Hráčky Nových Sadů zabraly po přestávce

Ilustrační foto

Zápas dvou rozdílných poločasů odehrály hráčky FK Nové Sady v Kotvrdovicích. Domácí hned v úvodu dvakrát zahrozily střelami těsně vedle branky a již ve 12. minutě se ujali vedení 1:0, kdy nakopnutý míč Sehnalové od postranní lajny letěl do branky Ondruchové přímo pod břevno a překvapil tak nejen brankařku, ale i všechny na hřišti.

O šest minut později po zahraném rohovém kopu domácích míč propadl až na malé vápno a nepozorná novosadská obrana nechala Bayerovou dorazit míč do brány – 2:0. Hostující hráčky se nedokázaly z tlaku Kotvrdovic vymanit, jen ve 20. minutě zahrozily střelou Mokrušové z přímého kopu, ten ale výborným zákrokem vytáhla na roh domácí brankařka Hloušková. Domácí hrály velice pohledný fotbal, Novosadské hráčky působily ospalým dojmem a svým nedůrazem zaslouženě v prvním poločase prohrávaly.

Ve druhém poločase se ale role družstev vyměnily, hráčky Nových Sadů přidaly na tempu, domácí jim postupně přestaly stačit a došlo tak k obstřelování domácí brány. V 67. minutě se míče zmocnila rychlá Marková a po levé straně utekla obránkyním, míč zatáhla až do vápna a podél vybíhající gólmanky poslala míč s jistotou do brány – 2:1.

Vyrovnávací gól v 75. minutě zařídila Strnadlová, když ve skrumáži před domácí brankou se nejlépe orientovala a míč doklepla do brány – 2:2. Po další jedovaté střele Markové v 81. minutě brankařka stěží vyrazila míč před sebe a aktivní dobíhající Kubová střelou k tyči zvrátila stav na 2:3 pro Nové Sady. Vzápětí během dvou minut přidala dva góly Mokrušová, když výborně zužitkovala nahrávku od Markové a sama se prosadila ve vápně přesnou střelou na zadní tyč – 2:4 a po nahrávce Kubové uzavřela skóre tohoto utkání s konečným výsledkem 2:5.

TJ Rakovec Kotvrdovice – FK Nové Sady 2:5 (2:0)

Branky: 12. Sehnalová, 18. Bayerová – 67. Marková, 75. Strnadlová, 81. Kubová, 83., 84. Mokrušová. Rozhodčí: Kolář – Ježek, Flek. Diváků: 30.

Nové Sady: Ondruchová, Vytřísalová, Kubová, Balusová, Slaninová, Kopečková, Harenčáková, Mokrušová, Barošová, Hrabalová, Marková, Strnadlová, Nesňalová, Janíčková, Opletalová. Trenér: Pavel Rücker.

Kotvrdovice: Hloušková, Svobodová, Vágnerová, Musilová, Zouharová Bayerová, Čtvrtníčková, Braunšlegerová, Klímová, Konečná, Sehnalová, Brodecká, Valenčíková, Jalová. Trenér: Zdeněk Hédl.

Okomentuj jako první článek "Hráčky Nových Sadů zabraly po přestávce"