Nové Sady ztratily hned v úvodu jara

Ilustrační foto

Fotbal jako řemen nabídlo utkání 16. kola I. B třídy mezi Velkou Bystřicí a Novými Sady. Týmy se nakonec rozešly smírně 2:2.

Zápas začal zostra. V 10. minutě zazvonil na tyč hostující Zapletal, míč se pak odrazil do náručí gólmana Navrátila.

V probíhající 23. minutě domácí Najman chyboval ve vápně a Trtil dal snadnou branku na 0:1.

Po půlhodině zmařil šanci domácím novosadský brankář Zbořil. V zápětí kopl na prázdno stoper Štěpánek a domácí zásluhou Wenzela vyrovnali.

V dalším průběhu byl Pluháček tváří v tvář Zbořilovi, jenže špatně trefí míč. To samé se stalo i na druhé straně, když Trtil běžel sám od půlky, ale Navrátil domácí podržel.

Hned na začátku druhé půle po signálu hostů neuspěl Raiskub.V 54. minutě vystřelil z dálky Andrýsek a novosadští vedli 2:1. V 70. minutě domácí Najman, taktéž z dálky, srovnal na 2:2.

Pak se hra začala malinko kouskovat, i přesto přišly šance na obou stranách. Po standardních situací zvonily tyče obou branek. Utkání mohl pro Novosady rozhodnout Novotný, ale jeho parádní volej minul těsně branku.

Velká Bystřice – Nové Sady 2:2 (1:1)

Branky: Wenzel, Najman – Trtil, Andrýsek.

Velká Bystřice: Navrátil – Najman, Miroslav Sekel, Filip Šubrt, Adámek, Pluháček, Navrátil, Šputa, Wenzel, Kryl, Martin Sekel.

Nové Sady: Zbořil, Kopp, Christomidis, Štěpánek, Dočkal, Zapletal, Andrýsek, Trtil, Škoda, Raiskub, Papica.

Okomentuj jako první článek "Nové Sady ztratily hned v úvodu jara"