Nové Sady nestačily na Hodonín

První souboj Mokrušová zvládla, ale svou šanci neproměnila.Kapitánka Nových Sadů Mokrušová.

Na svém prvním jarním domácím utkání přivítaly hráčky Nových Sadů vedoucí celek soutěže MSLŽ FC Nesyt Hodonín. Na podzim v Hodoníně prohrály 3:1 a měly tedy soupeřkám co vracet. Bohužel ale vývoj zápasu tomu ze začátku vůbec neodpovídal.

Po rychlém zatažení míče v 19. minutě po levé straně, došlo k průniku Blahové až do vápna, kde ale vybíhající Pikartová stačila její střelu sice vyrazit, ale odražený míč doklepla do brány dobíhající Maršálková – 0:1. O osm minut později se rozvinul další útok hostů a opět po levé straně, ale tentokrát střela skončila na tyčce domácí branky a s odraženým míčem si již Pikartová poradila.

Až ve 30. minutě o sobě daly vědět domácí hráčky svým přímým kopem, který zahrávala Mokrušová a její parádní střelu do šibenice brankařka hostů Horáková zázračně vytáhla. Těsně před přestávkou, ve 42. minutě opět průnik Blahové pořádně zatopil domácí obraně a Pikartová měla plné ruce práce, ale její střelu zlikvidovala.

Druhý poločas byl ovšem již v režii domácích, ujali se dění na hřišti a hned z prvního útoku vytěžili penaltu, kterou střílela Mokrušová, ale hostující brankařka Horáková měla svůj den a dokázala penaltu chytit. Domácí se nenechali zlomit a bojovali až do konce utkání, vytvořili si mnoho šancí, několik hlaviček Lexové šlo těsně vedle, další tyčka Mokrušové, spoustu dalších útočných akcí, střel a zahrávaných rohových kopů, ale pověstné štěstí tentokrát nestálo na straně domácích. Hosté si odvezli tři body, i když by tomuto zápasu dvou různých poločasů, slušela přinejlepším remíza.

FK Nové Sady – FC NESYT Hodonín 0:1 (0:1)

Branky: 19. Maršálková Alena. Rozhodčí: Dorušák P. – Dolanský, Rosskohl. Diváků: 60.

FK Nové Sady: Pikartová, Lexová, Vytřísalová, Kubová, Móri (46. Suchánková), Balusová (46. Hrabalová) Nováková, Kopečková, Dorotovičová, Mokrušová, Ganiecová. Trenér: Pavel Rücker.

FC Nesyt Hodonín: Horáková, Lokajová, Podrazilová, Chocholáčková, Fojtů, Bučková, Maršálková 54. Bílíková), Vacenovská, Blahová, Šťastná, Kudláčková, Štorková. Trenér: Jan Dohnálek.

Okomentuj jako první článek "Nové Sady nestačily na Hodonín"