Futsal výsledky a tabulky po pátém kole

1.liga
Ajax Bělidla – AT Beermingham 2:3
FC Hněvotín – Slovan Uničov 9:1
Hruš.Chořelice – Step Style 4:4
Aston Pila 98 – Real HDO 6:4
Galatasaray – FC Chelsea 1:2

1. FC Chelsea 5 31:17 9
2. FC Hněvotín 5 33:17 7
3. Hruš.Chořelice 5 20:15 7
4. Ajax Bělidla 5 15:12 6
5. AT Beermingham 5 14:12 6
6. Step Style 5 20:18 5
7. Aston Pila 98 5 16:17 5
8. SK MP Olomouc 5 14:27 5
9. Galatasaray 5 20:17 4
10. Real HDO 5 17:18 4
11. LOLO Pepin piza 4 16:17 3
12. Olpran 4 13:14 3
13. Slovan Uničov 5 15:31 3
14. FC Levotil 5 4:16 1

2.liga A
FC Loučany – Sokolka Horka B 5:3
Rychlá rota – SK Profit NV 4:3
SK Náklo – Shake and Bake 2:9
Celtic – Mizerové 7:3
PS Beton – Schwarzbach 3:0
KMK Haná – Moravan Cholina 1:1
Sokol Mezice – United Players 3:2

1. Shake and Bake 5 26:12 9
2. Moravan Cholina 5 16:6 9
3. Rychlá rota 5 17:8 8
4. Celtic 5 26:17 7
5. SK Profit NV 5 17:13 6
6. PS Beton 5 20:22 5
7. Mizerové 5 17:19 5
8. FC Loučany 5 18:18 4
9. KMK Haná 5 12:14 4
10. United Players 5 15:18 4
11. Sokol Mezice 5 15:21 3
12. SK Náklo 5 19:26 3
13. Sokolka Horka B 5 11:18 3
14. Schwarzbach 5 6:23 0

2.liga B
RK Dachi – Modos 5:1
Rio de Blatec – Atl.Bystrovany 1:0
Nautila – FC Křídla 2:2
Endl lotto – Zelené balet 10:0
Mix junior – Restoma 3:7
Kovo Dřevo – Hurikán VB 3:1
Dorespo Lošov – SK Kopeček 3:2

1. Endl lotto 5 26:11 9
2. Restoma 5 32:13 8
3. Dorespo Lošov 5 13:9 8
4. RK Dachi 5 21:9 7
5. FC Křídla 5 16:15 6
6. Modos 5 10:11 6
7. Rio de Blatec 5 7:9 6
8. Atl.Bystrovany 5 17:10 5
9. Kovo Dřevo 5 11:11 5
10. Mix junior 5 14:14 4
11. SK Kopeček 5 7:11 3
12. Nautila 5 12:26 3
13. Hurikán VB 5 6:16 0
14. Zelené balet 5 7:34 0

3.liga A
Meteor – Sigma team 2:5
Fair play club – FC Luběnice 1:4
Dynamit – Sokolka Horka A 1:3
Henkováci – Arsenal Loučany 2:5
Sokol Křelov A – Miami Beach 5:2
PSB 2010 – IMD Olomouc 3:1
MS stavby – Sedlisko 10:1

1. FC Luběnice 5 23:5 10
2. PSB 2010 5 19:10 8
3. Sigma team 5 26:19 7
4. MS stavby 5 22:17 6
5. Sokolka Horka A 5 18:19 6
6. Sedlisko 5 15:18 6
7. Arsenal Loučany 5 13:13 5
8. Sokol Křelov A 5 23:17 4
9. Dynamit 5 15:18 4
10. Henkováci 5 10:13 4
11. Meteor 5 13:20 4
12. IMD Olomouc 5 15:23 3
13. Miami Beach 5 11:19 2
14. Fair play club 5 12:24 1

3.liga B
FC Skunk – FC Literpool 4:2
Zákl.Hnoyland – Sokol Pohořany 0:5
Inter Šternberk – Elektr.Otáhal A 2:5
Rotor LBT – Sokol Žerotín 8:4
FC Fiasco – Meta Pohořany 4:4
Sokol Bělkovice – MK Jívová 3:2
Raptors team – RoDo Pavlovičky 0:6

1. Elektr.Otáhal A 5 29:18 10
2. Meta Pohořany 5 30:14 9
3. MK Jívová 5 23:10 8
4. RoDo Pavlovičky 5 25:18 7
5. FC Fiasco 5 28:22 7
6. Sokol Pohořany 5 15:13 5
7. FC Skunk 5 18:17 4
8. Inter Šternberk 5 15:18 4
9. Sokol Bělkovice 5 14:17 4
10. Raptors team 5 13:26 4
11. Zákl.Hnoyland 5 16:25 3
12. Sokol Žerotín 5 18:25 2
13. Rotor LBT 5 19:28 2
14. FC Literpool 5 13:25 1

3.liga C
Ditrex – FC Holice 6:4
SK Holice – Wednesday 1:4
Kamerun – Senice B 3:3
NanoTrade – Pergola 1:0
FC Braník – Buff-belt 0:6
TJ Sokol Olšany – FC Hroší stavby 8:1
P.balet 06 – FC Kladiváři 3:4

1. Buff-belt 5 22:2 10
2. FC Kladiváři 5 27:14 10
3. Pergola 5 26:9 8
4. Ditrex 5 28:13 8
5. P.balet 06 5 23:15 6
6. Wednesday 5 26:20 6
7. FC Hroší stavby 5 28:22 6
8. FC Holice 5 12:15 4
9. NanoTrade 5 10:17 4
10. Senice B 5 19:24 3
11. Kamerun 5 10:27 3
12. TJ Sokol Olšany 5 19:33 2
13. SK Holice 5 7:25 0
14. FC Braník 5 8:29 0

3.liga D
FC Creditas – Red Gunners 5:3
Mlha team – Geoboys 4:2
FC Podlas – FK Krčmaň 9:2
Draci – Magistrát MO 0:5
Agrometal – AC Čenda 3:2
SK Mrsklesy – Mates 4:4
1.FC Hombok – FC 1970 Bubeník 6:3

1. Magistrát MO 5 21:11 10
2. 1.FC Hombok 5 17:9 10
3. FC Creditas 5 25:7 8
4. FC Podlas 5 26:12 7
5. Mlha team 5 14:16 6
6. AC Čenda 5 19:13 5
7. FK Krčmaň 5 21:21 5
8. Red Gunners 5 19:17 4
9. Agrometal 5 10:16 4
10. Draci 5 12:24 4
11. Geoboys 5 10:13 2
12. SK Mrsklesy 5 14:21 2
13. FC 1970 Bubeník 5 16:27 2
14. Mates 5 9:26 1

4.liga A
AC Karasov – Buldog Unčovice 0:0
Bulldog Pňovice – Bílý balet 7:3
el-jambass – Karpat Uničov 4:2
Plantoši – Sokol Unčovice 6:0
Hugo boss – FC Tripple X 5:6
FC Tigers – KZT Štěpánov 2:2
Barbar – Dřeváci Pňovice 2:3

1. Plantoši 5 24:4 10
2. Dřeváci Pňovice 5 23:8 10
3. Hugo boss 5 21:14 8
4. Bulldog Pňovice 5 15:10 7
5. Barbar 5 22:15 5
6. Sokol Unčovice 5 14:20 5
7. Karpat Uničov 5 13:13 4
8. AC Karasov 5 8:11 4
9. FC Tripple X 5 12:25 4
10. Buldog Unčovice 4 2:3 3
11. el-jambass 4 6:10 3
12. KZT Štěpánov 5 8:16 3
13. FC Tigers 5 5:9 2
14. Bílý balet 5 11:26 0

4.liga B
Dědečci – SB Luběnice 3:2
Hlušovice – FK Břuchotín 3:1
Sokol Křelov B – FK Sigma Lutín 4:2
FC Rataje – Sokol Skrbeň 2:3
SK Slatinky – FK Rozvadovice 0:8
Press Slatinky – Neředín elite 4:2

1. Hlušovice 5 43:9 10
2. Dědečci 5 32:11 10
3. Press Slatinky 5 19:10 9
4. SB Luběnice 5 21:9 8
5. Sokol Křelov B 5 26:25 8
6. SK Slatinky 5 18:22 6
7. FC Rataje 5 17:17 5
8. FK Rozvadovice 5 18:15 4
9. Sokol Skrbeň 5 16:24 4
10. Neředín elite 5 12:20 2
11. FK Sigma Lutín 5 19:33 2
12. FK Břuchotín 5 8:21 0
13. FC IJZ 4 7:22 0
14. FC Dijak Lutín 4 7:25 0

4.liga C
Topmont Bukovany – Domino 3:5
Naschrot – Leaders 9:1
Hejčín.berani – Sportbal Sigma HBL 6:2
M-Contakt – Dyn.Bystrovany 9:5
Kenny juniors – Second Wave 1:6
Pošta – OSŽ Commando 5:0
AC Rapid – OKL team 3:6

1. Naschrot 5 40:7 10
2. Pošta 5 22:4 10
3. Hejčín.berani 5 30:11 9
4. OKL team 5 22:22 8
5. Sportbal Sigma 5 28:16 6
6. M-Contakt 5 26:19 6
7. OSŽ Commando 5 11:12 5
8. Domino 5 14:16 5
9. Kenny juniors 5 11:19 4
10. AC Rapid 5 14:19 3
11. Topmont Bukovan 5 14:25 2
12. Second Wave 5 11:25 2
13. Dyn.Bystrovany 5 12:29 0
14. Leaders 5 14:45 0

4.liga D
NTP – Regionsport.cz 4:1
FC Tripol – F1 U Slávka 0:4
Red Devils – Arsenal FC 1:6
FC Jantaři – KAF Přestavlky 0:3
P.balet 99 – Erena 4:3
Odra – Háger podlahy 3:1

1. NTP 5 26:9 10
2. P.balet 99 5 20:7 9
3. KAF Přestavlky 5 24:13 7
4. Háger podlahy 5 14:7 7
5. Erena 5 18:7 6
6. Arsenal FC 5 19:13 6
7. Odra 5 12:12 6
8. Regionsport.cz 5 11:13 4
9. FC ZRTV loko 4 9:12 4
10. F1 U Slávka 5 9:13 4
11. Red Devils 5 9:13 3
12. Kaprodrom Klub 4 5:14 2
13. FC Jantaři 5 3:21 0
14. FC Tripol 5 3:28 0

4.liga E
Ajax Pivodam – FC Peklo NV 9:4
FC Štok – MK Chudobín 3:2
FC Partyzán – FC Broky 1:1
Koník Litovel – AC Jojo United 5:3
Hodolany junior – Slavoj Bystrovany 4:2
FC Hattrik – KMK Březové 2:3

1. Ajax Pivodam 5 33:13 10
2. FC Štok 5 21:7 8
3. KMK Březové 5 20:10 8
4. Blues rock 4 10:4 7
5. FC Broky 5 16:12 7
6. FC Partyzán 5 9:10 5
7. Adam Leasing 4 26:13 4
8. FC Peklo NV 5 21:21 4
9. Koník Litovel 5 20:20 4
10. MK Chudobín 5 11:15 4
11. FC Hattrik 5 14:24 4
12. Hodolany junior 5 12:22 2
13. AC Jojo United 5 8:27 1
14. Slavoj Bystrova 5 6:29 0

4.liga F
Académica – F-21 2:1
ÚMO – KSN Masajové 4:3
FC Denison – FK Véska 0:3
FC Skrbeň – Sokol Nový Svět 2:8
Roko Samotišky – Elektr.Otáhal B 2:5
Šmytliš Senice – FC Alcatraz 0:3
Atletico Haná – Zora club 3:4

1. Sokol Nový Svět 5 36:8 10
2. FK Véska 5 22:7 10
3. Elektr.Otáhal B 5 35:14 8
4. FC Alcatraz 5 19:7 8
5. Zora club 5 25:14 8
6. Atletico Haná 5 18:15 6
7. Šmytliš Senice 5 24:23 4
8. Académica 5 14:18 4
9. F-21 5 22:21 3
10. Roko Samotišky 5 14:20 3
11. KSN Masajové 5 18:33 2
12. FC Denison 5 10:26 2
13. ÚMO 5 7:30 2
14. FC Skrbeň 5 12:40 0

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po pátém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE