Futsalová sezona 2015/16 začala

SFMO Olomouc

1.liga
FC Creditas – Hruš.Chořelice 1:1
SK MP Olomouc – Ajax Bělidla 5:5
FC Hněvotín – FC Levotil 8:2
Pergola – Galatasaray 8:1
AT Beermingham – Real HDO 3:2
Olpran – Step Style 5:4
Aston Pila 98 – SK Mrsklesy 5:1

1. Pergola 1 8:1 2
2. FC Hněvotín 1 8:2 2
3. Aston Pila 98 1 5:1 2
4. AT Beermingham 1 3:2 2
5. Olpran 1 5:4 2
6. FC Creditas 1 1:1 1
7. SK MP Olomouc 1 5:5 1
8. Ajax Bělidla 1 5:5 1
9. Hruš.Chořelice 1 1:1 1
10. Step Style 1 4:5 0
11. Real HDO 1 2:3 0
12. SK Mrsklesy 1 1:5 0
13. FC Levotil 1 2:8 0
14. Galatasaray 1 1:8 0

2.liga A
FC Loučany – Lion Sport.cz 2:4
FC Wednesday – Ditrex 12:4
Rychlá rota – Senice B 2:3
Moravan Cholina – FC Křídla 4:4
PS Beton – FK Rozvadovice 6:1
FC Luběnice – Sokolka Horka A 4:7

1. FC Wednesday 1 12:4 2
2. PS Beton 1 6:1 2
3. Sokolka Horka A 1 7:4 2
4. Lion Sport.cz 1 4:2 2
5. Senice B 1 3:2 2
6. Moravan Cholina 1 4:4 1
7. FC Křídla 1 4:4 1
8. United Players 0 0:0 0
9. Schwarzbach 0 0:0 0
10. Rychlá rota 1 2:3 0
11. FC Loučany 1 2:4 0
12. FC Luběnice 1 4:7 0
13. FK Rozvadovice 1 1:6 0
14. Ditrex 1 4:12 0

2.liga B
Sokol N.Svět – Sokol Pohořany 11:2
Mix junior – Hlušovice 3:3
FC Skunk – At.Bystrovany 2:1
FC Chelsea – MS stavby 5:8
FC Bubeník – Hurikán VB 1:6
Celtic – MK Jívová 3:3
Restoma – Hugo boss 2:2

1. Sokol N.Svět 1 11:2 2
2. Hurikán VB 1 6:1 2
3. MS stavby 1 8:5 2
4. FC Skunk 1 2:1 2
5. Mix junior 1 3:3 1
6. Celtic 1 3:3 1
7. Restoma 1 2:2 1
8. Hugo boss 1 2:2 1
9. MK Jívová 1 3:3 1
10. Hlušovice 1 3:3 1
11. At.Bystrovany 1 1:2 0
12. FC Chelsea 1 5:8 0
13. FC Bubeník 1 1:6 0
14. Sokol Pohořany 1 2:11 0

3.liga A
Bažanti – Agrometal 1:3
Jager 1878 – Galacticos 0:1
Háger podlahy – FC Peklo N.Ves 2:4
Sedlisko – Henkováci 2:2
FC Hroší stavby – Sokolka Horka B 2:4
Sokol Mezice – SK Náklo 5:2

1. Sokol Mezice 1 5:2 2
2. Agrometal 1 3:1 2
3. FC Peklo N.Ves 1 4:2 2
4. Sokolka Horka B 1 4:2 2
5. Galacticos 1 1:0 2
6. Sedlisko 1 2:2 1
7. Henkováci 1 2:2 1
8. SK Profit N.Ves 0 0:0 0
9. Jager 1878 1 0:1 0
10. FC Hroší stavby 1 2:4 0
11. Háger podlahy 1 2:4 0
12. Bažanti 1 1:3 0
13. SK Náklo 1 2:5 0

3.liga B
FC Přístav – RK Dachi 4:2
Modos Olomouc – Roko Samotišky 9:3
Raptors team – Zelené balet 11:0
SK Kopeček – Plantoši 2:2
Naschrot – el-jambass 2:5
Rotor LBT – Elekt.Otáhal A 4:0
FC Fiasco – Bílý balet 2:7

1. Raptors team 1 11:0 2
2. Modos Olomouc 1 9:3 2
3. Bílý balet 1 7:2 2
4. Rotor LBT 1 4:0 2
5. el-jambass 1 5:2 2
6. FC Přístav 1 4:2 2
7. SK Kopeček 1 2:2 1
8. Plantoši 1 2:2 1
9. RK Dachi 1 2:4 0
10. Naschrot 1 2:5 0
11. Elekt.Otáhal A 1 0:4 0
12. FC Fiasco 1 2:7 0
13. Roko Samotišky 1 3:9 0
14. Zelené balet 1 0:11 0

3.liga C
Foxhunters – Sportbar Sigma 3:4
Ajax Pivodam – NanoTrade 3:4
SK Holice – Kamerun 3:6
Rio de Blatec – FC Rataje 11:1
Kovo Dřevo – Sokol Dubany 2:5
FK Krčmaň – Pošta 5:1
Blues rock – FK Sigma Lutín 8:3

1. Rio de Blatec 1 11:1 2
2. Blues rock 1 8:3 2
3. FK Krčmaň 1 5:1 2
4. Sokol Dubany 1 5:2 2
5. Kamerun 1 6:3 2
6. NanoTrade 1 4:3 2
7. Sportbar Sigma 1 4:3 2
8. Foxhunters 1 3:4 0
9. Ajax Pivodam 1 3:4 0
10. SK Holice 1 3:6 0
11. Kovo Dřevo 1 2:5 0
12. Pošta 1 1:5 0
13. FK Sigma Lutín 1 3:8 0
14. FC Rataje 1 1:11 0

3.liga D
Geoboys – RoDo legendy 9:3
Elekt.Otáhal B – Zora club 3:0
Buff-belt – Meta Pohořany 7:2
FC Holice – FC Podlas 6:2
Dědečci – Mlha team 7:7
At.Haná – FK Véska 4:5
Dorespo Lošov – Mates 3:1

1. Geoboys 1 9:3 2
2. Buff-belt 1 7:2 2
3. FC Holice 1 6:2 2
4. Elekt.Otáhal B 1 3:0 2
5. Dorespo Lošov 1 3:1 2
6. FK Véska 1 5:4 2
7. Dědečci 1 7:7 1
8. Mlha team 1 7:7 1
9. At.Haná 1 4:5 0
10. Mates 1 1:3 0
11. Zora club 1 0:3 0
12. FC Podlas 1 2:6 0
13. Meta Pohořany 1 2:7 0
14. RoDo legendy 1 3:9 0

4.liga A
Zákl.Hnoyland – KMK Březové 6:2
Dř.Pňovice – Bulldog Pňovice 5:1
KZT Štěpánov – FC Tigers 2:3
Sokol Unčovice – Buldog Unčovice 1:1
MK Dl.Loučka – Barbar 2:2
Karpat Uničov – FC Štok 6:1
Sokol Žerotín – AC Karasov 3:2

1. Karpat Uničov 1 6:1 2
2. Dř.Pňovice 1 5:1 2
3. Zákl.Hnoyland 1 6:2 2
4. Sokol Žerotín 1 3:2 2
5. FC Tigers 1 3:2 2
6. Sokol Unčovice 1 1:1 1
7. MK Dl.Loučka 1 2:2 1
8. Barbar 1 2:2 1
9. Buldog Unčovice 1 1:1 1
10. KZT Štěpánov 1 2:3 0
11. AC Karasov 1 2:3 0
12. KMK Březové 1 2:6 0
13. Bulldog Pňovice 1 1:5 0
14. FC Štok 1 1:6 0

4.liga B
Sokol Skrbeň – Sokol Křelov B 9:1
Neředín elite – SK Slatinky 6:5
FK Břuchotín – Domino 5:3
Sokol Křelov A – FC Skrbeň 3:0
Arsenal Loučany – FC Braník 0:1
FC Lutín – Sokol Slatinky 0:2
SB Luběnice – Académica 4:3

1. Sokol Skrbeň 1 9:1 2
2. Sokol Křelov A 1 3:0 2
3. Sokol Slatinky 1 2:0 2
4. FK Břuchotín 1 5:3 2
5. FC Braník 1 1:0 2
6. SB Luběnice 1 4:3 2
7. Neředín elite 1 6:5 2
8. SK Slatinky 1 5:6 0
9. Académica 1 3:4 0
10. Arsenal Loučany 1 0:1 0
11. Domino 1 3:5 0
12. FC Lutín 1 0:2 0
13. FC Skrbeň 1 0:3 0
14. Sokol Křelov B 1 1:9 0

4.liga C
Arsenal FC – Top.Bukovany 5:4
Draci – Inter Šternberk 3:8
J.A.H. – Slav.Bystrovany 6:2
Erena – Second Wave 2:4
Dyn.Bystrovany – Leaders 3:5
Tichej koutek – SK Véska 8:4
WP Rebels – FC IJZ 5:4

1. Inter Šternberk 1 8:3 2
2. J.A.H. 1 6:2 2
3. Tichej koutek 1 8:4 2
4. Second Wave 1 4:2 2
5. Leaders 1 5:3 2
6. WP Rebels 1 5:4 2
7. Arsenal FC 1 5:4 2
8. Top.Bukovany 1 4:5 0
9. FC IJZ 1 4:5 0
10. Dyn.Bystrovany 1 3:5 0
11. Erena 1 2:4 0
12. SK Véska 1 4:8 0
13. Slav.Bystrovany 1 2:6 0
14. Draci 1 3:8 0

4.liga D
OKL team – Kaprodrom Klub 2:1
Alcatraz – Odra 5:2
FC Tripol – Lazce United 4:7
FC ZRTV Loko – Red Devils 2:1
F1 U Slávka – KAF Přestavlky 10:2
Sokol Olšany – P.balet 99 2:2

1. F1 U Slávka 1 10:2 2
2. Alcatraz 1 5:2 2
3. Lazce United 1 7:4 2
4. FC ZRTV Loko 1 2:1 2
5. OKL team 1 2:1 2
6. Sokol Olšany 1 2:2 1
7. P.balet 99 1 2:2 1
8. P.balet 06 0 0:0 0
9. Red Gunners 0 0:0 0
10. Kaprodrom Klub 1 1:2 0
11. Red Devils 1 1:2 0
12. FC Tripol 1 4:7 0
13. Odra 1 2:5 0
14. KAF Přestavlky 1 2:10 0

4.liga E
FC Broky – Aschmeritz 5:0
Hejč.berani – MK Chudobín 5:3
FC Partyzán – OSŽ Commando 0:3
1.FC Černovír – Adam Leasing 2:3
FC Hattrick – AC Jojo United 12:1
Chalapeňos – Koník Litovel 10:4
Real stars – FC Jantaři 2011 4:4

1. FC Hattrick 1 12:1 2
2. Chalapeňos 1 10:4 2
3. FC Broky 1 5:0 2
4. OSŽ Commando 1 3:0 2
5. Hejč.berani 1 5:3 2
6. Adam Leasing 1 3:2 2
7. Real stars 1 4:4 1
8. FC Jantaři 2011 1 4:4 1
9. 1.FC Černovír 1 2:3 0
10. MK Chudobín 1 3:5 0
11. FC Partyzán 1 0:3 0
12. Aschmeritz 1 0:5 0
13. Koník Litovel 1 4:10 0
14. AC Jojo United 1 1:12 0

Okomentuj jako první článek "Futsalová sezona 2015/16 začala"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE