Mora doma nestačila na Pardubice

dsc_5817

Po dvou překvapivých výhrách doma nad silnými celky Komety Brno a Litvínova se hokejistům HC Olomouc zase přestalo dařit. V pátek Mora prohrála v prodloužení v Mladé Boleslavi, dnes doma padla s Pardubicemi, když zápas ztratila v první třetině.

HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice 2:4 (0:4, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 36. Skladaný, 58. Herman (Jaroměřský, Vyrůbalík) – 3. Redenbach (Ščotka, Mallet), 8. Beran (Havlík, Schaus), 11. Hubáček (Sýkora P.), 14. Leduc (Johnson). Rozhodčí: Baluška, Müllner – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 0:1. Diváci: 4110.
HC Olomouc: Konrád – Škůrek, Vyrůbalík, Rašner, Matai, Jaroměřský, Ondrušek, Galvas – Skladaný, Knotek, Laš – J. Mikúš, T. Mikúš, Holec – Eberle, Ostřížek, Strapáč – Fořt, Herman, Burian. Trenéři Zdeněk Venera a Jan Tomajko.

Okomentuj jako první článek "Mora doma nestačila na Pardubice"