Juniorka Zory podlehla Kunovicím

Rezerva DHK v neděli v přímém souboji o 4. příčku v první lize prohrála s týmem Kunovic smolně o dvě branky (25:23). Mladý tým Zory poskládaný převážně z hráček ročníku 1991 až 1995 zkušenějšímu soupeři vzdoroval až do posledních chvil, na body však v napínavé koncovce nedosáhl.

Pozitivní zprávou je, že k dobrým výkonům se v B-týmu rozehrála trojice spojek Salašová, Macharáčková a Smékalová. Trenér áčka Bělka tak jistě bude mít na konci sezony z čeho vybírat pro závěrečná utkání nadstavby interligy.

SHK Kunovice – DHK Zora Olomouc: 25:23 (10:10)

Rozhodčí: Pavel Pluhař, Tomáš Suchánek. Diváci: 86. Vyloučení: 6:3. Góly ze 7m hodů: 6:3.

Sestava a branky DHK Zora Olomouc „B“: Ivana Salašová 9/3, Pavla Macharáčková 6, Petra Smékalová 5, Veronika Hejtmánková 1, Jana Konečná 1, Jana Šteffanová 1, Anežka Zuzánková, Barbora Žáková, Aneta Doležalová, Renata Studená, Jaroslava Směšná, Kateřina Hofírková.

Sestava a branky SHK Kunovice: Aneta Brablcová 8/6, Jarmila Štěrbová 8, Patricie Jurasová 3, Kamila Kratochvílová 2, Veronika Sklenářová 2, Karolína Žáková 1, Hana Ježková 1, Veronika Křivá, Klára Horáková, Lucie Pelikánová, Klára Glozová, Jana Rajnohová.

Okomentuj jako první článek "Juniorka Zory podlehla Kunovicím"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE