Mora získala v Kadani bod

Poněkud smolný konec zápasu zažili v Kadani hokejisté HC Olomouc. Na začátku poslední minuty ještě v utkání 42. prvoligového kola vedli, ale domácím se povedlo srovnat a pak získat v prodloužení druhý bod.

Kadaň – HC Olomouc 5:4 po prodl. (0:1, 2:2, 2:1 – 1:0)
Branky a nahrávky:
27. Gajovský (Chlouba, Trefný), 30. Gajovský (Jíra, Trefný), 45. Gajovský (Ton), 60. Prošek (Jíra), 65. Ton (Trefný, Jíra) – 11. Knotek (Drtil, Vodný), 36. Herman (Kucharczyk), 39. Růžička (Staněk, Vodný), 52. Herman (Kucharczyk). Rozhodčí: Bejček – Rozlílek, Hynčica. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:3. Diváci: 237.

HC Olomouc: Vošvrda – Cartelli, Ondrušek, Jaroměřský, Janáček, Drtil, Kadela, Staněk, Foltýn – Diviš, Matúš, Kindl – Kucharczyk, Růžička, Selingr – Heža, Herman, Crhák – Rác, Knotek, Vodný. Trenéři Petr Fiala a Jiří Dopita.

Okomentuj jako první článek "Mora získala v Kadani bod"