Futsal výsledky a tabulky po devátém kole

1.liga
SK MP Olomouc – Step Style 6:3
FC Chelsea – Slovan Uničov 9:5
LOLO Pepin piza – AT Beermingham 0:3
FC Hněvotín – Hruš.Chořelice 7:1
Aston Pila 98 – Ajax Bělidla 2:4
FC Levotil – Real HDO 5:6
Galatasaray – Olpran 8:5

1. FC Hněvotín 9 60:26 15
2. AT Beermingham 9 29:16 13
3. FC Chelsea 9 49:37 13
4. Galatasaray 9 41:33 11
5. LOLO Pepin piza 9 35:28 11
6. Real HDO 9 39:32 10
7. Ajax Bělidla 9 27:24 10
8. Aston Pila 98 9 32:29 10
9. SK MP Olomouc 9 33:45 9
10. Hruš.Chořelice 9 25:32 7
11. Step Style 9 31:40 6
12. Slovan Uničov 9 33:57 5
13. Olpran 9 26:43 3
14. FC Levotil 9 18:36 3

2.liga A
Shake and Bake – Sokolka Horka B 4:3
SK Náklo – Moravan Cholina 2:2
Celtic – Sokol Mezice 4:5
PS Beton – SK Profit NV 4:4
KMK Haná – United Players 2:5
Schwarzbach – Mizerové 4:2
FC Loučany – Rychlá rota 2:5

1. Shake and Bake 9 52:22 17
2. Rychlá rota 9 29:14 16
3. Moravan Cholina 9 33:16 14
4. Celtic 9 40:27 11
5. PS Beton 9 40:38 10
6. Sokol Mezice 9 30:30 9
7. United Players 9 26:32 8
8. SK Profit NV 9 30:33 7
9. Sokolka Horka B 9 22:33 7
10. SK Náklo 9 33:37 6
11. FC Loučany 9 33:40 6
12. KMK Haná 9 21:30 6
13. Mizerové 9 27:45 5
14. Schwarzbach 9 19:38 4

2.liga B
RK Dachi – FC Křídla 3:7
Modos – Atl.Bystrovany 1:3
Mix junior – Zelené balet 3:0
Kovo Dřevo – Nautila 4:1
Rio de Blatec – Endl lotto 1:4
SK Kopeček – Hurikán VB 1:2
Dorespo Lošov – Restoma 3:5

1. Restoma 9 51:27 14
2. FC Křídla 9 36:21 14
3. Endl lotto 9 42:21 13
4. Atl.Bystrovany 9 25:16 10
5. Modos 9 21:19 10
6. Rio de Blatec 9 17:20 10
7. RK Dachi 9 32:25 9
8. Kovo Dřevo 9 23:24 9
9. SK Kopeček 9 18:18 8
10. Mix junior 9 23:27 8
11. Dorespo Lošov 9 19:25 8
12. Nautila 9 26:42 7
13. Hurikán VB 9 16:23 6
14. Zelené balet 9 11:52 0

3.liga A
Meteor – FC Luběnice 3:5
Sigma team – IMD Olomouc 9:4
Dynamit – Fair play club 0:0
PSB 2010 – Sokol Křelov A 2:1
Henkováci – Sedlisko 1:7
MS stavby – Miami Beach 6:4
Arsenal Loučany – Sokolka Horka A 1:1

1. FC Luběnice 9 32:11 14
2. Sigma team 9 45:24 14
3. MS stavby 9 35:23 14
4. PSB 2010 9 26:18 12
5. Sedlisko 9 34:25 11
6. Arsenal Loučany 9 21:14 10
7. Sokolka Horka A 9 29:26 10
8. Sokol Křelov A 9 29:24 6
9. Meteor 9 29:47 6
10. Miami Beach 9 23:35 4
11. IMD Olomouc 9 22:41 3
12. Henkováci 9 13:32 3
13. Fair play club 9 17:35 1
14. Dynamit 9 0:0 0

3.liga B
Inter Šternberk – FC Fiasco 5:3
Rotor LBT – FC Literpool 1:2
Zákl.Hnoyland – Meta Pohořany 5:3
MK Jívová – RoDo Pavlovičky 3:0
Sokol Žerotín – Elektr.Otáhal A 2:3
Sokol Bělkovice – Sokol Pohořany 2:2

1. MK Jívová 9 37:13 16
2. Elektr.Otáhal A 9 45:34 15
3. Sokol Pohořany 9 41:21 12
4. Meta Pohořany 9 39:28 11
5. FC Fiasco 9 46:35 11
6. RoDo Pavlovičky 9 37:30 11
7. FC Skunk 8 35:23 10
8. Inter Šternberk 9 30:33 10
9. Zákl.Hnoyland 9 26:42 7
10. Sokol Bělkovice 9 22:28 6
11. FC Literpool 9 22:37 5
12. Sokol Žerotín 9 24:35 4
13. Raptors team 8 23:50 4
14. Rotor LBT 9 29:47 2

3.liga C
Ditrex – Kamerun 11:6
FC Kladiváři – Buff-belt 0:3
NanoTrade – Senice B 5:0
FC Braník – SK Holice 0:3
TJ Sokol Olšany – Wednesday 2:2
FC Hroší stavby – FC Holice 0:3
P.balet 06 – Pergola 7:2

1. Pergola 9 49:18 14
2. Buff-belt 9 30:14 12
3. FC Hroší stavby 9 49:33 12
4. Ditrex 9 46:31 12
5. P.balet 06 9 43:30 12
6. Wednesday 9 36:27 12
7. FC Kladiváři 9 40:32 12
8. NanoTrade 9 23:20 10
9. FC Holice 9 25:26 10
10. SK Holice 9 18:27 6
11. Kamerun 9 26:48 5
12. TJ Sokol Olšany 9 28:51 5
13. Senice B 9 26:46 3
14. FC Braník 9 10:46 1

3.liga D
FC Creditas – Magistrát MO 1:1
Mlha team – FK Krčmaň 3:0
Geoboys – AC Čenda 3:4
Draci – Mates 2:3
Red Gunners – FC 1970 Bubeník 2:3
Agrometal – SK Mrsklesy 1:2
1.FC Hombok – FC Podlas 5:1

1. 1.FC Hombok 9 37:15 16
2. FC Creditas 9 40:17 15
3. Magistrát MO 9 27:17 14
4. Mlha team 9 26:26 12
5. AC Čenda 9 36:26 11
6. FC Podlas 9 42:31 9
7. Mates 9 29:39 9
8. SK Mrsklesy 9 27:29 8
9. Agrometal 9 19:24 7
10. FK Krčmaň 9 30:44 7
11. Red Gunners 9 30:30 6
12. FC 1970 Bubeník 9 25:34 6
13. Draci 9 22:49 4
14. Geoboys 9 20:29 2

4.liga A
AC Karasov – KZT Štěpánov 5:2
el-jambass – Bulldog Pňovice 2:1
Plantoši – Dřeváci Pňovice 3:0
Hugo boss – Barbar 8:2
FC Tigers – Bílý balet 7:5
Sokol Unčovice – Karpat Uničov 3:0

1. Plantoši 9 48:7 18
2. Hugo boss 9 36:25 14
3. Dřeváci Pňovice 9 34:21 13
4. Bulldog Pňovice 9 24:16 11
5. Sokol Unčovice 9 27:23 11
6. Buldog Unčovice 8 14:7 10
7. Barbar 9 33:27 9
8. AC Karasov 9 16:19 8
9. el-jambass 9 18:23 8
10. Karpat Uničov 9 19:21 7
11. FC Tigers 9 22:27 6
12. KZT Štěpánov 9 15:34 5
13. FC Tripple X 8 16:43 4
14. Bílý balet 9 16:45 0

4.liga B
Hlušovice – FC Rataje 5:2
Sokol Křelov B – SB Luběnice 6:3
FC IJZ – FK Rozvadovice 2:4
FC Dijak Lutín – Neředín elite 1:1
FK Sigma Lutín – FK Břuchotín 3:0
SK Slatinky – Dědečci 1:5

1. Hlušovice 9 57:16 17
2. Dědečci 9 49:22 16
3. Press Slatinky 8 33:17 13
4. Sokol Křelov B 9 46:39 13
5. FK Rozvadovice 9 38:26 10
6. FK Sigma Lutín 9 47:35 10
7. SB Luběnice 9 27:25 10
8. FC Rataje 9 28:31 9
9. SK Slatinky 9 24:35 7
10. Neředín elite 9 20:29 6
11. FC IJZ 9 24:38 6
12. Sokol Skrbeň 8 23:43 4
13. FK Břuchotín 9 13:39 2
14. FC Dijak Lutín 9 14:48 1

4.liga C
Naschrot – Hejčín.berani 3:5
M-Contakt – OSŽ Commando 6:4
OKL team – Leaders 13:1
Kenny juniors – Sportbar Sigma HBL 2:7
Second Wave – Domino 7:3
Top. Bukovany – Pošta 1:2
AC Rapid – Dyn.Bystrovany 5:1

1. Naschrot 9 64:16 16
2. Hejčín.berani 9 42:22 14
3. Pošta 9 31:25 14
4. M-Contakt 9 45:28 13
5. OKL team 9 41:29 13
6. Sportbar Sigma 9 40:29 10
7. Second Wave 9 24:32 9
8. AC Rapid 9 34:31 8
9. Domino 9 28:32 8
10. OSŽ Commando 9 22:27 7
11. Dyn.Bystrovany 9 30:42 4
12. Top. Bukovany 9 22:37 4
13. Kenny juniors 9 18:50 4
14. Leaders 9 30:71 2

4.liga D
Erena – KAF Přestavlky 5:2
Háger podlahy – F1 U Slávka 6:0
FC Tripol – NTP 2:13
Red Devils – FC ZRTV loko 2:2
FC Jantaři – Kaprodrom Klub 0:1
P.balet 99 – Regionsport.cz 3:4
Odra – Arsenal FC 4:2

1. NTP 9 52:17 16
2. Háger podlahy 9 28:13 13
3. Regionsport.cz 9 37:19 12
4. P.balet 99 9 34:17 12
5. Arsenal FC 9 36:20 12
6. Erena 9 31:20 12
7. KAF Přestavlky 9 36:27 10
8. FC ZRTV loko 9 26:24 10
9. Odra 9 25:29 8
10. F1 U Slávka 9 17:29 8
11. Kaprodrom Klub 9 25:33 7
12. Red Devils 9 18:24 6
13. FC Jantaři 9 6:37 0
14. FC Tripol 9 8:70 0

4.liga E
Adam Leasing – Sl. Bystrovany 6:3
FC Partyzán – Ajax Pivodam 1:4
FC Štok – KMK Březové 8:2
Hodolany junior – Koník Litovel 0:3
MK Chudobín – FC Broky 2:3
FC Hattrik – AC Jojo United 1:2
Blues rock – FC Peklo NV 2:2

1. Ajax Pivodam 9 53:17 18
2. FC Broky 9 35:19 15
3. Adam Leasing 9 58:23 14
4. FC Štok 9 34:20 12
5. KMK Březové 9 45:34 12
6. Blues rock 9 31:27 12
7. FC Peklo NV 9 39:30 11
8. MK Chudobín 9 24:26 8
9. FC Partyzán 9 24:31 7
10. Koník Litovel 9 27:30 6
11. FC Hattrik 9 20:37 6
12. AC Jojo United 9 13:46 3
13. Hodolany junior 9 18:42 2
14. Sl. Bystrovany 9 13:52 0

4.liga F
F-21 – FC Alcatraz 3:5
FC Denison – Zora club 3:3
Smytliš Senice – FC Skrbeň 9:4
Atletico Haná – Sokol Nový Svět 2:7
Roko Samotišky – ÚMO 6:0
FK Véska – Elektr.Otáhal B 5:3

1. Sokol Nový Svět 9 55:14 18
2. FK Véska 9 36:19 16
3. Elektr.Otáhal B 9 48:23 14
4. FC Alcatraz 9 31:19 12
5. Zora club 9 36:29 11
6. Roko Samotišky 9 27:25 9
7. Smytliš Senice 9 45:37 8
8. Atletico Haná 9 29:35 8
9. Académica 8 23:25 6
10. KSN Masajové 8 28:41 6
11. F-21 9 36:39 5
12. FC Skrbeň 9 28:57 5

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po devátém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE