Novosadské fotbalistky na lídra nestačily

Společná fotka FK Nové Sady 2016/17

V sobotním utkání s lídrem soutěže MSDŽ-B, s družstvem Holešovské Holky, nezačali domácí vůbec špatně, od začátku utkání byli aktivní a získali si brzy převahu, kterou zúročili již v 11. minutě gólem Novákové. Na její střelu z boku neměla jinak výborná Dědičová šanci – 1:0. Převaha domácích sice v prvním poločase přetrvávala, ale po chybě v obraně se v 39. minutě ocitla ve vápně Kuchařová, která střelou k tyči srovnala na 1:1.

Ve druhém poločase se ale situace na hřišti změnila, hru začaly ovládat hráčky Holešova, vytvořily si několik šancí. V 53. minutě trestný kop Šilhárové sice domácí brankařka Opletalová úspěšně vyrazila, ale míč uklidila do branky Šustová – 1:2. Novosadské hráčky se pod tlakem Holešova dopouštěly dalších hrubých chyb, z kterých vytěžil soupeř další brankové příležitosti. Využil ještě dvě – v 76. minutě se radovala Krčmářová a v 90. minutě ještě po sólu Šilhárová, která vystihla špatnou rozehrávku a sama prošla i přes vybíhající brankařku a zpečetila tak výsledek na konečných 1:4.

K dalšímu utkání jedou hráčky Nových Sadů v neděli 18. 9. 2016 do Mostkovic, kde hrají v 10 hodin.

FK Nové Sady – Holešovské holky 1:4 (1:1)

Branky: 12. Nováková – 39. Kuchařová, 53. Šustová, 77. Krčmářová, 90. Šilhárová. Rozhodčí: Koláček – Vedral, Jelínek. Diváků: 20.

Nové Sady: Opletalová, Vytřísalová, Kubová, Balusová, Slaninová, Kopečková, Hrabalová, Nováková, Mokrušová, Marková, Nesňalová, Strnadlová, Janíčková, Harenčáková, Ondruchová, Daňková. Trenér: Pavel Rücker.

Holešov: Dědičová, Kocurková, Rýdlová, Šustová, Krčmářová, Ševčíková, Šilhárová, Randuchová, Ševčíková, Kuchařová, Tiefenbachová, Homolová, Rozsypalová, Jurčíková, Petříková, Škrabalová. Trenér: Slavomír Bednář.

Okomentuj jako první článek "Novosadské fotbalistky na lídra nestačily"