Futsal výsledky a tabulky po desátém kole

1.liga
Ajax Bělidla – SK MP Olomouc 7:3
LOLO Pepin piza – FC Hněvotín 2:11
AT Beermingham – Real HDO 7:4
Step Style – Galatasaray 0:7
Hruš.Chořelice – Aston Pila 98 3:5
Slovan Uničov – FC Levotil 0:0

1. FC Hněvotín 10 71:28 17
2. AT Beermingham 10 36:20 15
3. Galatasaray 10 48:33 13
4. FC Chelsea 9 49:37 13
5. Ajax Bělidla 10 34:27 12
6. Aston Pila 98 10 37:32 12
7. LOLO Pepin piza 10 37:39 11
8. Real HDO 10 43:39 10
9. SK MP Olomouc 10 36:52 9
10. Hruš.Chořelice 10 28:37 7
11. Step Style 10 31:47 6
12. Slovan Uničov 10 33:57 6
13. FC Levotil 10 18:36 4
14. Olpran 9 26:43 3

2.liga A
Rychlá rota – Celtic 5:2
United Players – Mizerové 3:3
KMK Haná – FC Loučany 5:3
Sokolka Horka B – Schwarzbach 3:1
Moravan Cholina – Shake and Bake 2:0
Sokol Mezice – PS Beton 2:3
SK Profit NV – SK Náklo 5:3

1. Rychlá rota 10 34:16 18
2. Shake and Bake 10 52:24 17
3. Moravan Cholina 10 35:16 16
4. PS Beton 10 43:40 12
5. Celtic 10 42:32 11
6. SK Profit NV 10 35:36 9
7. Sokol Mezice 10 32:33 9
8. United Players 10 29:35 9
9. Sokolka Horka B 10 25:34 9
10. KMK Haná 10 26:33 8
11. SK Náklo 10 36:42 6
12. FC Loučany 10 36:45 6
13. Mizerové 10 30:48 6
14. Schwarzbach 10 20:41 4

2.liga B
Zelené balet – Atl.Bystrovany 1:3
Nautila – Rio de Blatec 4:6
Endl lotto – RK Dachi 5:2
Hurikán VB – Modos 1:1
Mix junior – Kovo Dřevo 10:5
FC Křídla – Dorespo Lošov 5:1
Restoma – SK Kopeček 2:3

1. FC Křídla 10 41:22 16
2. Endl lotto 10 47:23 15
3. Restoma 10 53:30 14
4. Atl.Bystrovany 10 28:17 12
5. Rio de Blatec 10 23:24 12
6. Modos 10 22:20 11
7. SK Kopeček 10 21:20 10
8. Mix junior 10 33:32 10
9. RK Dachi 10 34:30 9
10. Kovo Dřevo 10 29:34 9
11. Dorespo Lošov 10 20:30 8
12. Hurikán VB 10 17:24 7
13. Nautila 10 30:49 7
14. Zelené balet 10 12:55 0

3.liga A
Fair play club – PSB 2010 3:4
Sokol Křelov A – Meteor 4:7
Sokolka Horka A – Sigma team 6:1
MS stavby – Dynamit 0:0
Sedlisko – Arsenal Loučany 4:2
Miami Beach – IMD Olomouc 3:2
FC Luběnice – Henkováci 3:0

1. FC Luběnice 10 35:11 16
2. Sigma team 10 46:30 14
3. MS stavby 10 35:23 14
4. PSB 2010 10 30:21 14
5. Sedlisko 10 38:27 13
6. Sokolka Horka A 10 35:27 12
7. Arsenal Loučany 10 23:18 10
8. Meteor 10 36:51 8
9. Sokol Křelov A 10 33:31 6
10. Miami Beach 10 26:37 6
11. IMD Olomouc 10 24:44 3
12. Henkováci 10 13:35 3
13. Fair play club 10 20:39 1
14. Dynamit 10 0:0 0

3.liga B
FC Literpool – Sokol Bělkovice 4:1
FC Skunk – Inter Šternberk 2:1
RoDo Pavlovičky – Sokol Žerotín 2:4
Zákl.Hnoyland – Raptors team 4:4
FC Fiasco – Rotor LBT 9:3
Meta Pohořany – Elektr.Otáhal A 2:1
Sokol Pohořany – MK Jívová 6:1

1. MK Jívová 10 38:19 16
2. Elektr.Otáhal A 10 46:36 15
3. Sokol Pohořany 10 47:22 14
4. FC Skunk 10 43:28 14
5. FC Fiasco 10 55:38 13
6. Meta Pohořany 10 41:29 13
7. RoDo Pavlovičky 10 39:34 11
8. Inter Šternberk 10 31:35 10
9. Zákl.Hnoyland 10 30:46 8
10. FC Literpool 10 26:38 7
11. Sokol Žerotín 10 28:37 6
12. Sokol Bělkovice 10 23:32 6
13. Raptors team 10 31:60 5
14. Rotor LBT 10 32:56 2

3.liga C
Wednesday – P.balet 06 9:5
Kamerun – TJ Sokol Olšany 3:5
Buff-belt – FC Hroší stavby 8:1
SK Holice – Ditrex 1:4
Senice B – FC Holice 9:1
NanoTrade – FC Braník 10:2
Pergola – FC Kladiváři 6:1

1. Pergola 10 55:19 16
2. Buff-belt 10 38:15 14
3. Ditrex 10 50:32 14
4. Wednesday 10 45:32 14
5. NanoTrade 10 33:22 12
6. P.balet 06 10 48:39 12
7. FC Hroší stavby 10 50:41 12
8. FC Kladiváři 10 41:38 12
9. FC Holice 10 26:35 10
10. TJ Sokol Olšany 10 33:54 7
11. SK Holice 10 19:31 6
12. Senice B 10 35:47 5
13. Kamerun 10 29:53 5
14. FC Braník 10 12:56 1

3.liga D
Magistrát MO – Red Gunners 1:0
FC Podlas – Agrometal 8:1
FC 1970 Bubeník – Geoboys 9:5
Draci – 1.FC Hombok 5:7
FK Krčmaň – FC Creditas 4:2
SK Mrsklesy – Mlha team 6:5
Mates – AC Čenda 4:2

1. 1.FC Hombok 10 44:20 18
2. Magistrát MO 10 28:17 16
3. FC Creditas 10 42:21 15
4. Mlha team 10 31:32 12
5. FC Podlas 10 50:32 11
6. AC Čenda 10 38:30 11
7. Mates 10 33:41 11
8. SK Mrsklesy 10 33:34 10
9. FK Krčmaň 10 34:46 9
10. FC 1970 Bubeník 10 34:39 8
11. Agrometal 10 20:32 7
12. Red Gunners 10 30:31 6
13. Draci 10 27:56 4
14. Geoboys 10 25:38 2

4.liga A
Bulldog Pňovice – Plantoši 4:2
Dřeváci Pňovice – AC Karasov 1:0
Barbar – el-jambass 5:3
FC Tripple X – Sokol Unčovice 2:9
KZT Štěpánov – Buldog Unčovice 2:2
FC Tigers – Hugo boss 1:2

1. Plantoši 10 50:11 18
2. Hugo boss 10 38:26 16
3. Dřeváci Pňovice 10 35:21 15
4. Sokol Unčovice 10 36:25 13
5. Buldog Unčovice 10 19:9 13
6. Bulldog Pňovice 10 28:18 13
7. Barbar 10 38:30 11
8. AC Karasov 10 16:20 8
9. el-jambass 10 21:28 8
10. Karpat Uničov 9 19:21 7
11. FC Tigers 10 23:29 6
12. KZT Štěpánov 10 17:36 6
13. FC Tripple X 10 18:55 4
14. Bílý balet 9 16:45 0

4.liga B
Dědečci – Hlušovice 1:3
Neředín elite – FC IJZ 5:1
FC Rataje – Sokol Křelov B 4:0
FK Rozvadovice – FK Sigma Lutín 8:0
SB Luběnice – FC Dijak Lutín 2:3
Press Slatinky – SK Slatinky 3:2

1. Hlušovice 10 60:17 19
2. Press Slatinky 10 44:24 17
3. Dědečci 10 50:25 16
4. Sokol Křelov B 10 46:43 13
5. FK Rozvadovice 10 46:26 12
6. FC Rataje 10 32:31 11
7. FK Sigma Lutín 10 47:43 10
8. SB Luběnice 10 29:28 10
9. Neředín elite 10 25:30 8
10. SK Slatinky 10 26:38 7
11. FC IJZ 10 25:43 6
12. Sokol Skrbeň 9 28:51 4
13. FC Dijak Lutín 10 17:50 3
14. FK Břuchotín 9 13:39 2

4.liga C
OSŽ Commando – Domino 2:5
Leaders – Second Wave 0:3
Hejčín.berani – Top. Bukovany 5:1
M-Contakt – Naschrot 4:3
Sportbar Sigma HBL – AC Rapid 6:1
Dyn.Bystrovany – OKL team 2:3

1. Naschrot 10 67:20 16
2. Hejčín.berani 10 47:23 16
3. M-Contakt 10 49:31 15
4. OKL team 10 44:31 15
5. Pošta 9 31:25 14
6. Sportbar Sigma 10 46:30 12
7. Second Wave 10 27:32 11
8. Domino 10 33:34 10
9. AC Rapid 10 35:37 8
10. OSŽ Commando 10 24:32 7
11. Dyn.Bystrovany 10 32:45 4
12. Top. Bukovany 10 23:42 4
13. Kenny juniors 9 18:50 4
14. Leaders 10 30:74 2

4.liga D
Regionsport.cz – Odra 4:2
NTP – FC Jantaři 13:2
Kaprodrom Klub – P.balet 99 2:6
F1 U Slávka – Erena 1:5
Red Devils – FC Tripol 9:0
FC ZRTV loko – KAF Přestavlky 2:3
Arsenal FC – Háger podlahy 3:3

1. NTP 10 65:19 18
2. P.balet 99 10 40:19 14
3. Regionsport.cz 10 41:21 14
4. Háger podlahy 10 31:16 14
5. Erena 10 36:21 14
6. Arsenal FC 10 39:23 13
7. KAF Přestavlky 10 39:29 12
8. FC ZRTV loko 10 28:27 10
9. Red Devils 10 27:24 8
10. Odra 10 27:33 8
11. F1 U Slávka 10 18:34 8
12. Kaprodrom Klub 10 27:39 7
13. FC Jantaři 10 8:50 0
14. FC Tripol 10 8:79 0

4.liga E
Ajax Pivodam – Hodolany junior 3:0
AC Jojo United – Sl. Bystrovany 0:2
FC Broky – Adam Leasing 3:2
FC Hattrik – FC Partyzán 1:2
KMK Březové – MK Chudobín 3:3
FC Peklo NV – FC Štok 11:1
Koník Litovel – Blues rock 0:9

1. Ajax Pivodam 10 56:17 20
2. FC Broky 10 38:21 17
3. Adam Leasing 10 60:26 14
4. Blues rock 10 40:27 14
5. FC Peklo NV 10 50:31 13
6. KMK Březové 10 48:37 13
7. FC Štok 10 35:31 12
8. MK Chudobín 10 27:29 9
9. FC Partyzán 10 26:32 9
10. Koník Litovel 10 27:39 6
11. FC Hattrik 10 21:39 6
12. AC Jojo United 10 13:48 3
13. Hodolany junior 10 18:45 2
14. Sl. Bystrovany 10 15:52 2

4.liga F
Sokol Nový Svět – FC Alcatraz 7:0
ÚMO – Smytliš Senice 7:4
FC Skrbeň – Académica 3:5
KSN Masajové – FC Denison 10:2
Elektr.Otáhal B – F-21 6:1
Zora club – FK Véska 3:3
Atletico Haná – Roko Samotišky 10:4

1. Sokol Nový Svět 10 62:14 20
2. FK Véska 10 39:22 17
3. Elektr.Otáhal B 10 54:24 16
4. Zora club 10 39:32 12
5. FC Alcatraz 10 31:26 12
6. Académica 10 32:31 10
7. Atletico Haná 10 39:39 10
8. Roko Samotišky 10 31:35 9
9. Smytliš Senice 10 49:44 8
10. KSN Masajové 10 41:47 8
11. F-21 10 37:45 5
12. ÚMO 10 22:52 5
13. FC Skrbeň 10 31:62 5
14. FC Denison 10 18:52 3

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po desátém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE