Kohoutům skončila dovolená a začal dril

Pouze třináct hráčů se sešlo na zahájení letní přípravy HC Olomouc. Moru čeká jedenáct týdnů tvrdé práce. K týmů se postupně začnou připojovat další hokejisté. „Zatím nás je málo. Čtyři další hráči jsou na testech ve Fakultní nemocnici Olomouc a tři jsou po operacích,“ řekl trenér HC Olomouc Petr Fiala.

Kouč Kohoutů počítá, že po doplnění bude pracovat s pětadvacítkou hokejistů. Mezi nimi nemá chybět Jiří Dopita, který však nebude absolvovat zdaleka všechny tréninky. „Některé věci s námi kvůli zdravotním problémům dělat nebude. Tak padesát procent tréninků však absolvuje. Zbytek pak sám individuálně,“ uvedl Fiala.

Jestli ovšem olympijský vítěz bude oblékat dres Mory není jisté. „Zatím se nevyjádřil. Osobně s ním počítám, jestli s tím počítá Jirka ale nevím,“ doplnil kouč HC Olomouc.

Na prvním tréninku byli:

Brankáři: Žigárdy a Kůdela.
Obránci: Janáček, Staněk, Ondrušek,
Útočníci: Ministr, Pekr, Haluza, Meidl, Blinka, Lehečka, Chomič, Rác.

[nggallery id=83]

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Kohoutům skončila dovolená a začal dril"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE