázaly olomoucké házenkářky obrat o bod třetí tým interligy Veselí nad Moravou.

DHK Zora Olomouc – Veselí nad Moravou 20:20 (15:9)

Radost na Hané však mohla být dvojnásobná. V prvním poločase totiž Dámy dominovaly na obou stranách hřiště. Největší rozdíl mezi oběma celky byl ovšem v obraně – proti té olomoucké nedokázal celý poločas nejzkušenější tým celé soutěže nic vymyslet. Zora vedla až o sedm branek, i poločasové vedení 15:9 však bylo výletem do oblasti sci-fi.

Po přestávce se ale začalo skákat podle slováckých not.Panenky rychle stáhlyna rozdíl tří branek a pak začal boj o každý gól, či spíše o každou střeleckou pozici. Oba celky totiž měly obrovský problém s tím dostat míč do branky. O poznání větší přece jen mladý olomoucký celek, který se zalekl šance porazit přední tým ligy. Ve druhém poločase nastřílel jen pět branek a těsně před koncem dokonce mohl o vedení přijít úplně. Poslední útok Veselí ale skončil jen neúspěšnou střelou Štěrbové z devítky, a tak si Dámy mohly do svých házenkářských indexů zapsat jeden splněný interligový zápočet: favorita obraly o bod za remízu 20:20.

Nejlepší střelkyně: Berová 4, Huráňová 4, Dostálová 3, Gebre Selassie 3 – Rajnohová 5, Štěrbová 4, Fleková 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/2. Vyloučení: 4 – 5, Rozhodčí: Opava, Válek. Diváků: 200.

Foto: Miloslav Jančík

IMG_0863.jpgIMG_0868.jpgIMG_0870.jpgIMG_0875.jpgIMG_0877.jpgIMG_0881.jpgIMG_0887.jpgIMG_0889.jpgIMG_0893.jpgIMG_0897.jpg

Okomentuj jako první článek "FOTO: Zora ukradla Veselí bod, mohla mít oba"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE