Futsalové jaro začalo

Futsal - ilustrační foto

1.liga
Ajax Bělidla : SK MP Olomouc 4:2
Hruš.Chořelice : FC Creditas 4:3
Galatasaray : Pergola 5:5
Step Style : Olpran 6:3
SK Mrsklesy : Aston Pila 98 5:2
FC Levotil : FC Hněvotín 0:5

1. FC Hněvotín 14 96:43 24
2. Real HDO 13 93:19 22
3. Ajax Bělidla 14 63:36 22
4. AT Beermingham 13 57:31 22
5. Step Style 14 72:43 18
6. Pergola 14 44:43 14
7. Hruš.Chořelice 14 46:62 12
8. FC Levotil 14 44:62 12
9. Galatasaray 14 58:77 12
10. Aston Pila 98 14 42:65 11
11. SK MP Olomouc 14 42:55 10
12. Olpran 14 38:67 6
13. FC Creditas 14 34:69 5
14. SK Mrsklesy 14 43:100 4

2.liga A
Ditrex : FC Wednesday 4:1
Lion Sport.cz : FC Loučany 3:2
Sokolka Horka A : FC Luběnice 5:1
Senice B : Rychlá rota 4:2
FC Křídla : Moravan Cholina 6:1
FK Rozvadovice : PS Beton 2:0
Schwarzbach : United Players 1:0

1. FC Křídla 14 65:38 19
2. Schwarzbach 14 42:29 17
3. Moravan Cholina 14 48:39 17
4. Lion Sport.cz 14 48:39 16
5. PS Beton 14 54:37 15
6. Senice B 14 40:43 15
7. Rychlá rota 14 53:42 14
8. United Players 14 39:35 14
9. FC Loučany 14 47:44 14
10. Ditrex 14 47:71 13
11. Sokolka Horka A 14 48:55 12
12. FC Luběnice 14 36:52 11
13. FK Rozvadovice 14 28:45 11
14. FC Wednesday 14 39:65 8

2.liga B
Hlušovice : Mix junior 1:4
Hurikán VB : FC Bubeník 2:8
At.Bystrovany : FC Skunk 2:4
MS stavby : FC Chelsea 7:3
Hugo boss : Restoma 1:4
MK Jívová : Celtic 5:9
Sokol Pohořany : Sokol N.Svět 4:1

1. Mix junior 14 59:36 19
2. Hurikán VB 14 50:31 19
3. MS stavby 14 60:50 17
4. Sokol Pohořany 14 59:50 16
5. Celtic 14 53:50 16
6. FC Bubeník 14 58:44 14
7. At.Bystrovany 14 32:32 14
8. Hlušovice 14 35:42 14
9. Restoma 14 39:47 14
10. Sokol N.Svět 14 48:43 13
11. Hugo boss 14 41:49 13
12. FC Skunk 14 41:48 12
13. FC Chelsea 14 48:64 11
14. MK Jívová 14 43:80 4

3.liga A
Galacticos : Jager 1878 3:4
Sokolka Horka B : FC Hroší stavby 7:1
Henkováci : Sedlisko 5:1
SK Náklo : Sokol Mezice 0:4
Agrometal : Bažanti 6:1
FC Peklo N.Ves : Háger podlahy 5:4

1. Sokol Mezice 13 63:14 23
2. Sokolka Horka B 13 63:25 22
3. Galacticos 13 48:28 21
4. Jager 1878 13 53:50 16
5. Henkováci 13 41:34 14
6. FC Hroší stavby 13 54:55 14
7. SK Profit N.Ves 12 39:28 12
8. Agrometal 13 41:43 12
9. SK Náklo 13 38:42 12
10. Sedlisko 13 47:54 9
11. FC Peklo N.Ves 13 36:74 8
12. Bažanti 13 25:70 3
13. Háger podlahy 13 35:66 2

3.liga B
Bílý balet : FC Fiasco 0:0
AUS Olomouc : FC Přístav 0:0
Plantoši : SK Kopeček 0:0
Zelené balet : Raptors team 0:5
Elekt.Otáhal A : Rotor LBT 6:4
Roko Samotišky : Modos Olomouc 3:0
el-jambass : Naschrot 2:0

1. el-jambass 14 43:26 18
2. Modos Olomouc 14 53:21 16
3. AUS Olomouc 14 43:17 15
4. Raptors team 14 65:34 14
5. Rotor LBT 14 35:18 13
6. SK Kopeček 14 22:24 11
7. Roko Samotišky 14 28:45 9
8. FC Fiasco 14 43:55 8
9. Zelené balet 14 18:41 7
10. Elekt.Otáhal A 14 24:62 7
11. FC Přístav 14 0:0 0
12. Bílý balet 14 0:0 0
13. Plantoši 14 0:0 0
14. Naschrot 14 19:50 0

3.liga C
Sokol Dubany : Kovo Dřevo 4:7
FK Sigma Lutín : Blues rock 2:2
Kamerun : SK Holice 4:4
NanoTrade : Ajax Pivodam 0:7
Sportbar Sigma : Foxhunters 5:2
Pošta : FK Krčmaň 5:1
FC Rataje : Rio de Blatec 3:5

1. Rio de Blatec 14 73:32 23
2. Foxhunters 14 64:31 22
3. Kovo Dřevo 14 63:39 20
4. SK Holice 14 63:41 18
5. FK Krčmaň 14 62:61 18
6. Blues rock 14 63:48 16
7. Kamerun 14 59:60 15
8. Sportbar Sigma 14 51:54 15
9. Pošta 14 46:53 11
10. Sokol Dubany 14 44:56 11
11. Ajax Pivodam 14 44:61 10
12. FK Sigma Lutín 14 40:68 7
13. FC Rataje 14 36:71 6
14. NanoTrade 14 30:63 4

3.liga D
Mates : Dorespo Lošov 4:3
Mlha team : Dědečci 4:6
FC Podlas : FC Holice 4:7
RoDo legendy : Geoboys 4:3
FK Véska : At.Haná 3:8
Zora club : Elekt.Otáhal B 3:8
Meta Pohořany : Buff-belt 4:0

1. Meta Pohořany 14 53:32 22
2. Elekt.Otáhal B 14 69:57 19
3. FC Holice 14 55:48 18
4. At.Haná 14 67:51 17
5. Mates 14 55:53 17
6. FC Podlas 14 87:54 16
7. RoDo legendy 14 64:59 16
8. Geoboys 14 70:50 15
9. Mlha team 14 71:56 14
10. Buff-belt 14 54:50 12
11. Dorespo Lošov 14 46:54 12
12. Dědečci 14 54:81 8
13. FK Véska 14 48:88 6
14. Zora club 14 34:94 4

4.liga A
FC Štok : Karpat Uničov 2:2
KMK Březové : Zákl.Hnoyland 8:4
AC Karasov : Sokol Žerotín 4:1
Bulldog Pňovice : Dř.Pňovice 4:8
FC Tigers : KZT Štěpánov 2:1
Buldog Unčovice : Sokol Unčovice 5:3
Barbar : MK Dl.Loučka 2:1

1. Sokol Unčovice 14 44:22 20
2. FC Tigers 14 41:25 20
3. Dř.Pňovice 14 62:44 19
4. AC Karasov 14 44:31 17
5. Zákl.Hnoyland 14 45:36 17
6. MK Dl.Loučka 14 42:36 17
7. Buldog Unčovice 14 29:30 14
8. Bulldog Pňovice 14 42:46 13
9. Karpat Uničov 14 47:46 12
10. Barbar 14 38:48 11
11. FC Štok 14 38:51 11
12. Sokol Žerotín 14 29:46 10
13. KZT Štěpánov 14 36:48 8
14. KMK Březové 14 30:58 7

4.liga B
SK Slatinky : Neředín elite 0:0
Sokol Křelov B : Sokol Skrbeň 6:1
FC Skrbeň : Sokol Křelov A 2:8
Académica : SB Luběnice 1:4
Domino : FK Břuchotín 2:4
FC Braník : Arsenal Loučany 1:5
Sokol Slatinky : FC Lutín 6:5

1. Domino 14 77:31 21
2. FK Břuchotín 14 71:37 19
3. Arsenal Loučany 14 56:21 18
4. Sokol Křelov A 14 53:23 18
5. FC Braník 14 46:35 16
6. Sokol Slatinky 14 50:40 15
7. SK Slatinky 14 44:30 13
8. SB Luběnice 14 32:43 13
9. Académica 14 49:66 12
10. Sokol Skrbeň 14 40:53 10
11. Sokol Křelov B 14 39:47 9
12. FC Lutín 14 28:95 2
13. Neředín elite 14 0:0 0
14. FC Skrbeň 14 24:88 0

4.liga C
SK Véska : Tichej koutek 2:11
Leaders : Dyn.Bystrovany 3:9
Inter Šternberk : Draci 2:8
FC IJZ : WP Rebels 2:0
Top.Bukovany : Arsenal FC 2:1
Second Wave : Erena 1:5

1. Tichej koutek 14 122:49 28
2. Inter Šternberk 14 92:58 22
3. SK Véska 14 83:63 16
4. Erena 14 66:39 15
5. WP Rebels 14 57:60 14
6. Draci 14 60:66 14
7. Top.Bukovany 14 49:52 13
8. Arsenal FC 14 47:54 13
9. Leaders 14 45:79 13
10. Second Wave 14 44:49 12
11. FC IJZ 14 37:56 12
12. Dyn.Bystrovany 14 58:65 11
13. J.A.H. 13 51:70 9
14. Slav.Bystrovany 13 31:82 2

4.liga D
Kaprodrom Klub : OKL team 8:3
Red Devils : FC ZRTV Loko 0:3
P.balet 99 : Sokol Olšany 4:5
Odra : Alcatraz 4:4
Red Gunners : P.balet 06 3:0
KAF Přestavlky : F1 U Slávka 0:6

1. Lazce United 13 80:23 24
2. Red Gunners 14 82:36 24
3. P.balet 99 14 65:35 19
4. Sokol Olšany 14 44:35 19
5. Alcatraz 14 44:41 17
6. FC ZRTV Loko 14 62:41 16
7. Kaprodrom Klub 14 54:49 15
8. F1 U Slávka 14 43:41 14
9. P.balet 06 14 52:63 11
10. Odra 14 46:68 10
11. Red Devils 14 30:57 8
12. OKL team 14 47:75 8
13. KAF Přestavlky 14 33:72 5
14. FC Tripol 13 24:70 4

4.liga E
OSŽ Commando : FC Partyzán 5:4
Aschmeritz : FC Broky 4:3
Adam Leasing : 1.FC Černovír 6:2
AC Jojo United : FC Hattrick 1:2
FC Jantaři 2011 : Real stars 0:11
MK Chudobín : Hejč.berani 0:2
Koník Litovel : Chalapeňos 3:7

1. Chalapeňos 14 71:25 25
2. Adam Leasing 14 62:23 22
3. Koník Litovel 14 74:48 21
4. Hejč.berani 14 43:27 18
5. FC Broky 14 69:42 17
6. Aschmeritz 14 42:30 17
7. OSŽ Commando 14 47:42 15
8. 1.FC Černovír 14 49:53 13
9. Real stars 14 57:52 12
10. MK Chudobín 14 43:40 12
11. FC Hattrick 14 40:49 9
12. FC Jantaři 2011 14 30:67 7
13. AC Jojo United 14 30:75 7
14. FC Partyzán 14 22:106 1

Okomentuj jako první článek "Futsalové jaro začalo"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE