Házenkáři vyhráli v Maloměřicích o sedm

Olomoučtí házenkáři nastoupili k předposlednímu utkání podzimní části sezóny na horké půdě v Brně – Maloměřicích. Soupeř si vede v tabulce velmi slibně, dal se tedy očekávat těžký a bojovný zápas.

Na začátku první půle byli hráči STM trošku zaskočeni obranou domácích. Brzy se však prvotní nejistota rozplynula, zvýšeným pohybem hráčů bez míče a spolupráci mezi jednotlivými posty začali olomoučtí házenkáři navyšovat skóre ve svůj prospěch. Na průběh prvního poločasu reagoval domácí lodivod oddechovým časem, který nalil krev do žil domácím házenkářům, kteří v krátkém časovém úseku srovnali na 9:9. Nepříznivý vývoj skóre však dokázali hráči STM opět překlopit ve svůj prospěch. Zlepšenou obranou, podpořenou gólmanem Malínkem, pozastavili brankostroj domácích házenkářů. První poločas skončil za stavu 11:15.

Do druhého poločasu hráči STM nastupovali s jasnými pokyny, jak nedovolit domácím zdramatizování vývoje utkání. Podařený vstup do druhé půle resultoval v navyšování odskoku ve skóre. V závěru utkání zasáhli do hry i hráči z lavičky. Opět ukázali, že se jejich výkonnost postupně zvyšuje.

SHC Maloměřice – STM Olomouc 25:32 (11:15)
Sestava a branky: Martin Malínek, Lukáš Eger, Vojtěch Minář, Martin Hynek 2, Jakub Svoboda 3, Jiří Tydlačka 6/3, Pavel Mazáč 4, Jan Fedák 1/1, Tomáš Sekerka 1, Miroslava Vaverka 9, Tomáš Slovák 1, Jiří Hruda 1, Pavel Novotný, Michal Kubáček 4. Ved. družstva: Ing. Josef Halašta

Okomentuj jako první článek "Házenkáři vyhráli v Maloměřicích o sedm"