Manuli vyhráli v semifinále i druhý zápas

Druhými zápasy pokračovaly o víkendu semifinálové série Olomoucké okresní hokejbalové ligy.

HBC Manuli – El Canbass 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

El Canbass nastoupili k utkání s pouze šesti hráči v poli, i přesto však svým bojovným výkonem dlouho drželi remízový výsledek. Odpor ELC dokázali zlomit Manuli až v čase 40:36 přesilovkovým gólem, který se ukázal být rozhodujícím, protože Canbass již neměl síly na zvrat.

Branky a nahrávky: 9. Komínek (Man, Hampl), 29. Hampl (Man), 41. Man (Hampl, Pavel Moser), 44. Man (Hampl, Komínek), 45. Man (Moser, Komínek) – 13. Hér, 19. Popíšil (Floder, Doseděl). Rozhodčí: Kika, Novotná. Stav série 2:0.

[nggallery id=129]

THC Zenith Jamaica – HBC Gladiators 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)

Druhý zápas série byl zejména urputným soubojem obran a přehlídkou zákroků brankářů, když po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 0:0. Ve třetí části zaúřadovala Jamajka, která se dvěma brankami ujala vedení, aby se však v závěru bránila drtivému náporu Glads. Ti dokázali těsně před koncem snížit, na srovnání stavu a tím vynucení si prodloužení jim však již nezbyl čas.

Branky a nahrávky: 33. Král (Veselý), 37. Musil (Tinkl) – 45. Sikora (Šurkal). Rozhodčí: Černý, Novotná. Stav série 1:1.

Okomentuj jako první článek "Manuli vyhráli v semifinále i druhý zápas"