Hráčky Nových Sadů nestačily na Heršpice

fknovesady

Heršpice, kterým odpadl dopolední zápas 2. celostátní ligy s Baníkem Ostrava, se přijeli vyřádit na hřiště Nových Sadů, a to v komplet sestavě družstva A. Domácí byli zaskočeni již před utkáním a bylo to vidět také na hřišti.

Již v 7. minutě se Heršpice ujaly vedení brankou Krištofové, další přidala Ondřejková. Po první sprše se však domácí hráčky vzpamatovaly a postupně se dostávaly do šancí, ve 30. minutě snížila na 1:2 Ganiecová, která se po nahrávce Mokrušové omotala kolem stoperky a vybíhající brankařku chytře přelobovala.

U dalších následujících dvou gólů Heršpic zaspala domácí gólmanka Pikartová a usnadnila tak hostům vedení 1:4. Na 2:4 snížila z penalty Mokrušová a svitla naděje na zkorigování zápasu, ale tu rychle zhatila Malatová, která se po rohovém kopu Heršpic nejlépe orientovala ve skrumáži a nedůrazné odkopy domácí obrany potrestala brankou na poločasový výsledek 2:5.

Do druhého poločasu nastoupily ještě další posily hostů z Ghany a za jejich viditelného přispění přidaly ještě další 3 branky a utkání tak skončilo vysokou výhrou Heršpic 2:8.

„Soupeř nás zaskočil nejdříve složením družstva, které přijelo a potom také na hřišti, protože Heršpice hrály výborný a rychlý fotbal se spoustou šancí. Naše holky se dostaly také do šancí, ale výborná brankařka Havlíčková nedovolila dát domácím více branek. Tempo bylo velice rychlé a přetížená obrana vytvářela chyby, které hosté využili. Hráčky také neunesly neférové poměřování sil a zavládla nepohoda, která se projevila i na výkonu,“ řekla trenérka FK Nových Sadů Marcela Míšelnická.

FK Nové Sady – Lokomotiva Brno Horní Heršpice B 2:8 (2:5)

Branky: 30. Ganiecová, 41. Mokrušová (p.k.) – 7. Krištofová, 24. Ondřejková, 33., 44., 60. a 88. Malatová, 37. Haklová, 79. Ampah. Rozhodčí: Kulička – Petr, Pohl. Diváků: 50.

FK Nové Sady: Pikartová, Vytřísalová, Kubová, Teindlová, Kopečková, Dorotovičová (62. Hrabalová), Lexová, Nováková, Bellová (62. Pospíšilová), Ganiecová, Mokrušová.

Brno – H.Heršpice: Havlíčková, Ducháčková (46. Ampah), Haklová, Malá, Peschelová, Velebová (46. Hagan), Holcmanová, Novotná, Krištofová, Malatová, Ondřejková.

Okomentuj jako první článek "Hráčky Nových Sadů nestačily na Heršpice"