Jamaica odvrátila mečbol

Čtvrtý zápas série o postup do finále okresní ligy přinesl zcela jiný obraz hry než před týdnem. Ačkoli v první třetině prohrávala, byla Jamajka lepším a aktivnějším týmem a vývoj zápasu si ohlídala.

Glads drželi krok pouze v první části. Pak jim však rozhodně nepomohlo velké množství vyloučených na jejich straně. Dostali deset trestů, což je připravilo o možnost dostat soupeře pod tlak jako v minulém utkání.

Naopak Jamajka jedno z vyloučení v druhé části potrestala a Glads se dále jen trápili. Jejich očekávaný závěrečný nápor se nedostavil a tak na konci třetí třetiny vyhozením přes celé hřiště až do opuštěné klece Glads pečetil výhru Jamajky jubilant M. Tinkl.

O postupujícím do finále rozohodne až pátý zápas.

HBC Gladiators – THC Zenith Jamaica 1:4 1:1, 0:2, 0:1

Branky a nahrávky: 5. Skařupa (Mikulík) – 8. Jašek (Tinkl), 18. Tomášek (Musil), 21. Tomášek (Musil), 45. Tinkl. Rozhodčí: Novotný, Novotná. Stav série 2:2.

Okomentuj jako první článek "Jamaica odvrátila mečbol"