Mora má tři body z Chomutova!

DSC_0327V 7. kole baráže o extraligu hráli hokejisté HC Olomouc v Chomutově. Mora u Pirátů loupila, získala všechny tři body. V zápase padly čtyři branky, všechny v poslední třetině, třikrát skórovali Hanáci.

V prvních dvou třetinách branka nepadla, změnilo se to až v té poslední. V 51. minutě poslal hosty do vedení Marosz. Za dvě minuty ale bylo srovnáno a mohlo se začínat znovu. V 58. minutě šla Mora do vedení, které pak pojistila v power-play. Nejprve se trefil po přihrávce Diviše Herman. Po čtyřiadvaceti sekundách hry trefil Marosz břevno. Domácí potom odvolali brankáře. A Mora jistila výhru. 61 sekund před koncem se trefil do prázdné klece Ostřížek.

Piráti Chomutov – HC Olomouc 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 53. Svoboda (Stehlík, Bartečko) – 51. Marosz (Selingr), 58. Herman (Diviš), 59. Ostřížek. Rozhodčí: Hribik, Husička – Blümel, Ondráček. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 3 528.
Chomutov: Růžička – Stehlík, Malec, Krstev, Havel, Rutta, Jass, Mrázek, Bartejs – Šagát, Bartečko, Bomersback – Hřebejk, Gajovský, Svoboda – Kubinčák, Kämpf, kaše – Hromas, Sikora, Račuk.
HC Olomouc: Vošvrda – Jaroměřský, Janáček, Ondrušek, Houdek, Staněk, Bartoň – Selingr, Ostřížek, Kucharczyk – Vodný, Rác, Pekr – Herman, Knotek, Marosz – Švaňhal, Diviš, Králík – Jergl. Trenéři Petr Fiala a Jiří Dopita.

Okomentuj jako první článek "Mora má tři body z Chomutova!"