Futsal výsledky a tabulky po sedmém kole

1.liga
SK MP Olomouc – Slovan Uničov 5:7
FC Chelsea – FC Levotil 4:4
LOLO Pepin piza – Ajax Bělidla 6:4
FC Hněvotín – Step Style 7:3
Hruš.Chořelice – AT Beermingham 1:4
Aston Pila 98 – Olpran 3:2
Galatasaray – Real HDO 4:3

1. FC Hněvotín 7 50:23 11
2. FC Chelsea 7 38:24 11
3. LOLO Pepin piza 7 31:23 9
4. AT Beermingham 7 21:16 9
5. Aston Pila 98 7 27:22 9
6. Ajax Bělidla 7 21:19 8
7. Galatasaray 7 29:25 7
8. Hruš.Chořelice 7 22:21 7
9. Real HDO 7 25:25 6
10. Step Style 7 25:31 5
11. SK MP Olomouc 7 22:39 5
12. Slovan Uničov 7 25:44 5
13. Olpran 7 18:30 3
14. FC Levotil 7 13:25 3

2.liga A
FC Loučany – SK Profit NV 9:5
Rychlá rota – United Players 2:1
Shake and Bake – Schwarzbach 7:2
SK Náklo – Mizerové 7:1
Celtic – Moravan Cholina 5:1
PS Beton – Sokolka Horka B 8:3
KMK Haná – Sokol Mezice 2:6

1. Shake and Bake 7 40:15 13
2. Rychlá rota 7 20:9 12
3. Moravan Cholina 7 25:13 11
4. Celtic 7 31:19 9
5. PS Beton 7 35:28 9
6. SK Profit NV 7 23:24 6
7. FC Loučany 7 29:31 6
8. KMK Haná 7 16:21 6
9. SK Náklo 7 28:31 5
10. Sokol Mezice 7 21:24 5
11. Sokolka Horka B 7 15:26 5
12. Mizerové 7 21:33 5
13. United Players 7 17:27 4
14. Schwarzbach 7 12:32 2

2.liga B
RK Dachi – Hurikán VB 1:2
Rio de Blatec – Restoma 3:2
Nautila – Zelené balet 4:0
Mix junior – Endl lotto 4:1
Kovo Dřevo – FC Křídla 0:4
SK Kopeček – Modos 3:1
Dorespo Lošov – Atl.Bystrovany 0:2

1. Endl lotto 7 37:17 11
2. Restoma 7 41:21 10
3. FC Křídla 7 25:15 10
4. Rio de Blatec 7 13:12 10
5. RK Dachi 7 26:13 9
6. Modos 7 15:15 8
7. Dorespo Lošov 7 14:15 8
8. Atl.Bystrovany 7 21:14 7
9. SK Kopeček 7 16:15 7
10. Mix junior 7 18:20 6
11. Kovo Dřevo 7 16:22 5
12. Nautila 7 18:36 5
13. Hurikán VB 7 9:20 2
14. Zelené balet 7 10:44 0

2.liga A
Meteor – Sokolka Horka A 3:5
Fair play club – Miami Beach 2:4
Dynamit – FC Luběnice 0:0
Henkováci – IMD Olomouc 1:4
PSB 2010 – Sedlisko 2:2
MS stavby – Sokol Křelov A 2:1
Arsenal Loučany – Sigma team 1:2

1. FC Luběnice 7 24:7 10
2. Sigma team 7 31:18 10
3. PSB 2010 7 23:14 10
4. MS stavby 7 26:19 10
5. Arsenal Loučany 7 16:12 7
6. Sokolka Horka A 7 22:23 7
7. Sedlisko 7 17:20 7
8. Sokol Křelov A 7 28:22 6
9. Meteor 7 22:30 6
10. Miami Beach 7 17:24 4
11. IMD Olomouc 7 17:28 3
12. Henkováci 7 10:21 3
13. Fair play club 7 17:32 1
14. Dynamit 7 0:0 0

3.liga B
FC Skunk – Meta Pohořany 4:3
Zákl.Hnoyland – FC Fiasco 1:6
Inter Šternberk – Sokol Pohořany 1:8
Rotor LBT – RoDo Pavlovičky 4:7
MK Jívová – Sokol Žerotín 3:0
Sokol Bělkovice – Elektr.Otáhal A 4:4
Raptors team – FC Literpool 3:5

1. Elektr.Otáhal A 7 39:27 13
2. MK Jívová 7 29:10 12
3. Sokol Pohořany 7 35:19 9
4. Meta Pohořany 7 33:21 9
5. RoDo Pavlovičky 7 34:26 9
6. FC Fiasco 7 36:28 9
7. FC Skunk 7 27:22 8
8. Inter Šternberk 7 20:28 6
9. Sokol Bělkovice 7 19:23 5
10. Zákl.Hnoyland 7 20:31 5
11. Sokol Žerotín 7 20:29 4
12. Raptors team 7 21:43 4
13. FC Literpool 7 18:31 3
14. Rotor LBT 7 28:41 2

3.liga C
Ditrex – Pergola 0:4
SK Holice – Senice B 5:0
FC Kladiváři – FC Hroší stavby 3:7
NanoTrade – Kamerun 6:1
FC Braník – Wednesday 1:1
TJ Sokol Olšany – Buff-belt 4:0
P.balet 06 – FC Holice 7:2

1. Pergola 7 35:9 12
2. FC Kladiváři 7 37:25 12
3. FC Hroší stavby 7 44:27 10
4. Buff-belt 7 25:10 10
5. Ditrex 7 32:20 10
6. Wednesday 7 29:22 9
7. P.balet 06 7 32:26 8
8. NanoTrade 7 17:20 6
9. FC Holice 7 18:23 6
10. SK Holice 7 15:26 4
11. TJ Sokol Olšany 7 24:37 4
12. Senice B 7 23:36 3
13. Kamerun 7 12:36 3
14. FC Braník 7 9:35 1

3.liga D
FC Creditas – AC Čenda 6:3
Mlha team – FC 1970 Bubeník 2:1
FC Podlas – Mates 4:8
Draci – SK Mrsklesy 3:5
Agrometal – Magistrát MO 2:2
Red Gunners – Geoboys 4:1
1.FC Hombok – FK Krčmaň 11:2

1. Magistrát MO 7 24:13 13
2. FC Creditas 7 36:14 12
3. 1.FC Hombok 7 28:12 12
4. Mlha team 7 20:24 8
5. AC Čenda 7 29:23 7
6. FC Podlas 7 30:24 7
7. FK Krčmaň 7 29:35 7
8. Red Gunners 7 28:24 6
9. SK Mrsklesy 7 23:24 6
10. Agrometal 7 12:21 5
11. Mates 7 23:35 5
12. FC 1970 Bubeník 7 20:29 4
13. Draci 7 18:35 4
14. Geoboys 7 15:22 2

4.liga A
AC Karasov – Karpat Uničov 0:3
el-jambass – KZT Štěpánov 0:3
Plantoši – FC Tripple X 8:1
Hugo boss – Dřeváci Pňovice 4:3
FC Tigers – Bulldog Pňovice 4:2
Buldog Unčovice – Sokol Unčovice 3:2
Barbar – Bílý balet 3:0

1. Plantoši 7 35:6 14
2. Dřeváci Pňovice 7 31:15 12
3. Hugo boss 7 28:18 12
4. Buldog Unčovice 7 12:5 9
5. Bulldog Pňovice 7 18:14 9
6. Barbar 7 25:16 7
7. Sokol Unčovice 7 19:23 7
8. Karpat Uničov 7 17:16 6
9. el-jambass 7 13:19 5
10. KZT Štěpánov 7 12:19 5
11. FC Tigers 7 12:16 4
12. AC Karasov 7 8:17 4
13. FC Tripple X 7 16:40 4
14. Bílý balet 7 11:33 0

4.liga B
Dědečci – Sokol Skrbeň 4:3
Hlušovice – Neředín elite 5:2
Sokol Křelov B – FK Rozvadovice 2:8
FC IJZ – FK Sigma Lutín 1:8
FC Dijak Lutín – FK Břuchotín 1:3
SK Slatinky – SB Luběnice 0:0
Press Slatinky – FC Rataje 3:0

1. Hlušovice 7 51:13 14
2. Press Slatinky 7 31:12 13
3. Dědečci 7 39:19 12
4. Sokol Křelov B 7 39:35 10
5. SB Luběnice 7 23:18 9
6. FC Rataje 7 22:23 7
7. SK Slatinky 7 20:26 7
8. FK Rozvadovice 7 28:20 6
9. FK Sigma Lutín 7 35:34 6
10. Neředín elite 7 18:27 4
11. Sokol Skrbeň 7 22:34 4
12. FC IJZ 7 19:34 4
13. FK Břuchotín 7 13:33 2
14. FC Dijak Lutín 7 9:41 0

4.liga C
Hejčín.berani – OSŽ Commando 4:2
OKL team – Second Wave 0:1
Top. Bukovany – Dyn.Bystrovany 2:5
Naschrot – Sportbar Sigma HBL 5:0
M-Contakt – Pošta 7:1
Kenny juniors – Leaders 1:9
AC Rapid – Domino 4:4

1. Naschrot 7 49:9 14
2. Pošta 7 27:12 12
3. Hejčín.berani 7 35:17 11
4. M-Contakt 7 37:22 10
5. OKL team 7 25:26 9
6. Domino 7 23:22 8
7. Sportbar Sigma 7 30:25 6
8. OSŽ Commando 7 16:19 6
9. Second Wave 7 15:27 6
10. AC Rapid 7 20:26 4
11. Top. Bukovany 7 19:32 4
12. Kenny juniors 7 14:33 4
13. Dyn.Bystrovany 7 19:35 2
14. Leaders 7 25:49 2

4.liga D
NTP – FC ZRTV loko 2:3
Háger podlahy – Erena 1:2
FC Tripol – Regionsport.cz 0:10
Red Devils – Kaprodrom Klub 6:1
FC Jantaři – Arsenal FC 0:4
P.balet 99 – F1 U Slávka 8:1
Odra – KAF Přestavlky 5:7

1. NTP 7 36:15 12
2. P.balet 99 7 29:9 12
3. Arsenal FC 7 30:14 10
4. Erena 7 25:11 10
5. KAF Přestavlky 7 32:19 10
6. Háger podlahy 7 19:11 9
7. Regionsport.cz 7 26:14 8
8. FC ZRTV loko 7 17:21 7
9. Odra 7 20:24 6
10. F1 U Slávka 7 14:22 6
11. Red Devils 7 16:19 5
12. Kaprodrom Klub 7 12:31 3
13. FC Jantaři 7 4:29 0
14. FC Tripol 7 4:45 0

4.liga E
Ajax Pivodam – AC Jojo United 8:1
FC Štok – Sl. Bystrovany 3:0
FC Partyzán – FC Peklo NV 5:7
Hodolany junior – KMK Březové 5:11
MK Chudobín – Adam Leasing 3:5
FC Hattrik – Koník Litovel 3:0
Blues rock – FC Broky 2:7

1. Ajax Pivodam 7 44:16 14
2. KMK Březové 7 39:20 12
3. FC Broky 7 26:15 11
4. Adam Leasing 7 44:19 10
5. FC Štok 7 24:12 10
6. Blues rock 7 23:21 9
7. FC Peklo NV 7 34:28 8
8. MK Chudobín 7 16:21 6
9. FC Hattrik 7 19:30 6
10. FC Partyzán 7 19:25 5
11. Koník Litovel 7 22:26 4
12. Hodolany junior 7 18:36 2
13. AC Jojo United 7 10:37 1
14. Sl. Bystrovany 7 8:40 0

4.liga F
Académica – Elektr.Otáhal B 1:3
ÚMO – Sokol Nový Svět 0:3
Roko Samotišky – KSN Masajové 3:0
FC Denison – FC Alcatraz 1:7
Smytliš Senice – Zora club 6:2
Atletico Haná – FC Skrbeň 3:4
FK Véska – F-21 6:5

1. Sokol Nový Svět 7 43:9 14
2. Elektr.Otáhal B 7 42:18 12
3. FK Véska 7 29:16 12
4. FC Alcatraz 7 26:14 10
5. Zora club 7 29:24 8
6. Roko Samotišky 7 21:22 7
7. Smytliš Senice 7 33:29 6
8. Académica 7 21:21 6
9. Atletico Haná 7 23:25 6
10. F-21 7 30:29 5
11. KSN Masajové 7 24:38 4
12. ÚMO 7 12:38 3
13. FC Skrbeň 7 21:48 3
14. FC Denison 7 13:36 2

4.liga F

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po sedmém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE