Nové Sady vyhrály nad Litovlí

V mrazu a sněhu hráli novosadští fotbalisté s Litovlí, která nastupuje o dvě soutěže výš. Utkání ovlivnilo počasí, místy to vypadalo jako na kluzišti. Lépe se s podmínkami vyrovnali olomoučtí a zvítězili 2:0.

V prvním poločase se hrálo spíše od vápna k vápnu, jen břevno Andrýska a veliká šance Trtila stála za zmínku. Trtil sám před gólmanem hostů minul branku jen o kousek.

Druhý poločas měl podobný průběh, ale i přesto se pár diváků dočkalo branek. Po rohu se k odraženému míči dostal domácí Kryl a jeho střela vyklouzla brankáři hostů z rukou přímo do branky. Gólman se musel červenat.

Další branku vstřelil opět Kryl, když dostal pas za obranu a zakončil kolem vybíhajícího brankáře hostů.

Nové Sady – Litovel 2:0 (0:0)

Branky: Kryl 2.

Nové Sady: Zbořil – Melka, Christomidis, Kopp, Dočkal, Kosatík, Raiskub, Andrýsek, Kryl, Papica, Trtil. Střídali- Maliňák, Novák, Hrabský, Daniel.

Autor: Jakub Novotný

Okomentuj jako první článek "Nové Sady vyhrály nad Litovlí"