Futsal výsledky a tabulky po šestém kole

1.liga
Real HDO – SK MP Olomouc 5:3
Ajax Bělidla – Hruš.Chořelice 2:1
Slovan Uničov – Aston Pila 98 3:8
Olpran – FC Hněvotín 3:10
AT Beermingham – FC Chelsea 3:3
Step Style – LOLO Pepin piza 2:6
FC Levotil – Galatasaray 5:5

1. FC Chelsea 6 34:20 10
2. FC Hněvotín 6 43:20 9
3. Ajax Bělidla 6 17:13 8
4. LOLO Pepin piza 6 25:19 7
5. Hruš.Chořelice 6 21:17 7
6. Aston Pila 98 6 24:20 7
7. AT Beermingham 6 17:15 7
8. Real HDO 6 22:21 6
9. Galatasaray 6 25:22 5
10. Step Style 6 22:24 5
11. SK MP Olomouc 6 17:32 5
12. Olpran 6 16:27 3
13. Slovan Uničov 6 18:39 3
14. FC Levotil 6 9:21 2

2.liga B
United Players – Shake and Bake 1:7
Sokolka Horka B – Celtic 1:0
Moravan Cholina – FC Loučany 8:2
SK Profit NV – KMK Haná 1:2
Schwarzbach – SK Náklo 4:2
Mizerové – PS Beton 3:7
Sokol Mezice – Rychlá rota 0:1

1. Shake and Bake 6 33:13 11
2. Moravan Cholina 6 24:8 11
3. Rychlá rota 6 18:8 10
4. Celtic 6 26:18 7
5. PS Beton 6 27:25 7
6. SK Profit NV 6 18:15 6
7. KMK Haná 6 14:15 6
8. Mizerové 6 20:26 5
9. Sokolka Horka B 6 12:18 5
10. FC Loučany 6 20:26 4
11. United Players 6 16:25 4
12. Sokol Mezice 6 15:22 3
13. SK Náklo 6 21:30 3
14. Schwarzbach 6 10:25 2

2.liga B
Zelené balet – SK Kopeček 3:6
Modos – Dorespo Lošov 4:1
Endl lotto – Nautila 10:2
Hurikán VB – Rio de Blatec 1:3
Atl.Bystrovany – RK Dachi 2:4
FC Křídla – Mix junior 5:0
Restoma – Kovo Dřevo 7:5

1. Endl lotto 6 36:13 11
2. Restoma 6 39:18 10
3. RK Dachi 6 25:11 9
4. FC Křídla 6 21:15 8
5. Modos 6 14:12 8
6. Dorespo Lošov 6 14:13 8
7. Rio de Blatec 6 10:10 8
8. Atl.Bystrovany 6 19:14 5
9. SK Kopeček 6 13:14 5
10. Kovo Dřevo 6 16:18 5
11. Mix junior 6 14:19 4
12. Nautila 6 14:36 3
13. Hurikán VB 6 7:19 0
14. Zelené balet 6 10:40 0

3.liga A
IMD Olomouc – Meteor 5:6
Sigma team – Henkováci 7:2
Sokolka Horka A – PSB 2010 2:2
Sokol Křelov A – Fair play club 4:3
Sedlisko – Dynamit 3:0
Miami Beach – Arsenal Loučany 2:3
FC Luběnice – MS stavby 1:2

1. FC Luběnice 6 24:7 10
2. Sigma team 6 33:21 9
3. PSB 2010 6 21:12 9
4. MS stavby 6 24:18 8
5. Sedlisko 6 18:18 8
6. Arsenal Loučany 6 16:15 7
7. Sokolka Horka A 6 20:21 7
8. Sokol Křelov A 6 27:20 6
9. Meteor 6 19:25 6
10. Dynamit 6 15:21 4
11. Henkováci 6 12:20 4
12. IMD Olomouc 6 20:29 3
13. Miami Beach 6 13:22 2
14. Fair play club 6 15:28 1

3.liga B
FC Literpool – Zákl.Hnoyland 0:3
Elektr.Otáhal A – Rotor LBT 6:5
RoDo Pavlovičky – Inter Šternberk 2:4
FC Fiasco – FC Skunk 2:5
Sokol Žerotín – Sokol Bělkovice 2:1
Meta Pohořany – MK Jívová 0:3
Sokol Pohořany – Raptors team 12:5

