Holice zvítězila v Určicích

Třetí přípravné utkání sehráli holičtí fotbalisté na hřišti v Lutíně proti diviznímu týmu Určic. Svěřenci trenéra Jiřího Derca se poprvé střelecky prosadili.

V tomto utkání byli fotbalisté HFK lepším týmem a na první branku si početná divácká kulisa nemusela počkat tak dlouho. V 10. minutě poslal dlouhý pas za obranu Lukášek a nováček v dresu HFK Rostislav Varaďa si míč posunul jedním dotekem do vápna a z voleje prostřelil brankáře – 0:1. V prvním poločase si Holice vytvořila ještě několik nebezpečných příležitostí ke skórování, ale ani jednu neproměnila. Pět minut před koncem první půle dostal určický Los míč ze strany a střelou na vzdálenější tyč vylekal brankáře Muchu. Jeho střela však minula svůj cíl.

Druhý poločas útočili svěřenci trenéra Jiřího Derca do zhuštěné obrany a i přesto se jim podařilo přidat další branku. Ta padla až v 87. minutě, záložník Jan Šuba vybídl krásnou přihrávkou do vápna Varadiho, který si zkušeně poradil s obráncem a lobem poslal míč do sítě 0:2.

TJ Sokol Určice – 1.HFK Olomouc 0:2 (0:1)

Branky: 10. a 87. Varaďa.
HFK: Mucha – Krumpolc (60. Grézl), Lukášek, Drbal, Hlavica – Varaďa, Bernard (46. Buček), Matiáš, Václavík (60. Štěpánek) – Pezzotti (46. Kušner), Ullman (46. Šuba). Trenér Jiří Derco.

Okomentuj jako první článek "Holice zvítězila v Určicích"