Mora má třetí bod, vyhrála v prodloužení

DSC_2821Hokejistům HC Olomouc první utkání play-off v Jihlavě vyšel. Mora vyhrála v prodloužení a vede v sérii 3:0 na zápasy. Další duel se hraje v Jihlavě zítra.

Mora začala třetí zápas semifinálové série výtečně. A vedla už o dvě branky. V 9. minutě se trefil Herman, za další dvě Houdek. Jenže za 43 sekund Jihlava snížila a do konce první periody stačila srovnat. A po druhé třetině vedla, šestnáct sekund před jejím koncem se prosadil Hubáček. Hanáci se ale nevzdávali. A v 53. minutě Vodný vyrovnal. Stav tři tři vydržel do konce řádné hrací doby. Takže rozhodnout se muselo až potom. Stačilo na to prodloužení, v 64. minutě rozhodl Selingr.

Dukla Jihlava – HC Olomouc 3:4 po prodl. (2:2, 1:0, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 11. Mocek (Seman, Důras), 19. Haluza (Štebih, Čachotský), 40. Hubáček (Velecký, Mocek) – 9. Herman (Knotek, Marosz), 11. Houdek (Kucharczyk, Selingr), 53. Vodný (Pekr), 64. Selingr (Diviš). Rozhodčí: Hrubý, Wagner – Kis, Klein. Vyloučení: 9:11, navíc Kindl (O) 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 3038. Stav série: 0:3.

HC Olomouc: Vošvrda – Kadela, Jaroměřský, Houdek, Ondrušek, Bartoň, Drtil, Janáček – Kucharczyk, Ostřížek, Selingr – Pekr, Kindl, Švaňhal – Marosz, Knotek, Herman – Jergl, Diviš, Vodný. Trenéři Petr Fiala a Jiří Dopita.

Okomentuj jako první článek "Mora má třetí bod, vyhrála v prodloužení"