Hokejbaloví dorostenci naložili Malenovicím

Olomoučtí dorostenci zavítali v sobotu do Malenovic, aby tam sehráli další utkání NHbl. Hanáci byli favoritem již před začátkem zápasu a této role se velmi dobře zhostili, i když první třetina tomu tolik nenaznačovala. I přes množství šancí skončila nerozhodně 1:1. Za Olomouc se trefil Spěvák a za domácí Urbanec. Hosté se prosadili až v dalším průběhu.

Ve druhé třetině se olomoučtí dorostenci dostali do tempa a nasázeli domácím další čtyři branky. Po dvou vstřelili Grossman a Přecechtěl.

Třetí třetina se dohrávala v plné režii hostů, kteří už Malenovice do ničeho vážnějšího nepustili. Navíc přidali další tři branky, o které se podělili – Jemelka s Grossmanem, jenž tak zkompletoval hattrick. Poslední změnu ve skóre pak zapříčinil Tichý – 8:1.

Jedinou kaňkou v tomto utkání bylo velké množství vyloučení, kde rozhodčí nesmyslně udělil čtyři tresty do konce utkání. Po dvou na obou stranách.

TJ ACS Malenovice- HBC Olomouc 1:8 (1:1, 0:4, 0:3)

Branky a nahrávky: 12. Urbanec – 11. Spěvák (Přecechtěl, Nazad), 18. Přecechtěl, 19. Grossmann (Nazad, Přecechtěl), 29. Přecechtěl (Nazad, Grossmann), 30. Grossmann (Přecechtěl), 32. Jemelka (Halas), 34. Grossmann (Nazad ,Přecechtěl), 45. Tichý (Jemelka). Vyloučení: 10:8. Využití: 0:4.

Sestava HBC Olomouc 2010: Surma- Halas, Rypar, Glogar, Čep, Nedorostek – Tichý, Spěvák, Jemelka, Grossmann, Nazad, Přecechtěl, Zdařil, Urbančík, Zona.

Okomentuj jako první článek "Hokejbaloví dorostenci naložili Malenovicím"