Futsal: výsledky a tabulky po třetím kole

1.liga
Modos Olomouc – DDsportFlamengo 5:2
Kovo Dřevo – Hruška Chořelice 0:4
BFC Topgal.cz – FC Bacardi 8:0
AT Olpran – FC Hněvotín 0:3
Step style – PS Beton 1:3
FC Levotil – Real HDO 2:7
Aston Pila 98 – LOLO stav.Žižka 5:5
Galatasaray – Ajax Bělidla 8:1

1. FC Hněvotín 3 19:3 6
2. Modos Olomouc 3 13:6 6
3. LOLO stav.Žižka 3 19:11 5
4. AT Olpran 3 16:5 4
5. Hruška Chořelic 3 11:6 4
6. PS Beton 3 9:7 4
7. Aston Pila 98 3 12:11 4
8. BFC Topgal.cz 3 14:14 3
9. Real HDO 3 14:15 3
10. Galatasaray 3 13:14 2
11. Step style 3 7:11 2
12. DDsportFlamengo 2 6:9 1
13. Kovo Dřevo 3 5:13 1
14. FC Levotil 3 6:19 1
15. Ajax Bělidla 2 3:11 0
16. FC Bacardi 3 4:16 0

2.liga A
Nautila team – SK Profit NV 4:7
Sokolka Horka A – Atl.Bystrovany 1:1
Sokolka Horka B – Synerg. Slatinky 5:2
Moravan Cholina – PK Color 1:2
Schwarzbach – Sigma team 1:4
Ar.Loučany A – FC Křídla 1:5
Sokol Mezice – Kamerun 4:1

1. FC Křídla 3 19:6 6
2. Sokol Mezice 3 10:1 5
3. SK Profit NV 3 16:8 5
4. Sokolka Horka B 3 11:7 5
5. Atl.Bystrovany 3 4:1 4
6. Sigma team 3 10:11 4
7. Kamerun 3 6:8 3
8. Synerg. Slatink 3 9:9 2
9. Ar.Loučany A 3 5:8 2
10. Moravan Cholina 3 3:6 2
11. PK Color 3 3:10 2
12. Sokolka Horka A 3 5:10 1
13. Schwarzbach 3 5:13 1
14. Nautila team 3 12:20 0

2.liga B
Magistrát MO – Pošta 7:2
Endl lotto – IMD Olomouc 2:5
FC Chelsea – Rio de Blatec 6:2
Senice B – Vet.Hlubočky 3:0
Pergola – SK Kopeček 7:2
SK Doresp Lošov – Fido Dido 2:4

1. Pergola 3 19:7 6
2. Magistrát MO 3 17:6 5
3. Fido Dido 3 19:10 5
4. Senice B 3 8:5 4
5. FC Chelsea 3 13:11 4
6. SK Doresp Lošov 3 9:8 4
7. IMD Olomouc 3 14:12 3
8. SK Kopeček 3 9:13 3
9. Pošta 3 8:13 2
10. Endl lotto 3 12:18 2
11. Rio de Blatec 3 8:14 2
12. Restoma 2 3:6 0
13. Vet.Hlubočky 3 4:12 0
14. RK Dachi 2 2:10 0

3.liga A
FC Podlas – Dědečci 2:1
Meteor – Mizerové 7:0
FC Literpool – Sedlisko 3:2
Hurikán VB – TJ Sok.Křelov A 4:1
Dynamit – P.balet 06 10:1
FC Broky – PSB 2010 4:5
FC Bublákov – FC Rangers 0:0

1. PSB 2010 3 13:9 6
2. Dynamit 3 23:8 4
3. Hurikán VB 3 13:1 4
4. Sedlisko 3 15:8 4
5. FC Literpool 3 6:5 4
6. FC Podlas 3 9:8 4
7. FC Broky 3 9:8 3
8. TJ Sok.Křelov A 3 4:5 3
9. Meteor 3 7:2 2
10. FC Bublákov 3 7:7 2
11. FC Rangers 3 0:0 0
12. Dědečci 3 3:15 0
13. P.balet 06 3 4:20 0
14. Mizerové 3 4:21 0

3.liga B
AMG Daskabát – Rotor LBT 2:4
Benfica Lašťany – FC Rataje 5:4
Sokol Bělkovice – Inter Šternberk 2:2
Arktic Olomouc – Šviháci 5:2
1.FC Hombok – Mix Junior 3:2
Meta Pohořany – FC Fiasco 0:6
Sokol Pohořany – Sokol Žerotín 3:0

1. FC Fiasco 3 14:5 6
2. Inter Šternberk 3 18:4 5
3. Sokol Bělkovice 3 12:5 5
4. 1.FC Hombok 3 11:8 4
5. Mix Junior 3 8:6 4
6. Rotor LBT 3 9:10 4
7. Benfica Lašťany 3 9:10 2
8. Arktic Olomouc 3 8:9 2
9. Sokol Pohořany 3 7:8 2
10. FC Rataje 3 13:16 2
11. Meta Pohořany 3 4:8 2
12. Sokol Žerotín 3 4:8 2
13. Šviháci 3 8:13 2
14. AMG Daskabát 3 8:23 0

3.liga C
SK Holice – Panthers Řimice 2:3
Escuadra – Adam leasing 7:3
Slovan Uničov – FC Manko 8:1
KMK Březové – Buff-belt 2:7
FC Lyons – Real Lazar 4:1
Henkováci – Agrometal 5:0
RoDo Pavlovičky – FC Holice 2:0

1. Panthers Řimice 3 13:3 6
2. Slovan Uničov 3 17:6 5
3. RoDo Pavlovičky 3 6:2 5
4. FC Lyons 3 9:5 5
5. Buff-belt 3 14:7 4
6. Escuadra 3 14:8 4
7. Henkováci 3 11:8 4
8. FC Manko 3 7:12 3
9. SK Holice 3 12:11 2
10. Agrometal 3 3:8 2
11. Adam leasing 3 10:18 2
12. FC Holice 3 7:14 0
13. KMK Březové 3 8:17 0
14. Real Lazar 3 5:17 0

3.liga D
Bažanti – Miami Beach 2:7
FC Redsiro – Mates 1:0
Zákl. Hnoyland – NTP 3:5
Draci – HV Propag 5:2
KMK Haná – United Players 3:1
MK Chelsea – Rychlá rota 4:3

1. Miami Beach 3 12:4 6
2. MK Chelsea 3 16:11 6
3. M-Contakt 2 13:7 4
4. Zákl. Hnoyland 3 8:6 4
5. KMK Haná 3 9:7 4
6. FC Redsiro 3 3:2 4
7. NTP 3 12:11 4
8. United Players 3 10:7 2
9. Mates 3 5:5 2
10. Rychlá rota 3 7:8 2
11. Draci 3 11:15 2
12. Ajax Pivodam 2 5:8 0
13. HV Propag 3 4:11 0
14. Bažanti 3 6:19 0

4.liga A
Mlha team – FC Koliba 15:1
Háger podlahy – Erena 1:5
Menčestr – FC Vikingové 2:2
Atl.Přáslavice – Dyn.Bystrovany 4:8
KSN Masajové – SK Mrsklesy 1:4
Juventus – Inv.Bukovany 2:5
Hammers 01 – FC Kanonýři 5:7

1. FC Kanonýři 3 18:11 6
2. SK Mrsklesy 3 10:5 6
3. FC Vikingové 3 14:6 5
4. Mlha team 3 21:7 4
5. Háger podlahy 3 16:8 4
6. Dyn.Bystrovany 3 15:9 4
7. Erena 3 9:7 4
8. KSN Masajové 3 7:6 4
9. Hammers 01 3 12:11 2
10. Inv.Bukovany 3 7:9 2
11. Menčestr 3 6:8 1
12. Juventus 3 7:16 0
13. Atl.Přáslavice 3 9:23 0
14. FC Koliba 3 3:28 0

4.liga B
Geoboys – Elekt.Otáhal A 5:2
Dektrade – Barbar 6:2
Buld.Pňovice – Plantoši 4:3
KZT Štěpánov – Zelené balet 3:7
Zora club – Dř.Pňovice 3:7
SK Véska – Blues rock 0:1
el-jambass – Leaders 2:3

1. Zelené balet 3 19:7 6
2. Leaders 3 15:5 6
3. Geoboys 3 11:5 6
4. Dř.Pňovice 3 9:6 4
5. Blues rock 3 8:7 4
6. Buld.Pňovice 3 12:11 4
7. el-jambass 3 7:6 3
8. Barbar 3 9:12 3
9. Dektrade 3 7:8 2
10. Elekt.Otáhal A 3 7:8 2
11. Zora club 3 7:13 2
12. Plantoši 3 8:11 0
13. SK Véska 3 3:12 0
14. KZT Štěpánov 3 8:19 0

4.liga C
Real teMko – OKL team 3:5
Boca seniors – Kaprodrom klub 3:2
Dalkia ČR – Hlušovice 4:3
Red Devils – Neředín elite 4:6
Herna Sigma HBL – FC Břuchotín 1:6
SB Luběnice – FC 1970 Bubeník 4:1

1. SB Luběnice 3 11:2 6
2. Boca seniors 3 8:6 5
3. FC Břuchotín 2 16:4 4
4. Dalkia ČR 3 11:7 4
5. Kaprodrom klub 3 9:6 4
6. FC 1970 Bubeník 3 5:5 3
7. Herna Sigma HBL 3 5:7 3
8. Hlušovice 3 8:9 2
9. Neředín elite 3 6:9 2
10. OKL team 3 6:10 2
11. Red Devils 3 9:17 2
12. OSŽ Commando 2 5:6 1
13. KMK Loco 1 0:3 0
14. Real teMko 3 5:13 0

4.liga D
ÚMO – FC Tripol 4:1
Stuzam Olomouc – 1.FC Press 4:9
FC IJZ – 1.FC Loučany 6:4
AC Jojo – Ložiska Haná 2:10
Second Wave – Raptors team 2:5
Ars.Loučany B – SK Slatinky 6:0
Šm.Senice – Sokol Olšany 1:4

1. Ložiska Haná 3 30:4 6
2. Ars.Loučany B 3 21:2 6
3. Raptors team 3 20:8 6
4. Sokol Olšany 3 12:4 6
5. 1.FC Loučany 3 11:6 4
6. SK Slatinky 3 9:8 4
7. FC IJZ 3 13:12 4
8. ÚMO 3 7:13 2
9. 1.FC Press 3 12:27 2
10. Second Wave 3 5:9 1
11. FC Tripol 3 4:11 1
12. Stuzam Olomouc 3 5:17 0
13. Šm.Senice 3 2:14 0
14. AC Jojo 3 6:22 0

4.liga E
Sokol Skrbeň – Hodolany J. 3:1
Regionsport.cz – Roko Samotišky 8:2
AC Karasov – F1 U Slávka 0:3
1.FC Skrbeň – FC 4 Fun 4:4
Sokol Unčovice – AC Rapid 3:3
Atletico Haná – Sokol Křelov B 1:4
Naschrot – Sokol Náklo 2:16

1. Regionsport.cz 3 23:7 6
2. FC 4 Fun 3 16:4 5
3. Sokol Náklo 3 28:15 4
4. Hodolany J. 3 14:9 4
5. Sokol Skrbeň 3 7:5 4
6. Sokol Křelov B 3 12:11 3
7. 1.FC Skrbeň 3 12:12 3
8. Sokol Unčovice 3 6:7 3
9. Roko Samotišky 3 8:12 3
10. F1 U Slávka 3 3:5 2
11. Naschrot 3 10:28 2
12. AC Rapid 3 8:12 1
13. Atletico Haná 3 6:15 1
14. AC Karasov 3 2:13 1

4.liga F
Hejč.berani – Arsenal FC 10:2
Black stuff – FC Štok 1:5
FC Tigers – FC Alcatraz 10:0
Elekt.Otáhal B – AC Čenda 6:3
MK Jívová – FC Hattrick 8:2
Mod.hvězda Litovel – FC Peklo NV 2:6
Hugo boss – Kenny juniors 5:2

1. MK Jívová 3 16:6 6
2. Hugo boss 3 15:7 6
3. Elekt.Otáhal B 3 15:9 5
4. FC Tigers 3 19:8 4
5. FC Peklo NV 3 11:8 4
6. Mod.hvězda Lito 3 9:7 4
7. Hejč.berani 3 14:7 3
8. FC Štok 3 8:7 3
9. Arsenal FC 3 10:19 2
10. FC Alcatraz 3 6:17 2
11. Black stuff 3 10:15 1
12. Kenny juniors 3 5:10 1
13. FC Hattrick 3 9:18 1
14. AC Čenda 3 4:13 0

4.liga G
FC Jantaři – Slzna Černovír 0:3
P.balet 99 – Ditrex 1:2
Odra – FC Partyzán 5:0
Red Gunners – HC Istegum box 3:0
Shake and Bake – FC ZRTV loko 3:0
KAF Přestavlky – FC Braník 3:3
FC Denison Ol. – FK Krčmaň 97 2:6

1. Shake and Bake 3 33:0 6
2. Odra 3 15:1 6
3. Red Gunners 3 17:6 6
4. Ditrex 3 15:10 4
5. P.balet 99 3 8:5 4
6. FK Krčmaň 97 3 10:9 4
7. Slzna Černovír 3 8:17 4
8. FC Braník 3 8:10 2
9. FC ZRTV loko 3 5:9 2
10. FC Partyzán 3 2:21 2
11. KAF Přestavlky 3 8:12 1
12. FC Denison Ol. 3 7:17 1
13. FC Jantaři 3 2:8 0
14. HC Istegum box 3 0:13 0

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po třetím kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE