Novosadské fotbalistky dostaly naloženo

FK Nové Sady dostaly gól

Na horkou půdu lídra soutěže MSDŽ-B zajížděly hráčky FK Nové Sady s odhodláním zabojovat o první příčku tabulky. V první půlhodině vypadalo pro ně vše nadějně, zaskočily domácí aktivní hrou a vytvářely si jednu šanci za druhou. Jejich neproměňování bylo však vodou na mlýn domácích, kteří se z tlaku vymanili, a během deseti minut v podstatě rozhodly o utkání, když vsítily tři branky. Z toho už se Nové Sady nevzpamatovaly.

V 9. minutě měla svou první šanci Mokrušová, své sólo proměnila ale ve střelu těsně vedle tyče domácí branky. V 11. minutě se v útoku prosadila Bauerová, nastřelila ale tyč, o deset minut později vyslala přesnou přihrávkou Mokrušovou na bránu, ta střílela podél vybíhající domácí brankařky Ševčíkové a těsně minula bránu.

V 32. minutě hostující obrana nedokázala důrazně odkopnout míč, a tak se do šance dostala Rýdlová, která nezaváhala a otevřela skóre zápasu – 1:0, a využila i druhého zaváhání překvapené obrany, kdy ji výborným pasem našla Homolová, a tak přidala hned o dvě minuty později svou dnešní druhou branku – 2:0.

Do třetice se v tomto poločase trefila Kuchařová, a to po zahrávaném rohovém kopu domácích, kdy se před brankou Ondruchové vytvořila nepřehledná skrumáž, ve které se nejlépe orientovala aktivní Kuchařová, jejíž rána po teči skončila v síti hostů – 3:0.

Ve druhém poločase zkusily novosadské hráčky opět aktivní hrou zkorigovat výsledek, v 60. minutě pas Kopečkové za obranu domácích využila Mokrušová, které střelu vyrazila výborně chytající Ševčíková a dorážku Mokrušové do otevřené brány stihla ještě vykopnout dobíhající obránkyně.

Snažící se novosadské hráčky sice měly ještě šanci v 70. minutě když Kubová ve vyložené šanci pálila vedle, ale o pět minut později přece jenom z dorážky dokázala míč dopravit do branky a snížit tak nepříznivé skóre.

Po dalším obdrženém gólu od Šilhárové, se už nedokázaly vzpamatovat a vršily tak jednu chybu za druhou a výrazně pomohly Holešovskému týmu ke vstřelení dalších tří branek, kdy si zkušená kapitánka Šilhárová v utkání nastřílela hattrick a Rýdlová v závěru přidala svůj třetí a celkově sedmý gól utkání po přesné nahrávce rychlé Homolové a ukončila zápas s krutým výsledkem pro Nové Sady – 7:1.

Vítězství domácích bylo ale zasloužené, svou aktivní hrou dokázaly zaskočit i zkušené hráčky Nových Sadů, které nevyužily výborných vyložených příležitostí k vsítění branky, a tak produktivita domácích nakonec přinesla toto vysoké vítězství Holešovských Holek.

V dalším utkání přivítají novosadské hráčky doma v neděli Mostkovice, a to ve 13 hodin.

FK Holešovské Holky – FK Nové Sady 7:1 (3:0)

Branky: 32., 34., 87. Rýdlová, 41. Kuchařová, 69., 74., 84. Šilhárová – 76. Kubová. Rozhodčí: Ogrodník – Kolář, Tesař. Diváků: 65.

Holešov: Ševčíková P., Kocurková, Homolová, Voždová, Mikešová, Ševčíková N. Rýdlová, Šilhárová, Randuchová, Kuchařová, Tiefenbachová, Sklenaříková, Jurčíková, Škrabalová. Trenér: Slavomír Bednář.

Nové Sady: Ondruchová, Vytřísalová, Kopečková, Kubová, Lexová, Slaninová, Harenčáková, Strnadlová, Dosoudilová, Mokrušová, Hrabalová, Balusová, Bauerová, Harenčáková, Nesňalová. Trenér: Pavle Rücke.

Okomentuj jako první článek "Novosadské fotbalistky dostaly naloženo"