Futsal: výsledky a tabulky po čtvrtém kole

Fotky ze sobotního dopoledne: facebook.com/regionsport.futsal

1.liga
DDsportFlamengo – Real HDO 2:10
Modos Olomouc – Galatasaray 4:5
Ajax Bělidla – Kovo Dřevo 6:0
FC Hněvotín – FC Levotil 4:2
Hruška Chořelice – Aston Pila 98 2:2
PS Beton – BFC Topgal.cz 1:3
FC Bacardi – AT Olpran 0:7
LOLO stav.Žižka – Step style 4:9

Předehrávané 14. kolo
Kovo Dřevo – FC Hněvotín 2:6
DDsportFlamengo – Hruška Chořelice 1:4
Modos Olomouc – PS Beton 1:3
Ajax Bělidla – LOLO stav.Žižka 1:3
Aston Pila 98 – Real HDO 4:2
Galatasaray – FC Bacardi 7:1
BFC Topgal.cz – AT Olpran 4:2
Step style – FC Levotil 5:4

1. FC Hněvotín 5 29:7 10
2. Hruška Chořelic 5 17:9 7
3. LOLO stav.Žižka 5 26:21 7
4. BFC Topgal.cz 5 21:17 7
5. Aston Pila 98 5 18:15 7
6. AT Olpran 5 25:9 6
7. Galatasaray 5 25:19 6
8. Modos Olomouc 5 18:14 6
9. PS Beton 5 13:11 6
10. Step style 5 21:19 6
11. Real HDO 5 26:21 5
12. Ajax Bělidla 4 10:14 2
13. DDsportFlamengo 4 9:23 1
14. FC Levotil 5 12:28 1
15. Kovo Dřevo 5 7:25 1
16. FC Bacardi 5 5:30 0

2.liga A
PK Color – Sokolka Horka A 4:6
Nautila team – Schwarzbach 3:8
Sigma team – Ar.Loučany A 3:3
Atl.Bystrovany – Sokolka Horka B 0:4
Kamerun – Moravan Cholina 2:3
SK Profit NV – Synerg. Slatinky 6:3
FC Křídla – Sokol Mezice 1:0

1. FC Křídla 4 20:6 8
2. SK Profit NV 4 22:11 7
3. Sokolka Horka B 4 15:7 7
4. Sokol Mezice 4 10:2 5
5. Sigma team 4 13:14 5
6. Atl.Bystrovany 4 4:5 4
7. Moravan Cholina 4 6:8 4
8. Schwarzbach 4 13:16 3
9. Sokolka Horka A 4 11:14 3
10. Ar.Loučany A 4 8:11 3
11. Kamerun 4 8:11 3
12. Synerg. Slatink 4 12:15 2
13. PK Color 4 7:16 2
14. Nautila team 4 15:28 0

2.liga B
Fido Dido – Senice B 8:4
RK Dachi – Pergola 1:7
Endl lotto – SK Doresp Lošov 1:5
IMD Olomouc – Rio de Blatec 17:2
SK Kopeček – FC Chelsea 3:4
Vet.Hlubočky – Magistrát MO 0:2
Pošta – Restoma 2:8

1. FC Chelsea 4 18:9 8
2. Magistrát MO 4 19:6 7
3. Fido Dido 4 27:14 7
4. SK Doresp Lošov 4 14:9 6
5. IMD Olomouc 4 31:14 5
6. SK Kopeček 4 13:10 5
7. Senice B 4 12:13 4
8. Rio de Blatec 4 10:24 4
9. Restoma 3 11:8 2
10. Pergola 4 7:10 2
11. Endl lotto 4 13:23 2
12. Pošta 4 10:21 2
13. Vet.Hlubočky 4 4:14 0
14. RK Dachi 3 3:17 0

3.liga A
FC Literpool – Dynamit 4:2
P.balet 06 – FC Broky 4:4
TJ Sok.Křelov A – FC Bublákov 1:2
FC Rangers – FC Podlas 0:0
PSB 2010 – Meteor 4:3
Mizerové – Hurikán VB 2:2

1. PSB 2010 4 17:12 8
2. FC Literpool 4 10:7 6
3. Hurikán VB 4 15:3 5
4. Dynamit 4 25:12 4
5. Sedlisko 3 15:8 4
6. FC Bublákov 4 9:8 4
7. FC Podlas 4 9:8 4
8. FC Broky 4 13:12 4
9. TJ Sok.Křelov A 4 5:7 3
10. Meteor 4 10:6 2
11. P.balet 06 4 8:24 1
12. Mizerové 4 6:23 1
13. FC Rangers 4 0:0 0
14. Dědečci 3 3:15 0

3.liga B
AMG Daskabát – Sokol Bělkovice 2:5
Mix Junior – Arktic Olomouc 1:3
FC Fiasco – 1.FC Hombok 1:5
Inter Šternberk – Benfica Lašťany 3:0
Rotor LBT – Šviháci 5:5
FC Rataje – Sokol Pohořany 4:2
Sokol Žerotín – Meta Pohořany 2:3

1. Inter Šternberk 4 21:4 7
2. Sokol Bělkovice 4 17:7 7
3. 1.FC Hombok 4 16:9 6
4. FC Fiasco 4 15:10 6
5. Rotor LBT 4 14:15 5
6. Arktic Olomouc 4 9:8 4
7. Mix Junior 4 9:9 4
8. FC Rataje 4 17:18 4
9. Meta Pohořany 4 7:10 4
10. Šviháci 4 11:16 3
11. Sokol Pohořany 4 9:12 2
12. Benfica Lašťany 4 9:13 2
13. Sokol Žerotín 4 6:11 2
14. AMG Daskabát 4 10:28 0

3.liga C
Panthers Řimice – FC Lyons 2:0
Escuadra – SK Holice 0:4
FC Holice – Henkováci 6:2
Adam leasing – Buff-belt 1:1
Real Lazar – Slovan Uničov 4:7
Agrometal – KMK Březové 5:0
FC Manko – RoDo Pavlovičky 7:1

1. Panthers Řimice 4 15:3 8
2. Slovan Uničov 4 24:10 7
3. Buff-belt 4 15:8 5
4. FC Lyons 4 9:7 5
5. FC Manko 4 14:13 5
6. RoDo Pavlovičky 4 7:9 5
7. SK Holice 4 16:11 4
8. Escuadra 4 14:12 4
9. Agrometal 4 8:8 4
10. Henkováci 4 13:14 4
11. Adam leasing 4 11:19 3
12. FC Holice 4 13:16 2
13. KMK Březové 4 8:22 0
14. Real Lazar 4 9:24 0

3.liga D
Rychlá rota – Zákl. Hnoyland 3:6
Ajax Pivodam – Draci 7:3
Bažanti – FC Redsiro 0:2
United Players – MK Chelsea 4:3
NTP – M-Contakt 3:2
Miami Beach – HV Propag 1:1
Mates – KMK Haná 2:2

1. Miami Beach 4 13:5 7
2. Zákl. Hnoyland 4 14:9 6
3. MK Chelsea 4 19:15 6
4. FC Redsiro 4 5:2 6
5. NTP 4 15:13 6
6. KMK Haná 4 11:9 5
7. United Players 4 14:10 4
8. Ajax Pivodam 4 15:11 4
9. M-Contakt 4 15:13 4
10. Mates 4 7:7 3
11. Rychlá rota 4 10:14 2
12. Draci 4 14:22 2
13. HV Propag 4 5:12 1
14. Bažanti 4 6:21 0

4.liga A
Mlha team – Atl.Přáslavice 4:3
Inv.Bukovany – Háger podlahy 1:3
FC Vikingové – Hammers 01 7:3
Dyn.Bystrovany – Menčestr 3:4
FC Koliba – Erena 0:0
FC Kanonýři – KSN Masajové 2:4
SK Mrsklesy – Juventus 6:0

1. SK Mrsklesy 4 16:5 8
2. FC Vikingové 4 21:9 7
3. Mlha team 4 25:10 6
4. Háger podlahy 4 19:9 6
5. FC Kanonýři 4 20:15 6
6. KSN Masajové 4 11:8 6
7. Dyn.Bystrovany 4 18:13 4
8. Erena 4 9:7 4
9. Menčestr 4 10:11 3
10. Hammers 01 4 15:18 2
11. Inv.Bukovany 4 8:12 2
12. Atl.Přáslavice 4 12:27 0
13. Juventus 4 7:22 0
14. FC Koliba 4 3:28 0

4.liga B
Zelené balet – el-jambass 5:0
Geoboys – Zora club 5:3
Elekt.Otáhal A – Barbar 8:5
Dř.Pňovice – Buld.Pňovice 1:1
Plantoši – SK Véska 3:4
Leaders – Dektrade 8:1
Blues rock – KZT Štěpánov 4:2

1. Leaders 4 23:6 8
2. Zelené balet 4 24:7 8
3. Geoboys 4 16:8 8
4. Blues rock 4 12:9 6
5. Dř.Pňovice 4 10:7 5
6. Buld.Pňovice 4 13:12 5
7. Elekt.Otáhal A 4 15:13 4
8. el-jambass 4 7:11 3
9. Barbar 4 14:20 3
10. Zora club 4 10:18 2
11. Dektrade 4 8:16 2
12. SK Véska 4 7:15 2
13. Plantoši 4 11:15 0
14. KZT Štěpánov 4 10:23 0

