Mutěnice dostaly šestku

FK Nové Sady - Mutěnice

Hráčky Nových Sadů uspěly v dalším kole divize žen. Zápas nebyl pro Nové Sady tak jednoznačným, jako by se však z výsledku zdálo. Hráčky Mutěnic hrály od začátku velmi důrazně a svou aktivitou dokázaly značně potrápit domácí obranu.

Domácí hráčky sice odpovídaly svými protiútoky, ale střely se jim nedařilo dostat za záda výborné Pavkové, která své družstvo značně podržela. Když ani v 38. minutě neproměnila Mokrušová nařízenou penaltu za faul na Mikulovou, zdálo se, že poločas bude nerozhodně, ale v samotném závěru se tentokrát Mokrušová trefila přesně a do šatny se šlo za stavu 1:0.
Mokrušovou gól tak nastartoval, že druhý poločas již byla pro Mutěnice neuhlídatelná a nasázela jim další tři góly v rozmezí třinácti minut, a to vždy velmi vydařenou přesnou střelou ze šestnáctky k tyči či šibenici a Pavková byla v těchto akcích bez šance.

V 72. minutě přidala gól Kopečková, která se opřela do míče a z dvaceti metrů mířila přesně pod břevno – 5:0. V závěru utkání zvyšovala Strnadlová, která se prosmýkla kolem obránkyň do vápna a přesnou střelou k tyči upravila konečný výsledek utkání na 6:0.

V sobotu 20. května v 10.30. hostí na domácím trávníku Novosadské ženy družstvo FC Kostelec na Hané.

FK Nové Sady – FK Mutěnice 6:0 (1:0)

Branky: 45., 54., 63., 67. Mokrušová, 72. Kopečková, 87. Strnadlová. Rozhodčí: Silný – Čtvrtlík, Šafařík. Diváků: 40.

Nové Sady: Ondruchová, Kopečková, Nováková, Slaninová, Dosoudilová, Harenčáková, Mokrušová, Barošová, Balusová, Mikulová, Nesňalová, Strnadlová. Trenér: Pavel Rücker.

Mutěnice: Pavková L., Jansová, Lysáková, Nováková, Pavková S., Jakubčíková, Horecká, Siwiecová, Lamáčková, Menyhartová, Froňková, Zemánková. Trenér: Jan Balaštík.

Okomentuj jako první článek "Mutěnice dostaly šestku"