Mora otočila zápas na Spartě

Hokejisté HC Olomouc stále drží naději na na přímou účast v play-off. Mora v dohrávce 48. kola po první třetině prohrávala, ale nakonec se jí podařilo vývoj otočit. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný, branku znamenající zisk druhého bodu potom vsítil po krásné individuální akci obránce Jiří Ondrušek.

HC Sparta Praha – HC Olomouc 2:3 v prodl. (2:1, 0:0, 0:1 – 0:1)

Branky a nahrávky: 4. Buchtele (Řepík, J. Mikuš), 14. Jarůšek (P. Vrána, Klimek) – 13. Laš (L. Galvas, J. Knotek), 43. Mráz (Holec), 62. Ondrušek (Strapáč, Irgl). Rozhodčí: Hradil, Hejduk – Ondráček, Špůr. Vyloučení: 1:3. Bez využití. Diváci: 6683.

Sparta: Aittokallio – Z. Michálek, Kulda, J. Mikuš, Kalina, T. Pavelka, T. Voráček, Piskáček – Řepík, Pech, Buchtele – Jarůšek, P. Vrána, Klimek – Forman, Černoch, A. Kudrna – Uher, Pšenička, Reichenberg. Trenéři: F. Výborný, Rulík, J. Nedvěd a Janeček.
Olomouc: Konrád – Škůrek, Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrušek, J. Galvas, L. Galvas – Eberle, J. Knotek, Laš – Irgl, Strapáč, Burian – Skladaný, Ostřížek, J. Káňa II – Jergl, Mráz, Holec. Trenéři: Venera, Tomajko a Moták.

Okomentuj jako první článek "Mora otočila zápas na Spartě"