Mora veze z Litvínova bod

dsc_2871

Po třech porážkách hokejisté HC Olomouc v extralize opět zabodovali. Mora ve 14. kole získala v Litvínově bod, domácí vyhráli po samostatných nájezdech. Již v neděli hrají Hanáci doma proti Mladé Boleslavi (17.00).

Mora měla v Litvínově vydařenou první třetinu, zápas rozehrála dobře a vedla. Ve 13. minutě dal první branku J. Mikuš, ve stejném čase šli domácí do čtyř a hosté využili i následnou přesilovku. Prosadil se Knotek, zatím nejlepší střelec Hanáků v sezoně.

Jenže první třetinou produktivita Olomouce v ofenzivě skončila. Pak už dával góly jenom Litvínov. Ve 35. minutě snížili. Mora i pak sahala po vítězství, ale neměl potřebné štěstí. Dvě a půl minuty před koncem domácí odvolali brankáře a po střele Sörvika od modré se jim podařilo srovnat. Prodloužení rezultát nepřineslo, takže se šlo do nájezdů. A dovednostní soutěž vyšla lépe Litvínovu.

HC VERVA Litvínov – HC Olomouc 3:2 po s. n. (0:2, 1:0, 1:0 – 0:0)

Branky a nahrávky: 35. T. Pavelka (Lukeš, V. Hübl), 59. Sörvik (Lukeš, V. Hübl), rozh. náj. Válek – 13. J. Mikúš (Laš, J. Knotek), 15. J. Knotek (Jaroměřský, Laš). Rozhodčí: Pražák, Souček – Barvíř, Kokrment. Vyloučení: 6:9.

HC Olomouc: Konrád – Vyrůbalík, Matai, Staněk, Houdek, Ondrušek, Jaroměřský – Laš, J. Knotek, J. Mikúš – Burian, Ostřížek, Eberle – Skladaný, Herman, Fořt – Holec (C), Rác, Jergl. Trenér Zdeněk Venera.

Okomentuj jako první článek "Mora veze z Litvínova bod"