Mora v pátek proti Slovanu Bratislava. S Dopitou na ledě?

Ilustrační foto

Olomoučtí hokejisté mají za sebou už dvě přípravná utkání. Po Třinci a Vítkovicích je čeká souboj s týmem Slovanu Bratislava. Je také velmi pravděpodobné, že se v sestavě Mory objeví i Jiří Dopita, který stejně tak jako Pavel Selingr, zatím pouze trénoval. „Zkušenějším jsme dali čas, protože většinou se déle trénuje a nezačíná se tak brzo s utkáními jako to letos máme my,“ řekl trenér HC Olomouc Petr Fiala. Utkání začíná v pátek v 17 hodin.

Kohouti mají zatím vyrovnanou bilanci jedné prohry a jednoho vítězství. Mistrům z Třince podlehli 1:3. Naopak divokou přestřelku s vítkovickými vicemistry překvapivě vyhráli v poměru 6:4. „Ti nejdůležitější hráči soupeře nehráli, i když je pravda, že ani my nebyli kompletní,“ uvedl Fiala.

V sestavě by se již mohla objevit dvojice Dopita, Selingr. U Jiřího Dopity je jisté, že v sezoně na Hané bude nastupovat pokud mu to dovolí zdraví. Pavel Selingr je stále hráčem Chomutova a o tom, jestli olomoucký celek posílí se zatím jedná. Petr Fiala v zápase s Vítkovicemi nebyl na střídačce nýbrž na tribuně. A společně s majitelem klubu Dopitou a generálním manažerem Erikem Fürstem pozorovali hráče. Někteří vítkovičtí by totiž měli příští týden začít na Hané trénovat.

Ještě předtím než tým z hlavního slovenského města dorazí do Olomouce, přijede na zimní stadion Onřeje Nepely Kometa Brno. S Brnem odehraje Slovan své první přátelské utkání.

V celku Slovanu Bratislava působí několik hráčů se zkušenostmi z české nejvyšší soutěže. Například Michal Dobroň, Tomáš Demel nebo Jozef Balej. Mezi nové posily patří Roman Kukumberg a tou nejčerstvější je lotyšský obránce Maris Jass.

Okomentuj jako první článek "Mora v pátek proti Slovanu Bratislava. S Dopitou na ledě?"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE