Nové Sady nedaly Července šanci

V pohodovém tempu dokráčeli fotbalisté Nových Sadů k prvnímu jarnímu vítězství. Od úvodu utkání 17. kola I. B třídy měli navrch a Července téměř nic nedovolili. Výsledek 4:0 je pro hosty ještě přijatelný. Odvést si mohli větší příděl.

Do vedení dostal novosadské hned ve druhé minutě Papica. Gólovou radost si však moc dlouho neužil, protože byl po dvaceti minutách kvůli zranění střídán.

Druhý gól si dala Červenka sama. Hostující hráč chtěl míč nakopnout do autu, místo toho však míč k údivu všech zapadl do branky.

Třetí úspěch přidal po změně stran Sedlář. Na konečných 4:0 upravil Trtil.

FK Nové Sady – Červenka 4:0 (2:0)

Sestava Nových Sadů: Zbořil – Kopp, Andrýsek, Christomidis, Dočkal – Novotný, Škoda, Raiskub, Zapletal – Sedlář, Papica. Střídali: Trtil, Kosatík, Melka.