Házenkáři na závěr roku porazili Brno a vedou

K poslednímu domácímu utkání nastoupili hráči STM proti rezervě extraligového celku KP Brno.

Olomoučtí házenkáři měli velmi vlažný vstup do utkání, mladí hráči z Brna velmi lehce překonávali domácí obranu, která byla nekompaktní. Změnou hráčů na jednotlivých postech v obraně se misky vah začaly pomalu překlápět ve prospěch domácího týmu. V těžkých chvílích zápasu podržel domácí prapor Jiří Tydlačka a Michal Kubáček.

Ve druhé půlce se podařilo hráčům STM vytvořit větší brankový rozdíl, který umožnil prostřídání základní sestavy. Za druhou půlku utkání zaslouží pochvalu Tomáš Slovák, který zatěžkal účet hostů čtyřmi brankami. Celý zápas se hrál ve velmi vlažném tempu, které bylo snad předzvěstí nadcházejících svátků klidu a míru.

Olomoučtí házenkáři figurují po podzimní části soutěže díky lepšímu skóre na 1. místě druholigové tabulky před Kostelcem na Hané. Za podzimní část soutěže si zaslouží pochvalu celé mužstvo. Doufejme, že v nastoleném trendu budou hráči pokračovat i v jarní části sezóny a poperou se o přední příčky v konečném zúčtování 2.ligy.

STM Olomouc – Handball KP Brno B 31:27 (16:14)

Sestava a branky: Martin Malínek, Lukáš Eger 2, Vojta Minář 2, Karel Doležal, Martin Hynek 3, Michal Sadovský, Jiří Tydlačka 8/2, Jan Fedák, Tomáš Sekerka 3, Jan Provaz, Miroslav Vaverka 3, Tomáš Slovák 4, Jiří Hruda, Michal Kubáček 6. Ved. družstva: Ing. Josef Halašta

Okomentuj jako první článek "Házenkáři na závěr roku porazili Brno a vedou"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE