I Nové Sady dokážou udržet čisté konto

Na Nových Sadech mohou znít famfáry. Fotbalisté totiž poprvé v sezoně dokázali udržet čisté konto. Povedlo se jim to až v desátém kole I.A třídy skupiny B v Klenovicích. Oba celky se musely vypořádat s netradiční situací. Během prvního poločasu se přehnalo krupobití a rozhodčí radši na několik minut zápas přerušil. Ani nucená pauza však střelce neprobrala a utkání skončilo 0:0.

Olomoucký celek je sužován množstvím zranění. Do stoperské dvojice tak kouč postavil Haladyho z béčka. Tento tah se vyplatil a hosté získali bod. Mohli však i vyhrát, protože byli lepším týmem, jenže nedokázali své šance proměnit.

Klenovice – FK Nové Sady 0:0

Nové Sady: Zbořil – Ronza, Andrýsek, Halady, Christomidis – Slíž, Kopp, Patrik Hrdlovič, Zapletal – Sedlář, Abelovský. Střídali: Kosatík, Štěpánek. Trenér Tomáš Hrdlovič.