HBC Olomouc padl v Brně

Na poslední zápas základní části vyrazil HBC Olomouc do Brna v ne zcela optimální sestavě. Eagles patří k ofenzivním týmům a proti takovým není ideální nastoupit s pouze jedním obráncem.

Do začátku utkání však hosté vlétli a ve třetí minutě už to bylo díky dvěma trefám Srnce 0:2 Úvod Hanáků z říše snů ale domácí nepoložil a jejich trpělivá hra slavila úspěch. Nejprve do konce prvního dějství dokázali snížit. Ve druhé části domácí značně přidali a třetinu vyhráli jednoznačně 4:0.

Třetí třetina přinesla o poznání vyrovnanější průběh, kdy oba celky dokázaly přidat po jednom gólu.

MAC Eagles Brno – HBC Olomouc 2010 6:3 (1:2 ; 4:0 ; 1:1)

Branky a nahrávky Olomouce: 1. Srnec (Musil), 3. Srnec, 36. Musil (Hudec).

Olomouc: M. Doseděl – Duša, Horák, Hudec, Jašek – Moser, Musil, Okleštěk, Srnec, Šajna, Tomášek.