1. Elektr.Otáhal A 6 35:23 12
2. MK Jívová 6 26:10 10
3. Meta Pohořany 6 30:17 9
4. Sokol Pohořany 6 27:18 7
5. RoDo Pavlovičky 6 27:22 7
6. FC Fiasco 6 30:27 7
7. FC Skunk 6 23:19 6
8. Inter Šternberk 6 19:20 6
9. Zákl.Hnoyland 6 19:25 5
10. Sokol Bělkovice 6 15:19 4
11. Sokol Žerotín 6 20:26 4
12. Raptors team 6 18:38 4
13. Rotor LBT 6 24:34 2
14. FC Literpool 6 13:28 1

3.liga C
Wednesday – NanoTrade 2:1
FC Holice – TJ Sokol Olšany 4:1
Buff-belt – Ditrex 3:4
Kamerun – SK Holice 1:3
Senice B – FC Kladiváři 4:7
Pergola – FC Braník 5:0
FC Hroší stavby – P.balet 06 9:2

1. FC Kladiváři 6 34:18 12
2. Pergola 6 31:9 10
3. Buff-belt 6 25:6 10
4. Ditrex 6 32:16 10
5. FC Hroší stavby 6 37:24 8
6. Wednesday 6 28:21 8
7. P.balet 06 6 25:24 6
8. FC Holice 6 16:16 6
9. NanoTrade 6 11:19 4
10. Senice B 6 23:31 3
11. Kamerun 6 11:30 3
12. SK Holice 6 10:26 2
13. TJ Sokol Olšany 6 20:37 2
14. FC Braník 6 8:34 0

3.liga D
Magistrát MO – 1.FC Hombok 1:0
Mates – Red Gunners 6:5
FC 1970 Bubeník – Agrometal 3:0
Geoboys – FC Creditas 4:5
FK Krčmaň – Draci 6:3
SK Mrsklesy – FC Podlas 4:0
AC Čenda – Mlha team 7:4

1. Magistrát MO 6 22:11 12
2. FC Creditas 6 30:11 10
3. 1.FC Hombok 6 17:10 10
4. FC Podlas 6 26:16 7
5. AC Čenda 6 26:17 7
6. FK Krčmaň 6 27:24 7
7. Mlha team 6 18:23 6
8. Red Gunners 6 24:23 4
9. SK Mrsklesy 6 18:21 4
10. FC 1970 Bubeník 6 19:27 4
11. Agrometal 6 10:19 4
12. Draci 6 15:30 4
13. Mates 6 15:31 3
14. Geoboys 6 14:18 2

4.liga A
FC Tripple X – el-jambass 3:7
Bulldog Pňovice – Barbar 1:0
Dřeváci Pňovice – FC Tigers 5:3
KZT Štěpánov – Hugo boss 1:3
Sokol Unčovice – AC Karasov 3:0
Bílý balet – Buldog Unčovice 0:4
Karpat Uničov – Plantoši 1:3

1. Plantoši 6 27:5 12
2. Dřeváci Pňovice 6 28:11 12
3. Hugo boss 6 24:15 10
4. Bulldog Pňovice 6 16:10 9
5. Buldog Unčovice 6 9:3 7
6. Sokol Unčovice 6 17:20 7
7. Barbar 6 22:16 5
8. el-jambass 6 13:16 5
9. Karpat Uničov 6 14:16 4
10. AC Karasov 6 8:14 4
11. FC Tripple X 6 15:32 4
12. KZT Štěpánov 6 9:19 3
13. FC Tigers 6 8:14 2
14. Bílý balet 6 11:30 0

4.liga B
Neředín elite – SK Slatinky 4:2
Sokol Skrbeň – FC IJZ 3:6
FK Sigma Lutín – FC Dijak Lutín 8:0
FK Břuchotín – Sokol Křelov B 2:11
FC Rataje – Dědečci 5:3
FK Rozvadovice – Hlušovice 2:3
SB Luběnice – Press Slatinky 2:10

1. Hlušovice 6 46:11 12
2. Press Slatinky 6 29:12 11
3. Dědečci 6 35:16 10
4. Sokol Křelov B 6 37:27 10
5. SB Luběnice 6 23:19 8
6. FC Rataje 6 22:20 7
7. SK Slatinky 6 20:26 6
8. FK Rozvadovice 6 20:18 4
9. FK Sigma Lutín 6 27:33 4
10. Neředín elite 6 16:22 4
11. FC IJZ 6 18:26 4
12. Sokol Skrbeň 6 19:30 4
13. FK Břuchotín 6 10:32 0
14. FC Dijak Lutín 6 8:38 0

4.liga C
OSŽ Commando – OKL team 3:3
Domino – Kenny juniors 5:2
Leaders – Topmont Bukovany 2:3
Sportbal Sigma HBL – M-Contakt 2:4
Pošta – Hejčín.berani 4:1
Second Wave – AC Rapid 3:2
Dyn.Bystrovany – Naschrot 2:4

1. Naschrot 6 44:9 12
2. Pošta 6 26:5 12
3. Hejčín.berani 6 31:15 9
4. OKL team 6 25:25 9
5. M-Contakt 6 30:21 8
6. Domino 6 19:18 7
7. Sportbal Sigma 6 30:20 6
8. OSŽ Commando 6 14:15 6
9. Topmont Bukovan 6 17:27 4
10. Kenny juniors 6 13:24 4
11. Second Wave 6 14:27 4
12. AC Rapid 6 16:22 3
13. Dyn.Bystrovany 6 14:33 0
14. Leaders 6 16:48 0

4.liga D
Regionsport.cz – Red Devils 5:1
Arsenal FC – FC Tripol 7:1
Kaprodrom Klub – NTP 3:8
FC ZRTV loko – Háger podlahy 2:4
F1 U Slávka – FC Jantaři 4:1
Erena – Odra 5:3
KAF Přestavlky – P.balet 99 1:1

1. NTP 6 34:12 12
2. P.balet 99 6 21:8 10
3. Háger podlahy 6 18:9 9
4. Erena 6 23:10 8
5. Arsenal FC 6 26:14 8
6. KAF Přestavlky 6 25:14 8
7. Regionsport.cz 6 16:14 6
8. F1 U Slávka 6 13:14 6
9. Odra 6 15:17 6
10. FC ZRTV loko 6 14:19 5
11. Red Devils 6 10:18 3
12. Kaprodrom Klub 6 11:25 3
13. FC Jantaři 6 4:25 0
14. FC Tripol 6 4:35 0

4.liga E
Adam Leasing – FC Štok 5:0
Slavoj Bystrovany – Blues rock 2:8
FC Broky – Hodolany junior 3:1
FC Peklo NV – FC Hattrik 6:2
AC Jojo United – MK Chudobín 1:2
Koník Litovel – Ajax Pivodam 2:3
KMK Březové – FC Partyzán 8:5

1. Ajax Pivodam 6 36:15 12
2. KMK Březové 6 28:15 10
3. Blues rock 5 18:6 9
4. FC Broky 6 19:13 9
5. FC Štok 6 21:12 8
6. Adam Leasing 5 31:13 6
7. FC Peklo NV 6 27:23 6
8. MK Chudobín 6 13:16 6
9. FC Partyzán 6 14:18 5
10. Koník Litovel 6 22:23 4
11. FC Hattrik 6 16:30 4
12. Hodolany junior 6 13:25 2
13. AC Jojo United 6 9:29 1
14. Slavoj Bystrova 6 8:37 0

4.liga F
Sokol Nový Svět – FK Véska 4:1
FC Alcatraz – Académica 0:6
F-21 – FC Denison 3:2
FC Skrbeň – ÚMO 5:5
KSN Masajové – Atletico Haná 6:2
Zora club – Roko Samotišky 2:4
Elektr.Otáhal B – Šmytliš Senice 4:3

1. Sokol Nový Svět 6 40:9 12
2. Elektr.Otáhal B 6 39:17 10
3. FK Véska 6 23:11 10
4. Zora club 6 27:18 8
5. FC Alcatraz 6 19:13 8
6. Académica 6 20:18 6
7. Atletico Haná 6 20:21 6
8. F-21 6 25:23 5
9. Roko Samotišky 6 18:22 5
10. Šmytliš Senice 6 27:27 4
11. KSN Masajové 6 24:35 4
12. ÚMO 6 12:35 3
13. FC Denison 6 12:29 2
14. FC Skrbeň 6 17:45 1

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po šestém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE