Mora v Berouně otočila zápas a zase zvítězila

Páté vítězství v řadě zaznamenali hokejisté HC Olomouc. V 18. kole 1. ligy Mora naplno zabodovala v Berouně. Ale lehké to neměla, po první třetině prohrávala 2:1. Ale od začátku druhé třetiny už Hanáci na ledě kralovali.

Začátek zápas nebyl ze strany hostů zrovna ideál. Po dvou trefách Daleckého Beroun vedl a v brance Mory nahradil Halásze Vošvrda. A ten už puk za za svá záda nepustil. Ještě v první třetině snížil Diviš. Na začátku druhé srovnal kapitán Bartoň a po další trefě Diviše už Mora vedla. V poslední třetině jistil tři body pro Hanáky dvěma góly Kindl.

Beroun – HC Olomouc 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 9. Dalecký (Divíšek), 15. Dalecký (Divíšek, Stromko) – 18. Diviš (Řípa, Herman), 24. Bartoň (Herman, Diviš), 28. Diviš (Jaroměřský, Cartelli), 46. Kindl (Ostřížek, Kucharczyk), 55. Kindl (Ostřížek). Rozhodčí: Petružálek – Koskuba, Šulo. Vyloučení: 7:7, navíc Kužel 5 + do konce, Svoboda 10 + do konce – Králík 5 + do konce. Využití: 1:2. Diváci: 495.

HC Olomouc: Halász (15. Vošvrda) – Bartoň, Ondrušek, Kadela, Jaroměřský, Cartelli, Staněk, Škůrek – Diviš, Řípa, Herman – Kucharczyk, Ostřížek, Kindl – Rác, Knotek, Vodný – Jergl, Králík, Selingr. Trenéři Petr Fiala a Jiří Dopita.

Okomentuj jako první článek "Mora v Berouně otočila zápas a zase zvítězila"