Navrátilec Romanovský výhru neslavil

Dušan Romanovský se již neměl po ukončení aktivní kariéry objevit v brance Hněvotína. Kvůli disciplinárnímu trestu jedničky Běhalíka však musel nastoupit v utkání 9. kola Krajského přeboru v Lošticích. Radost po zápase ale mít nemohl, protože jeho tým prohrál 1:2.

Hosté se dostali v první půli do vedení díky Schwarzovi, ke kterému propadl ve vápně míč a útočník Hněvotína ho uklidil k tyči. Domácí však po změně stran měli větší chuť do hry a bojovnost. Navrátilec mezi hněvotínské tyče poprvé inkasoval po hodině, kdy proti střele do šibenice neměl šanci. Podruhé se domácí radovali necelých deset minut před koncem a zaslouženě vyhráli.

Loštice – Hněvotín 2:1 (0:1)
Branka Hněvotína: Schwarz. Diváci: 200.
Hněvotín: Romanovský – Dokoupil, Zamykal, Schinneck, Chabičovský– Olbert, Kawij, Skoumal, Novák – Schwarz, Křižan. Střídal: Marek. Trenér Radek Šindelář.