Novosadské hráčky padly ve Valašském Meziříčí

Ilustrační fotoIlustrační foto

K odvetnému utkání v postupové skupině MSLŽ zajížděla děvčata Nových Sadů bojovat do Valašského Meziříčí, když v případě vítězství by postoupila na druhé místo tabulky. Na domácí půdě zvítězila 2:1, ale zopakovat svůj předešlý úspěch na hřišti těžkého soupeře, nedokázala.

První poločas byl velmi nepohledný, nakopávanými míči se obě družstva snažila dostat do brejku své útočnice, ale ani na jedné straně se žádná větší šance nekonala.

Hned z počátku druhého poločasu došlo k nesmyslnému otočení vhazování autu, hostující hráčky nečekaly vhození domácích, a tak po levé straně utekla s míčem Chlápková, a její nahrávku před bránu využila zcela již nehlídaná Skramuská a vsítila první branku utkání – 1:0.

V 66. minutě po chybném odkopu hostující obrany přímo do domácí hráčky, se míč odrazil k rychlé Chlápkové, ta utekla obraně a zvýšila na 2:0. Novosadské hráčky se po druhé brance přestaly koncentrovat, vytvářely pod tlakem domácích spoustu chyb a branku Lukášové vážněji neohrozily.

V 72. minutě reklamovali hostující ofsajd, bohužel bez odezvy, a tak Krčmářová mohla přidat s klidem další gól – 3:0. Rozhozené Novosadské hráčky se nechaly zatlačit před vlastní bránu a z tlaku domácích minutu před koncem utkání obdržely čtvrtý gól, opět od Krčmářové.

TJ Valašské Meziříčí – FK Nové Sady 4:0 (0:0)

Branky: 50. Skramuská, 66. Chlápková, 72., 89. Krčmářová. Rozhodčí: Lysák – Dokoupil, Nuc Diváků: 20.

TJ Valašské Meziříčí: Lukášová, Pernická, Kovaříčková, Marková, Randuchová, Palátová, Rýdlová, Skramuská, Janíčková, Chlápková, Krčmářová. Trenér: Martin Pavlát.

FK Nové Sady: Pikartová, Kopečková, Kubová, Vytřísalová,Hrabalová, Harenčáková (46. Hausnerová), Móri, Mokrušová, Slaninová, Balusová, Ganiecová. Trenér: Pavel Rücker.

Okomentuj jako první článek "Novosadské hráčky padly ve Valašském Meziříčí"