Futsal výsledky a tabulky po čtvrtém kole

1.liga
Real HDO – FC Hněvotín 2:4
FC Chelsea – SK MP Olomouc 14:4
Slovan Uničov – LOLO Pepin piza 6:5
Olpran – Hruš.Chořelice 3:4
AT Beermingham – Galatasaray 3:1
Step Style – Ajax Bělidla 2:5

1. FC Chelsea 4 29:16 7
2. Hruš.Chořelice 4 16:11 6
3. Ajax Bělidla 4 13:9 6
4. FC Hněvotín 4 24:16 5
5. Step Style 3 12:8 4
6. Galatasaray 4 19:15 4
7. AT Beermingham 4 11:10 4
8. Real HDO 4 13:12 4
9. LOLO Pepin piza 4 16:17 3
10. Slovan Uničov 4 14:22 3
11. SK MP Olomouc 4 12:26 3
12. Aston Pila 98 3 10:13 2
13. Olpran 3 7:10 1
14. FC Levotil 3 3:14 0

2.liga A
Shake and Bake – PS Beton 5:5
United Players – SK Náklo 4:1
Sokolka Horka B – KMK Haná 3:2
Moravan Cholina – Rychlá rota 2:1
SK Profit NV – Sokol Mezice 4:3
Schwarzbach – Celtic 2:6
Mizerové – FC Loučany 3:2

1. Moravan Cholina 4 15:5 8
2. Shake and Bake 4 17:10 7
3. Rychlá rota 4 13:5 6
4. SK Profit NV 4 14:9 6
5. Celtic 4 19:14 5
6. Mizerové 4 14:12 5
7. United Players 4 13:15 4
8. SK Náklo 4 17:17 3
9. KMK Haná 4 11:13 3
10. PS Beton 4 17:22 3
11. Sokolka Horka B 4 8:13 3
12. FC Loučany 4 13:15 2
13. Sokol Mezice 4 12:19 1
14. Schwarzbach 4 6:20 0

2.liga B
Zelené balet – Dorespo Lošov 1:2
Modos – Rio de Blatec 3:0
Hurikán VB – Mix junior 1:2
Atl.Bystrovany – Kovo Dřevo 2:2
SK Kopeček – RK Dachi 1:1
FC Křídla – Endl lotto 4:4
Restoma – Nautila 10:2

1. Endl lotto 4 16:11 7
2. Restoma 4 25:10 6
3. Modos 4 9:6 6
4. Dorespo Lošov 4 10:7 6
5. RK Dachi 4 16:8 5
6. Atl.Bystrovany 4 17:9 5
7. FC Křídla 4 14:13 5
8. Mix junior 4 11:7 4
9. Rio de Blatec 4 6:9 4
10. Kovo Dřevo 4 8:10 3
11. SK Kopeček 4 5:8 3
12. Nautila 4 10:24 2
13. Hurikán VB 4 5:13 0
14. Zelené balet 4 7:24 0

3.liga A
IMD Olomouc – Dynamit 7:2
Sigma team – PSB 2010 2:8
Sokolka Horka A – MS stavby 1:4
Sedlisko – Fair play club 3:0
Miami Beach – Henkováci 1:2
Arsenal Loučany – Meteor 2:2
FC Luběnice – Sokol Křelov A 5:2

1. FC Luběnice 4 19:4 8
2. PSB 2010 4 16:9 6
3. Sedlisko 4 14:8 6
4. Sigma team 4 21:17 5
5. Henkováci 4 8:8 4
6. Dynamit 4 14:15 4
7. Sokolka Horka A 4 15:18 4
8. MS stavby 4 12:16 4
9. Meteor 4 11:15 4
10. Arsenal Loučany 4 8:11 3
11. IMD Olomouc 4 14:20 3
12. Sokol Křelov A 4 18:15 2
13. Miami Beach 4 9:14 2
14. Fair play club 4 11:20 1

3.liga B
Elektr.Otáhal A – Raptors team 9:5
FC Literpool – FC Fiasco 4:5
MK Jívová – Rotor LBT 3:1
Sokol Žerotín – Inter Šternberk 6:1
Meta Pohořany – Sokol Bělkovice 4:2

1. Meta Pohořany 4 26:10 8
2. MK Jívová 4 21:7 8
3. Elektr.Otáhal A 4 24:16 8
4. FC Fiasco 4 24:18 6
5. RoDo Pavlovičky 3 13:12 4
6. Inter Šternberk 4 13:13 4
7. Raptors team 4 13:20 4
8. FC Skunk 3 14:13 2
9. Sokol Žerotín 4 14:17 2
10. Sokol Bělkovice 4 11:15 2
11. Zákl.Hnoyland 3 10:14 2
12. Sokol Pohořany 3 8:13 1
13. FC Literpool 4 11:21 1
14. Rotor LBT 4 11:24 0

3.liga C
Wednesday – Kamerun 12:3
Buff-belt – NanoTrade 1:0
FC Holice – FC Braník 4:1
FC Kladiváři – TJ Sokol Olšany 5:2
Senice B – P.balet 06 2:8
Pergola – SK Holice 8:1
FC Hroší stavby – Ditrex 2:5

1. Pergola 4 26:8 8
2. Buff-belt 4 16:2 8
3. FC Kladiváři 4 23:11 8
4. Ditrex 4 22:9 6
5. FC Hroší stavby 4 27:14 6
6. P.balet 06 4 20:11 6
7. Wednesday 4 22:19 4
8. FC Holice 4 8:9 4
9. Senice B 4 16:21 2
10. NanoTrade 4 9:17 2
11. Kamerun 4 7:24 2
12. FC Braník 4 8:23 0
13. SK Holice 4 6:21 0
14. TJ Sokol Olšany 4 11:32 0

3.liga D
Magistrát MO – FC Podlas 4:3
Geoboys – Agrometal 0:2
Mates – FC Creditas 0:8
FC 1970 Bubeník – Draci 3:5
FK Krčmaň – SK Mrsklesy 3:3
Red Gunners – Mlha team 3:0
AC Čenda – 1.FC Hombok 3:4

1. 1.FC Hombok 4 11:6 8
2. Magistrát MO 4 16:11 8
3. FC Creditas 4 20:4 6
4. FC Podlas 4 17:10 5
5. AC Čenda 4 17:10 5
6. FK Krčmaň 4 19:12 5
7. Red Gunners 4 16:12 4
8. Mlha team 4 10:14 4
9. Draci 4 12:19 4
10. Geoboys 4 8:9 2
11. Agrometal 4 7:14 2
12. FC 1970 Bubeník 4 13:21 2
13. SK Mrsklesy 4 10:17 1
14. Mates 4 5:22 0

4.liga A
FC Tripple X – FC Tigers 2:2
Dřeváci Pňovice – Bulldog Pňovice 3:0
KZT Štěpánov – Barbar 1:5
Buldog Unčovice – Plantoši 1:2
Sokol Unčovice – el-jambass 4:1
Bílý balet – AC Karasov 1:3
Karpat Uničov – Hugo boss 3:4

1. Plantoši 4 18:4 8
2. Dřeváci Pňovice 4 20:6 8
3. Hugo boss 4 16:8 8
4. Barbar 4 20:12 5
5. Bulldog Pňovice 4 8:7 5
6. Sokol Unčovice 4 14:14 5
7. Karpat Uničov 4 11:9 4
8. AC Karasov 4 8:11 3
9. Buldog Unčovice 3 2:3 2
10. KZT Štěpánov 4 6:14 2
11. FC Tripple X 4 6:20 2
12. FC Tigers 4 3:7 1
13. el-jambass 3 2:8 1
14. Bílý balet 4 8:19 0

4.liga B
Neředín elite – Dědečci 0:3
Sokol Skrbeň – FC Dijak Lutín 3:2
FK Sigma Lutín – Hlušovice 3:7
FC IJZ – Sokol Křelov B 1:2
FK Rozvadovice – Press Slatinky 2:2
SB Luběnice – FC Rataje 7:2

1. Hlušovice 4 40:8 8
2. Dědečci 4 29:9 8
3. SB Luběnice 4 19:6 8
4. Press Slatinky 4 15:8 7
5. Sokol Křelov B 4 22:23 6
6. FC Rataje 4 15:14 5
7. SK Slatinky 3 15:14 4
8. FK Rozvadovice 4 10:15 2
9. Neředín elite 4 10:16 2
10. Sokol Skrbeň 4 13:22 2
11. FK Sigma Lutín 4 17:29 2
12. FK Břuchotín 3 7:15 0
13. FC IJZ 4 7:22 0
14. FC Dijak Lutín 4 7:25 0

4.liga C
OSŽ Commando – AC Rapid 1:1
Domino – Naschrot 2:5
OKL team – Kenny juniors 6:2
Leaders – M-Contakt 4:5
Sportbal Sigma HBL – Pošta 0:3
Second Wave – Topmont Bukovany 3:4
Dyn.Bystrovany – Hejčín.berani 2:6

1. Naschrot 4 31:6 8
2. Hejčín.berani 4 24:9 7
3. Sportbal Sigma 4 26:10 6
4. Pošta 3 12:2 6
5. OKL team 4 16:19 6
6. OSŽ Commando 4 11:7 5
7. M-Contakt 4 17:14 4
8. Kenny juniors 4 10:13 4
9. AC Rapid 4 11:13 3
10. Domino 4 9:13 3
11. Topmont Bukovan 4 11:20 2
12. Dyn.Bystrovany 3 5:15 0
13. Second Wave 4 5:24 0
14. Leaders 4 13:36 0

4.liga D
Regionsport.cz – Kaprodrom Klub 4:2
Háger podlahy – P.balet 99 2:2
FC ZRTV loko – Odra 3:2
F1 U Slávka – Red Devils 1:5
Arsenal FC – NTP 3:7
Erena – FC Jantaři 7:0
KAF Přestavlky – FC Tripol 8:2

1. NTP 4 22:8 8
2. P.balet 99 4 16:4 7
3. Háger podlahy 4 13:4 7
4. Erena 4 15:3 6
5. KAF Přestavlky 4 21:13 5
6. Regionsport.cz 4 10:9 4
7. Arsenal FC 4 13:12 4
8. Odra 4 9:11 4
9. FC ZRTV loko 4 9:12 4
10. Red Devils 4 8:7 3
11. F1 U Slávka 4 5:13 2
12. Kaprodrom Klub 4 5:14 2
13. FC Jantaři 4 3:18 0
14. FC Tripol 4 3:24 0

4.liga E
Adam Leasing – Hodolany junior 10:4
FC Broky – FC Hattrik 4:2
Slavoj Bystrovany – FC Partyzán 0:3
FC Peklo NV – Koník Litovel 6:3
AC Jojo United – FC Štok 1:10
MK Chudobín – Blues rock 1:2
KMK Březové – Ajax Pivodam 2:4

1. Ajax Pivodam 4 24:9 8
2. Blues rock 4 10:4 7
3. FC Štok 4 18:5 6
4. KMK Březové 4 17:8 6
5. FC Broky 4 15:11 6
6. Adam Leasing 4 26:13 4
7. FC Peklo NV 4 17:12 4
8. FC Partyzán 4 8:7 4
9. MK Chudobín 4 9:12 4
10. FC Hattrik 4 12:21 4
11. Koník Litovel 4 15:17 2
12. AC Jojo United 4 5:22 1
13. Hodolany junior 4 8:20 0
14. Slavoj Bystrova 4 2:25 0

4.liga F
Sokol Nový Svět – FC Denison 8:1
FC Alcatraz – Roko Samotišky 7:3
F-21 – Šmytliš Senice 5:8
KSN Masajové – FC Skrbeň 9:3
Zora club – ÚMO 7:0
Elektr.Otáhal B – Atletico Haná 4:5
FK Véska – Académica 4:1

1. Sokol Nový Svět 4 28:6 8
2. FK Véska 4 19:7 8
3. Elektr.Otáhal B 4 30:12 6
4. Zora club 4 21:11 6
5. FC Alcatraz 4 16:7 6
6. Atletico Haná 4 15:11 6
7. Šmytliš Senice 4 24:20 4
8. F-21 4 21:19 3
9. Roko Samotišky 4 12:15 3
10. Académica 4 12:17 2
11. FC Denison 4 10:23 2
12. KSN Masajové 4 15:29 2
13. FC Skrbeň 4 10:32 0
14. ÚMO 4 3:27 0

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po čtvrtém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE