Futsal výsledky a tabulky po osmém kole

1.liga
Real HDO – FC Chelsea 8:2
Ajax Bělidla – FC Hněvotín 2:3
Hruš.Chořelice – LOLO Pepin piza 2:4
Olpran – SK MP Olomouc 3:5
AT Beermingham – FC Levotil 5:0
Step Style – Aston Pila 98 3:3
Slovan Uničov – Galatasaray 3:4

1. FC Hněvotín 8 53:25 13
2. AT Beermingham 8 26:16 11
3. LOLO Pepin piza 8 35:25 11
4. FC Chelsea 8 40:32 11
5. Aston Pila 98 8 30:25 10
6. Galatasaray 8 33:28 9
7. Real HDO 8 33:27 8
8. Ajax Bělidla 8 23:22 8
9. Hruš.Chořelice 8 24:25 7
10. SK MP Olomouc 8 27:42 7
11. Step Style 8 28:34 6
12. Slovan Uničov 8 28:48 5
13. Olpran 8 21:35 3
14. FC Levotil 8 13:30 3

2.liga A
Rychlá rota – KMK Haná 4:3
United Players – Schwarzbach 4:3
Moravan Cholina – PS Beton 6:1
Sokolka Horka B – SK Náklo 4:3
Mizerové – Shake and Bake 4:8
Sokol Mezice – FC Loučany 4:2
SK Profit NV – Celtic 3:5

1. Shake and Bake 8 48:19 15
2. Rychlá rota 8 24:12 14
3. Moravan Cholina 8 31:14 13
4. Celtic 8 36:22 11
5. PS Beton 8 36:34 9
6. Sokol Mezice 8 25:26 7
7. Sokolka Horka B 8 19:29 7
8. SK Profit NV 8 26:29 6
9. FC Loučany 8 31:35 6
10. KMK Haná 8 19:25 6
11. United Players 8 21:30 6
12. SK Náklo 8 31:35 5
13. Mizerové 8 25:41 5
14. Schwarzbach 8 15:36 2

2.liga B
Zelené balet – Modos 1:5
Nautila – Mix junior 7:2
Endl lotto – Kovo Dřevo 1:3
Hurikán VB – Dorespo Lošov 5:2
Atl.Bystrovany – SK Kopeček 1:1
FC Křídla – Rio de Blatec 4:3
Restoma – RK Dachi 5:3

1. Restoma 8 46:24 12
2. FC Křídla 8 29:18 12
3. Endl lotto 8 38:20 11
4. Modos 8 20:16 10
5. Rio de Blatec 8 16:16 10
6. RK Dachi 8 29:18 9
7. Atl.Bystrovany 8 22:15 8
8. SK Kopeček 8 17:16 8
9. Dorespo Lošov 8 16:20 8
10. Kovo Dřevo 8 19:23 7
11. Nautila 8 25:38 7
12. Mix junior 8 20:27 6
13. Hurikán VB 8 14:22 4
14. Zelené balet 8 11:49 0

3.liga A
Fair play club – MS stavby 0:3
IMD Olomouc – Arsenal Loučany 1:4
Sokol Křelov A – Dynamit 0:0
Sokolka Horka A – Henkováci 4:2
Sedlisko – Meteor 10:4
Miami Beach – Sigma team 2:5
FC Luběnice – PSB 2010 3:1

1. FC Luběnice 8 27:8 12
2. Sigma team 8 36:20 12
3. MS stavby 8 29:19 12
4. PSB 2010 8 24:17 10
5. Arsenal Loučany 8 20:13 9
6. Sedlisko 8 27:24 9
7. Sokolka Horka A 8 28:25 9
8. Sokol Křelov A 8 28:22 6
9. Meteor 8 26:42 6
10. Miami Beach 8 19:29 4
11. Henkováci 8 12:25 3
12. IMD Olomouc 8 18:32 3
13. Fair play club 8 17:35 1
14. Dynamit 8 0:0 0

3.liga B
FC Literpool – Inter Šternberk 2:5
FC Skunk – Zákl.Hnoyland 8:1
Elektr.Otáhal A – MK Jívová 3:5
RoDo Pavlovičky – Sokol Bělkovice 3:1
FC Fiasco – Raptors team 7:2
Meta Pohořany – Sokol Žerotín 3:2
Sokol Pohořany – Rotor LBT 4:0

1. MK Jívová 8 34:13 14
2. Elektr.Otáhal A 8 42:32 13
3. Sokol Pohořany 8 39:19 11
4. Meta Pohořany 8 36:23 11
5. FC Fiasco 8 43:30 11
6. RoDo Pavlovičky 8 37:27 11
7. FC Skunk 8 35:23 10
8. Inter Šternberk 8 25:30 8
9. Sokol Bělkovice 8 20:26 5
10. Zákl.Hnoyland 8 21:39 5
11. Sokol Žerotín 8 22:32 4
12. Raptors team 8 23:50 4
13. FC Literpool 8 20:36 3
14. Rotor LBT 8 28:45 2

3.liga C
Wednesday – Ditrex 5:3
SK Holice – NanoTrade 0:1
Kamerun – FC Braník 8:1
Senice B – FC Hroší stavby 3:5
Buff-belt – P.balet 06 2:4
FC Holice – FC Kladiváři 4:3
Pergola – TJ Sokol Olšany 12:2

1. Pergola 8 47:11 14
2. FC Hroší stavby 8 49:30 12
3. FC Kladiváři 8 40:29 12
4. Wednesday 8 34:25 11
5. Buff-belt 8 27:14 10
6. Ditrex 8 35:25 10
7. P.balet 06 8 36:28 10
8. NanoTrade 8 18:20 8
9. FC Holice 8 22:26 8
10. Kamerun 8 20:37 5
11. SK Holice 8 15:27 4
12. TJ Sokol Olšany 8 26:49 4
13. Senice B 8 26:41 3
14. FC Braník 8 10:43 1

3.liga D
Magistrát MO – Mlha team 2:3
FC Podlas – Draci 11:2
Mates – Geoboys 3:2
FC 1970 Bubeník – FC Creditas 2:3
FK Krčmaň – Agrometal 1:6
SK Mrsklesy – 1.FC Hombok 2:4
AC Čenda – Red Gunners 3:0

1. FC Creditas 8 39:16 14
2. 1.FC Hombok 8 32:14 14
3. Magistrát MO 8 26:16 13
4. Mlha team 8 23:26 10
5. FC Podlas 8 41:26 9
6. AC Čenda 8 32:23 9
7. Agrometal 8 18:22 7
8. FK Krčmaň 8 30:41 7
9. Mates 8 26:37 7
10. Red Gunners 8 28:27 6
11. SK Mrsklesy 8 25:28 6
12. FC 1970 Bubeník 8 22:32 4
13. Draci 8 20:46 4
14. Geoboys 8 17:25 2

4.liga A
Bulldog Pňovice – Hugo boss 5:0
Dřeváci Pňovice – el-jambass 3:3
KZT Štěpánov – Plantoši 1:10
Barbar – FC Tigers 6:3
FC Tripple X – AC Karasov 0:3

1. Plantoši 8 45:7 16
2. Dřeváci Pňovice 8 34:18 13
3. Hugo boss 8 28:23 12
4. Bulldog Pňovice 8 23:14 11
5. Barbar 8 31:19 9
6. Buldog Unčovice 7 12:5 9
7. Sokol Unčovice 7 19:23 7
8. Karpat Uničov 7 17:16 6
9. el-jambass 8 16:22 6
10. AC Karasov 8 11:17 6
11. KZT Štěpánov 8 13:29 5
12. FC Tigers 8 15:22 4
13. FC Tripple X 8 16:43 4
14. Bílý balet 7 11:33 0

4.liga B
Dědečci – Press Slatinky 5:2
Neředín elite – Sokol Křelov B 1:1
Sokol Skrbeň – FK Sigma Lutín 1:9
FC Rataje – SK Slatinky 4:3
FK Rozvadovice – FC Dijak Lutín 6:4
SB Luběnice – Hlušovice 1:1

1. Hlušovice 8 52:14 15
2. Dědečci 8 44:21 14
3. Press Slatinky 8 33:17 13
4. Sokol Křelov B 8 40:36 11
5. SB Luběnice 8 24:19 10
6. FC Rataje 8 26:26 9
7. FK Rozvadovice 8 34:24 8
8. FK Sigma Lutín 8 44:35 8
9. SK Slatinky 8 23:30 7
10. Neředín elite 8 19:28 5
11. FC IJZ 7 19:34 4
12. Sokol Skrbeň 8 23:43 4
13. FK Břuchotín 7 13:33 2
14. FC Dijak Lutín 8 13:47 0

4.liga C
OSŽ Commando – Second Wave 2:2
Domino – OKL team 2:3
Hejčín.berani – M-Contakt 2:2
Leaders – AC Rapid 4:9
Sportbar Sigma HBL – Top. Bukovany 3:2
Pošta – Naschrot 2:12
Dyn.Bystrovany – Kenny juniors 10:2

1. Naschrot 8 61:11 16
2. Hejčín.berani 8 37:19 12
3. Pošta 8 29:24 12
4. M-Contakt 8 39:24 11
5. OKL team 8 28:28 11
6. Sportbar Sigma 8 33:27 8
7. Domino 8 25:25 8
8. OSŽ Commando 8 18:21 7
9. Second Wave 8 17:29 7
10. AC Rapid 8 29:30 6
11. Dyn.Bystrovany 8 29:37 4
12. Top. Bukovany 8 21:35 4
13. Kenny juniors 8 16:43 4
14. Leaders 8 29:58 2

4.liga D
Regionsport.cz – FC Jantaři 7:2
Arsenal FC – P.balet 99 4:2
Kaprodrom Klub – FC Tripol 12:2
FC ZRTV loko – Erena 7:1
F1 U Slávka – Odra 3:1
NTP – Red Devils 3:0
KAF Přestavlky – Háger podlahy 2:3

1. NTP 8 39:15 14
2. P.balet 99 8 31:13 12
3. Arsenal FC 8 34:16 12
4. Háger podlahy 8 22:13 11
5. Regionsport.cz 8 33:16 10
6. KAF Přestavlky 8 34:22 10
7. Erena 8 26:18 10
8. FC ZRTV loko 8 24:22 9
9. F1 U Slávka 8 17:23 8
10. Odra 8 21:27 6
11. Red Devils 8 16:22 5
12. Kaprodrom Klub 8 24:33 5
13. FC Jantaři 8 6:36 0
14. FC Tripol 8 6:57 0

4.liga E
Ajax Pivodam – FC Hattrik 5:0
FC Broky – FC Štok 6:2
Sl. Bystrovany – MK Chudobín 2:6
Koník Litovel – FC Partyzán 2:4
AC Jojo United – Adam Leasing 1:8
KMK Březové – Blues rock 4:6
FC Peklo NV – Hodolany junior 3:0

1. Ajax Pivodam 8 49:16 16
2. FC Broky 8 32:17 13
3. Adam Leasing 8 52:20 12
4. KMK Březové 8 43:26 12
5. Blues rock 8 29:25 11
6. FC Peklo NV 8 37:28 10
7. FC Štok 8 26:18 10
8. MK Chudobín 8 22:23 8
9. FC Partyzán 8 23:27 7
10. FC Hattrik 8 19:35 6
11. Koník Litovel 8 24:30 4
12. Hodolany junior 8 18:39 2
13. AC Jojo United 8 11:45 1
14. Sl. Bystrovany 8 10:46 0

4.liga F
Sokol Nový Svět – F-21 5:3
FC Alcatraz – FK Véska 0:2
ÚMO – Atletico Haná 3:4
FC Skrbeň – Roko Samotišky 3:0
KSN Masajové – Smytliš Senice 4:3
Zora club – Académica 4:2
Elektr.Otáhal B – FC Denison 3:0

1. Sokol Nový Svět 8 48:12 16
2. Elektr.Otáhal B 8 45:18 14
3. FK Véska 8 31:16 14
4. FC Alcatraz 8 26:16 10
5. Zora club 8 33:26 10
6. Atletico Haná 8 27:28 8
7. Roko Samotišky 8 21:25 7
8. Smytliš Senice 8 36:33 6
9. Académica 8 23:25 6
10. KSN Masajové 8 28:41 6
11. F-21 8 33:34 5
12. FC Skrbeň 8 24:48 5
13. ÚMO 8 15:42 3
14. FC Denison 8 13:39 2

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po osmém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE