Mora vyhrála v prodloužení

Souboj u mantinelu.Mora v úvodu přípravy porazila Kometu

Vydřenou výhru v prodloužení uhráli hokejisté HC Olomouc. Mora doma prohrávala v polovině zápasu už nula tři, ale nakonec ještě dokázala srovnat a v prodloužení pak získat druhý bonusový bod. V neděli hrají Hanáci znovu doma, za soupeře mají Karlovy Vary.

HC Olomouc – Pardubice 4:3 po prodl. (0:2, 2:1, 1:0 – 1:0)

Branky a nahrávky: 37. Knotek (Buc, Skrbek), 39. Jergl (Holec), 49. Knotek (Pekr), 63. Buc (Skrbek) – 16. Bokroš, 19. Orsava (Marcinko, Sýkora), 25. Sýkora (Marcinko). Rozhodčí: Hrubý, Svoboda – Bryška, Lukš. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 4891.
HC Olomouc: Konrád – Vyrůbalík, Skrbek, Staněk, Houdek, Ondrušek, Jaroměřský – Laš, Knotek, Buc – Vodný, Řípa, Eberle – Mikúš, Húževka, Kucharczyk – Jergl, Holec, Pekr. Trenéři Zdeněk Venera a Jan Tomajko.

Okomentuj jako první článek "Mora vyhrála v prodloužení"