Novosadské hráčky nestačily na silný Hodonín

Ilustrační foto

Novosadské fotbalistky zajížděli v sobotu k utkání do Hodonína, k soupeři, který je favoritem této soutěže MSLŽ a s přehledem si drží první místo v tabulce. V oslabení, o tři hráčky oproti minulé sestavě a další nemocné se ale pustily do hry velmi odhodlaně, ale na výborně hrající tým z Hodonína nestačily.

V úvodu se oba týmy zlehka oťukávaly, na obou stranách došlo k několika útočným akcím, které si ale oba týmy v obraně zatím bez problémů pohlídaly. Ve 13. minutě ovšem domácí zatáhli míč po pravé straně a prudký centr do vápna zužitkovala prudkou střelou k tyči, nejlepší hráčka a střelkyně dnešního zápasu, Blahová Alexandra – 1:0.

Také druhý gól zařídila Blahová, když dostala přesný centr za obranu hostujících a sama šla až do vápna a s klidem poslala míč podél gólmanky k tyči – 2:0. Hostující hráčky se ale nenechaly zaskočit a již o sedm minut později snížily na 2:1 – Balusová vyslala výbornou nahrávkou mezi obránkyně na Ganiecovou, která si vychutnala domácí brankařku Horákovou, kličkou se jí zbavila a míč poslala s přehledem do brány. V prvním poločase měli hostující ještě několik možností skóre srovnat, ale přes dobře zorganizovanou obranu domácích se nedokázali úspěšně prosadit.

Ze začátku druhého poločasu byla hra ještě vyrovnaná, ale postupně domácí získávali více ze hry a ze svého tlaku v poslední patnáctiminutovce ještě třikrát skórovali. Nejdříve v 76. minutě se trefila ze šestnáctky Podrazilová, další dva góly přidala Blahová, v 80. minutě utekla po levé straně a lobem přehodila vybíhající gólmanku, v 85. minutě těsně před gólmankou sklepla míč do brány po prudkém centru z pravé strany.

I přes tuto vysokou porážku ale není o postupujícím zcela rozhodnuto, do konce této nástavby zbývají čtyři kola, kde se může ještě vše pořádně zamotat.

FC NESYT Hodonín – FK Nové Sady 5 : 1 (2:1)

Branky: 14., 29., 82. a 86. Blahová Alexandra – 36. Ganiecová Sabina. Rozhodčí: Blažek P. – Kukula, Hlavinaka. Diváků: 40.

FC Nesyt Hodonín: Horáková, Lokajová (51. Lasáková), Podrazilová, Bučková (Gutová), Vacenovská, Dřímalová, Machová (37. Fojtů), Blahová, Šťastná, Kudláčková, Bílíkov. Trenér: Jan Dohnálek.

FK Nové Sady: Lakomá, Nováková, Kopečková, Vytřísalová, Hrabalová, Móri, Harenčáková, Mokrušová, Balusová, Ganiecová, Dosoudilová (46. Kubová). Trenér: Pavel Rücker.

Okomentuj jako první článek "Novosadské hráčky nestačily na silný Hodonín"