HBC Olomouc vyhrál v Brně

Hokejbalisté HBC Olomouc 2010 vyrazili na svůj první jarní zápas do Brna, kde porazili celek Jundrova 5:1.

Kádr týmu do jarních bojů posílil zkušený bek Michal Kordula. Jistá vláčnost způsobená zřejmě nezvykle časným budíčkem byla patrná na všech olomouckých hráčích, kteří se první třetinu herně hledali. Tým ze spánku probudil neuvěřitelnou vlastní brankou gólman Doseděl. Po vlastenci si Olomouc uvědomila, že bude potřeba zapnout na vyšší obrátky. Ve druhé části se začala naplno projevovat „Jamajská“ souhra, již tolik let pilovaná v zápasech olomoucké okresky.

První branku hostů vstřelil v přesilovce z nahrávky Korduly svou typickou vymetací střelou Srnec, druhou přidal o šest minut později opět s asistencí Korduly šutér Musil.

Za stavu 2:1 se olomoučtí zklidnili a převzali otěže zápasu do svých rukou. Přibrzdit je nedokázala ani četná vyloučení, naopak během jednoho z nich z přihrávky Jaška zvýšil v oslabení na Musil. Utkání se dohrávalo v poklidu a hosté ještě vstřelili další dvě branky, které uzavřely konečné skóre na 5:1.

HBC Jundrov – HBC Olomouc 2010 1:5 (1:0; 0:2; 0:3)

Branky: 22. Srnec (Kordula), 28. Musil (Kordula), 34. Musil (Jašek), 42. Jašek (Musil, Srnec), 45. Srnec (Musil, Jašek)

HBC Olomouc: M. Doseděl – Duša, Herzán, Horák, Janák, Jašek, Krodula, Moser, Musil, Příhoda, Srnec.

Okomentuj jako první článek "HBC Olomouc vyhrál v Brně"