Hráčky Nových Sadů mají formu

Novosadské fotbalistky pokračují v dobrých výkonech, v neděli doma porazily družstvo Slovan Ostrava 5:0. Už v 10. minutě se ujaly vedení výstavním gólem Bartoškové, které sklepla míč proti noze Mokrušová a Bartošková se ze šestnáctky trefila dělovkou přímo pod břevno. Ve 13. minutě zatáhla po pravé straně míč Kopečková, nacentrovala přesně na Mokrušovou do vápna, a ta poslala míč do brány podél vybíhající gólmanky hostů. Další centr Kopečkové mohla zužitkovat Nováková, ale ta trefila bohužel jen brankařku.

Ve 24. minutě mohly hosté korigovat výsledek – po chybě domácí Vytřísalové jí ostravská útočnice vypíchla míč a šla sama na domácí bránu, ale šance se zřejmě zalekla, protože svou málo razantní střelu poslala domácí Pikartové přímo do náruče. Před poločasem ještě padl třetí gól, tentokrát Vytřísalová na půlce výborně vybojovala míč a vyslala uličkou Mokrušovou do šance, která přehodila vybíhající brankařku hostí a zvýšila skóre na 3:0.

Hned v úvodu druhého poločasu dala Mokrušová svůj dnešní třetí gól, nahrávku do uličky dostala od Bartoškové a s přesností poslala míč k tyči – 4:0. V 69. minutě se do gólové šance dostala Pospíšilová, ale těsně minula branku, další střela Bartoškové po centru od Paděrové skončila také vedle. Brankařka hostů vychytala i další šanci Mokrušové. V 78.minutě ale na střelu Bellové již nestačila, ta zvýšila na 5:0, když v šestnáctce vybojovala míč a zakončila prudkou střelou k tyči. Další šanci měla Nováková, brankařka ale její střelu vyrazila a dorážku poslala Pospíšilová jen na břevno. V závěru utkání ještě Mokrušová z trestného kopu nastřelila tyčku a další její střelu brankařka se štěstím vytáhla. Zápas tak skončil vítězstvím Novosadských hráček 5.0.

Ve čtvrtek 8 května v 15 hodin hrají fotbalistky FK Nové Sady své další mistrovské utkání, přivítají družstvo z Trojanovic.

FK Nové Sady – TJ Slovan Ostrava 5:0 (3:0)

Góly: 13., 39. a 47. Mokrušová, 10. Bartošková, 78. Bellová.

Sestava: Pikartová, Vytřísalová, Petrášová, Teindlová (46. Paděrová), Balusová (46. Slaninová), Suchánková (67. Pospíšilová), Bartošková, Nováková, Kopečková (67. Hrabalová), Mokrušová, Božičevičová (46. Bellová)

Okomentuj jako první článek "Hráčky Nových Sadů mají formu"