Holice podruhé doma remizovala

Po remíze s Mikulovicemi (3:3) hráli fotbalisté 1. HFK Olomouc doma nerozhodně i se Slováckem B. Tento zápas skončil bez branek.

Utkání začalo oťukáváním, ale tempo hry bylo svižné a oběma družstvům se dařila I kombinace. Holičtí měli ale více nebezpečných příležitostí ke skórování, za to hosté více drželi drželi míč na svých kopačkách. Největší šance holického týmu přišla ve 26. minutě, kdy Dupkala našel centrem na zadní tyči Stehlíka, který pálil z voleje. Jeho pokus byl sražen obráncem k Bučkovi. Ten se dobře zbavil dalšího beka a dostal se až před samotného brankáře Fryštáka. Ten jej ale vychytal bravurním zákrokem. Do konce první půle už tak vážné šance, jako měl Buček, k vidění nebyly a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Po změně stran se oba celky snažili strhnout výsledek na svoji stranu a blíže k tomu byli holičtí. V 52. minutě prodloužil Libor Žondra hlavou míč do samostatného nájezdu Dupkalovi, ale ten trefil pouze břevno Fryštákovi brány. Odražený míč ještě doputoval k volnému Bučkovi, ale ten v záklonu branku přestřelil. Hosté až na pár centrů ze stran prakticky neohrozili brankáře Arbeita a tak se obě mužstva rozešla smírnou remízou 0:0.

1. HFK Olomouc – Slovácko B 0:0

Rozhodčí: Vojkovský – Mikeska, Dubravský. ŽK: Hlavica – Bartoš, Machač.
1.HFK Olomouc: Arbeit – Hlavica, Lukášek, Kršák, Matyska – Bernard, Hromek, Buček (76. Štěpánek), Stehlík (87. Blažkovský), Dupkala (63. Šuba) – Žondra. Trenér Jiří Derco.
1.FC Slovácko B: Fryšták – Pilka (71. Chynoradský), Prajza, Bartoš, Trousil, Machač, Janečka, Ťok, Fojtášek (88. Trajtel), Břečka, Hanák (82. Michna). Trenér Jan Palinek.

Okomentuj jako první článek "Holice podruhé doma remizovala"