4.liga C
OSŽ Commando – Herna Sigma HBL 3:7
FC 1970 Bubeník – Real teMko 3:0
Neředín elite – KMK Loco 0:0
FC Břuchotín – SB Luběnice 4:1
Dalkia ČR – Boca seniors 3:3

1. FC Břuchotín 4 20:5 6
2. SB Luběnice 4 12:8 6
3. Boca seniors 4 11:9 6
4. Dalkia ČR 4 14:10 5
5. Herna Sigma HBL 4 12:10 5
6. Kaprodrom klub 3 9:6 4
7. FC 1970 Bubeník 4 7:5 3
8. Hlušovice 3 8:9 2
9. Neředín elite 4 6:9 2
10. OKL team 3 6:10 2
11. Red Devils 3 9:17 2
12. OSŽ Commando 4 8:13 1
13. KMK Loco 4 0:0 0
14. Real teMko 4 5:16 0

4.liga D
1.FC Loučany – Second Wave 3:4
Stuzam Olomouc – AC Jojo 6:1
Ložiska Haná – FC IJZ 1:1
FC Tripol – Šm.Senice 4:3
1.FC Press – SK Slatinky 1:0

1. Ložiska Haná 4 31:5 7
2. Ars.Loučany B 3 21:2 6
3. Raptors team 3 20:8 6
4. Sokol Olšany 3 12:4 6
5. FC IJZ 4 14:13 5
6. 1.FC Loučany 4 14:10 4
7. SK Slatinky 4 9:9 4
8. 1.FC Press 4 13:27 4
9. Second Wave 4 9:12 3
10. FC Tripol 4 8:14 3
11. ÚMO 3 7:13 2
12. Stuzam Olomouc 4 11:18 2
13. Šm.Senice 4 5:18 0
14. AC Jojo 4 7:28 0

4.liga E
Sokol Náklo – Sokol Unčovice 8:2
F1 U Slávka – 1.FC Skrbeň 1:9
Sokol Křelov B – FC 4 Fun 5:5
Atletico Haná – Regionsport.cz 0:6
Hodolany J. – AC Karasov 3:5
Roko Samotišky – Naschrot 7:6

1. Regionsport.cz 4 29:7 8
2. Sokol Náklo 4 36:17 6
3. FC 4 Fun 4 21:9 6
4. 1.FC Skrbeň 4 21:13 5
5. Roko Samotišky 4 15:18 5
6. Hodolany J. 4 17:14 4
7. Sokol Skrbeň 3 7:5 4
8. Sokol Křelov B 4 17:16 4
9. Sokol Unčovice 4 8:15 3
10. AC Karasov 4 7:16 3
11. F1 U Slávka 4 4:14 2
12. Naschrot 4 16:35 2
13. AC Rapid 3 8:12 1
14. Atletico Haná 4 6:21 1

4.liga F
FC Štok – MK Jívová 2:8
FC Peklo NV – FC Alcatraz 7:1
Mod.hvězda Litovel – Elekt.Otáhal B 1:2
AC Čenda – Black stuff 4:7
Kenny juniors – FC Tigers 0:3
FC Hattrick – Hejč.berani 3:8
Arsenal FC – Hugo boss 0:6

1. MK Jívová 4 24:8 8
2. Hugo boss 4 21:7 8
3. Elekt.Otáhal B 4 17:10 7
4. FC Tigers 4 22:8 6
5. FC Peklo NV 4 18:9 6
6. Hejč.berani 4 22:10 5
7. Mod.hvězda Lito 4 10:9 4
8. Black stuff 4 17:19 3
9. FC Štok 4 10:15 3
10. Arsenal FC 4 10:25 2
11. FC Alcatraz 4 7:24 2
12. Kenny juniors 4 5:13 1
13. FC Hattrick 4 12:26 1
14. AC Čenda 4 8:20 0

4.liga G
Ditrex – KAF Přestavlky 4:3
FC ZRTV loko – FC Jantaři 11:1
FK Krčmaň 97 – P.balet 99 3:3
HC Istegum box – FC Partyzán 2:3
FC Braník – Shake and Bake 5:8
Red Gunners – FC Denison Ol. 12:1
Slzna Černovír – Odra 2:5

1. Shake and Bake 4 41:5 8
2. Red Gunners 4 29:7 8
3. Odra 4 20:3 8
4. Ditrex 4 19:13 6
5. P.balet 99 4 11:8 5
6. FK Krčmaň 97 4 13:12 5
7. FC ZRTV loko 4 16:10 4
8. Slzna Černovír 4 10:22 4
9. FC Partyzán 4 5:23 4
10. FC Braník 4 13:18 2
11. KAF Přestavlky 4 11:16 1
12. FC Denison Ol. 4 8:29 1
13. HC Istegum box 4 2:16 0
14. FC Jantaři 4 3:19 0

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po čtvrtém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE