Nové Sady remizovaly s Černovírem

Dramatickou podívanou a hodně emocí přineslo utkání 23. kola I. B třídy skupiny B na Nových Sadech. Domácí se chtěli vítězstvím přiblížit k postupu. Nakonec však mohou být rádi, že s Černovírem uhráli bod za remízu 1:1.

Zápas prvního s třetím začal opatrně. První velkou příležitost měl až těsně před koncem prvního poločasu Christomidis. Jeho ránu z voleje však Zeman dokázal vyrazit.

Po změně stran už toho bylo k vidění více. Nejprve měli dvě šance novosadští. Skórovat mohl Trtil, ale z malého vápna minul branku. V 56. minutě zatáhl míč do šestnáctky Sedlář a nahrávkou pod sebe našel volného Škodu, který však špatně trefil míč.

Černovír dál čekal na svou šanci a hned tu první vážnější využil. Na centr z pravé strany si naskočil Šubrt a hlavou se nemýlil.

Nové Sady pak znervózněly a měly problém překonat soustředěně hrající hosty. Pomohl jim až rohový kop, který nechtěně za sebe prodloužil jeden z černovírských hráčů a Škoda již neměl problém balón uklidit do branky.

Nové Sady – Černovír 1:1 (0:0)

Branky: Šubrt – Škoda. Rozhodčí: Polanský – Kučera, Kašík. ŽK: Sedlář, Štěpánek – Petrů, Šubrt.

Nové Sady: Zbořil – Kopp, Christomidis, Štěpánek, Dočkal – Novotný, Škoda, Papica, Zapletal – Trtil, Sedlář.

Černovír: Zeman – Murárik, Navrátil, Géc, Aleš Špička – Jan Špička (68. Pulkert), Petrů (88. Nestrojil), Smékal, Láner – Šubrt, Novotný (46. Brož).