Nezdenice dostaly od fotbalistek Nových Sadů desítku

V sobotním mistrovském utkání došlo ke změnám k sestavě,  když kvůli zranění musela do brány útočnice Lexová a brankařka Pikartová odehrála celý zápas na postu obránce.  Za chybějící Bartoškovou a Markovou se k úloze střední záložnice přidala Nováková.

Všechny změny se vyplatily, hráčky hýřily aktivitou a s chutí si zastřílely. Skóre otevřely  již v 5. minutě, když nejdříve prudkou střelu Pikartové vyrazila domácí brankařka, odražený míč šikovně přistrčila Paděrová před Suchánkovou a ta zakončovala již v malém vápně – 0:1. V 18.minutě úřadovala opět Suchánková, a to opět využila možnost po vyražené střele Pikartové – 0:2.

Suchánková byla i u zrodu třetího gólu, když míč zatáhla po levé straně a předpisově nahrávala do vápna, kde svůj důraz před brankařkou tentokrát uplatnila Hrabalová. Ve 34.minutě našla Smičková svým pasem za obranu dobře nabíhající Mokrušovou, ta se kličkou zbavila obránkyně a přesnou střelou k tyči zvýšila na 0:4. Potom si svůj hattrick dnes zařídila Smičková, nejdříve se ve 38.minutě  z přímého kopu trefila přímo pod břevno a ve druhém poločase pokračovala – v 56.minutě střelou z 20 metrů do šibenice nedala domácí brankařce šanci a o čtyři minuty později  svou perfektní  střelu zopakovala, tentokrát jen kousek za půlící čárou a upravila stav na 7:0.

Další gól přidala výborně hrající brankařka Pikartová, v 65.minutě se dostala až do vápna, tam kličkami pomotala domácí obranu a zakončovala prudkou střelou na zadní tyč. Ke střelkyním se chtěla zapsat i Paděrová, ale její razantní střela skončila tentokrát bohužel jen na břevnu domácí branky.  Ke konci zápasu gól ještě přidala aktivní Nováková, která získala míč na polovině hřiště, míč vyvezla, obešla obránkyni a obstřelila zkušeně brankařku a zvýšila na 0:9.

Poslední gól dala výborně hrající Petrášová, která si ve vápně poradila s obranou i vybíhající brankařkou, kterou si kličkou položila a z úhlu přesně trefila bránu a ukončila toto utkání konečným výsledkem 0:10.

Sokol Nezdenice – FK Nové Sady 0:10 (0:5)

Sestava Nových Sadů: Lexová , Smičková, Petrášová, Pikartová, Teindlová (46. Balusová), Kopečková, Nováková, Mokrušová, Paděrová, Suchánková, Hrabalová (70. Přikrylová). Trenérka Marcela Míšelnická.

Okomentuj jako první článek "Nezdenice dostaly od fotbalistek Nových Sadů desítku"